آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشاوره و فروش فلزیاب ....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,015
با سلام در ابتدا تشکر میکنم از ادمین محترم سایت amir ic که به نکات بسیار مهمی اشاره فرمودن.قبل از هر چیزی حفظ نظم سایت بسیار مهمه دوست عزیزم mehran1545 برای مشخصات فوق بنده به شما دستگاه صوتی لورنز دیپ مکس ایکس 5 رو معرفی می کنم به شرط اورجینال بودن نیاز شما رو در این زمینه 100% برطرف میکنه و روی دستگاه دیگه ای جز این هزینه نکنیددوست عزیز baltaبنده چند وقتی مشغول کارهای شخصی هستم و نمی تونم به اینجا مثل قبل سر بزنم اما الان بعد از مدتها اومدم و پستهای شما رو خوندم دوست من ابتدا اینکه اگر دستگاه های دست ساز که شما می فرمایید اینقدر کیفیت و کارایی داره پس چرا با شرکت یا جای خاصی قرار داد نمی بندید تا از لحاظ مالی تا حد قابل قبولی تامین بشید؟و در مورد ردیاب این نظر شخصیه من که ردیاب آنتنی به هیچ دردی نمی خوره و نمی خوره...دوست من شرکت های معتبری مثل لورنز او کی ام مین لب اگر دستگاهی می سازن حاصل تجربه چندین و چند سال مهندسین خبره در این زمینه هستش و اگر من و یا شما و یا هر یک دیگه از دوستان از روی عدم آگاهی از علم چنین دستگاهایی نمی تونیم از این دستگاها استفاده ی لازم رو بکنیم این دلیلل بر بد بودن یا نا کارآمد بودن اون دستگا ها نیستبه نظر بنده اگر کمی منصفانه تر برخورد کنیم حتما نظرمون عوض خواهد شد .آخه وقتی پستها رو خوندم بیشتر حس کردم که تبلیغات در مورد فلزابهای دست ساز خودتون میکنید تا راهنمایی و رسیدن به هدف نهایی البته عذر می خوام اگه جسارت کردم موفق باشید یا حق meysam
سلام
دوست عزیز ادمین سایت اینجانب یعنی amiric نیستم بلکه ادمین سایت اقای محمودی با یوذر Mahmoodi میباشد
http://www.irantk.ir/u1/

balta

Banned
2011-06-02
17
51
آقا میثیم شما مثل اینکه پست های بنده رو نخوندین من کجا از دستگاه دستساز تعریف کردم این یک موضوع موضوع دیگر اینکه نیازی ندارم با شرکتی قرار داد ببندم بنده برای خودم شرکت و نمایندگانی در کل ایران دارم این هم از این موضوع 

موضوع دیگر اینکه شما به تازگی پا به عرصه فروش فلزیاب گذاشتی ولی بنده چندین سال تو کار فروش فلزیاب های خارجی او کی ام و دستساز و هر جور فلزیابی که شاید ندید هستم  شرکت اوکی ام چه تحقیقاتی کرده خودشون می گن دستگاه  2 متر می زنه 25 متر اسکن می کنه بنده تجربه ی کار با دستگاه 5000 هزار شون رو هم داره نه با دست خودم که بگید بلد نبوده با دست کارشناس 5000 که خودش شخصا کارشناسی کار با دستگاه را از او کی ام گرفته بود چه برسه به 4000 و روور و جمس و امثال اینها 

اما مسئله لورنز فرق می کند دستگاه خوبی است اما نه به قیمت 12 میلیون 

balta

Banned
2011-06-02
17
51
دوست عزیز شما هم این بردهایی که فرمودید با ید خدمتتان عرض کنم که شاید فلزیاب پیدا بشه هم ایرانی و هم خارجی که این بردها را در هوا برای استیل بزند اما در زیر خاک 40 درصد کاهش برد خواهد داشت در همان لحظه .

موضوع دیگر اینکه برد شما اصلا منطقی نیست چون فلزیابی که بتواند النگوی طلا را زیر خاک 70 سانتی با بوبین 45 سانتی بزند 10 در 10 مسی رو در هوا 2 متر باید بزند و به هیچ وجه فلزیاب پالسی پیدا نخواهد شد که النگوی طلا رو در عمق 70 سانتی زیر خاک بزند اگر به دنبال پیدا کردن اجسام ریز هستید از gpx استرالیا استفاده کنید

اما اگر به دنبال مداری هستید که فقط برد داشته باشد 
  من به شما مداری پیشنهاد می کنم در صورت اینکه بیشتر از 10 مدار بخواهید که یک مس 10 در 10 رو با بوبین 50 سانتی 150 سانت بزنه و سکه طلا رو 50 ال 60 سانت ثبات و پایداری بسیار بالایی هم دار 

ولی چون ما کارخانه و دفتر دستک آنچنانی نداریم و چون اسم خارجی بودن روی دستگاه ما نیست و چون قیمتش ارزان هست شاید بسیاری فکر کنند که دستگاه ما به درد نخور هست و تحقیقات و مطالعات چندین ساله مهندسان و سازندگان ایرانی را در این زمینه نادیده بگیرند 

آخرین ویرایش:

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,015
آقا میثیم شما مثل اینکه پست های بنده رو نخوندین من کجا از دستگاه دستساز تعریف کردم این یک موضوع موضوع دیگر اینکه نیازی ندارم با شرکتی قرار داد ببندم بنده برای خودم شرکت و نمایندگانی در کل ایران دارم این هم از این موضوع

موضوع دیگر اینکه شما به تازگی پا به عرصه فروش فلزیاب گذاشتی ولی بنده چندین سال تو کار فروش فلزیاب های خارجی او کی ام و دستساز و هر جور فلزیابی که شاید ندید هستم شرکت اوکی ام چه تحقیقاتی کرده خودشون می گن دستگاه 2 متر می زنه 25 متر اسکن می کنه بنده تجربه ی کار با دستگاه 5000 هزار شون رو هم داره نه با دست خودم که بگید بلد نبوده با دست کارشناس 5000 که خودش شخصا کارشناسی کار با دستگاه را از او کی ام گرفته بود چه برسه به 4000 و روور و جمس و امثال اینها

اما مسئله لورنز فرق می کند دستگاه خوبی است اما نه به قیمت 12 میلیون
سلام
از هرگونه بی احترامی نسبت به یکدیگر خوددراری کنید
در غیر این صورت تایپیک قفل وکلا حذف خواهد شد

sahel1

کاربر
2009-04-08
4
14
سلام .
باتشكر از همه دوستان. مطالب مفيدي توي اين 8 صفحه ارائه شده. از بحث هاي بي نتيجه كه كسي رو هم راهنمايي نميكنه پرهيز كنيم.
مرسي

arvin2009

کاربر
2008-02-05
9
92
باسلام.اینهمه سرچ کردیم اخرش نفهمیدیم چی بخریم.یکی میگه این خوبه اون بد یکی دیگه عکس رو میگه.یدفعه یکی دیگه از راه میرسه برای اظهار وجود یک مارکی که یکم در مورد شنیده و یا دسته کسی دیده میگه فقط همون و اعتبار یک شرکت رو با اطلاعات کمش میبره زیر سوال.اطلاعات که میدید نباید از روی شنیده ها باشه باید از روی تجربیات باشه که با این قیمت زیادی که مارکهای معروف دارن هیچ کس نمیتونه تو این زمینه ادعا کنه.اونم با این همه تغلب و همانند سازی.کافی یکی بیاد تو دوتا سایت بگه مثل روور سی 2 خیلی بده.دیگه همه همینو میگن.باین که این دستگاه کلی مشابه داره.حالا برای اثبات این حرف یکی از شما که خود را مشاور فلزیاب میدانید و همتونم صاحب شرکت و نمایندگی در ایران هستید اول بگید کدام شرکت معتبر در ایران نمایندگی دارد که شما دویش هستید و دوم اینکه همین مدل او کا ام که قیمتی هم نداره 8100 یورو از نزدیک دیده و با اون کار کرده.حالا بماند اون مارک چرا خوبه بماند برای بعد.
یک چیز دیگه هم بگم و نتیجه گیری کنم:این اقایی که میگفت شرکت زده و مجوز کرفته نگفت در چه زمینه ای مجوز گرفته.اسباب بازی فروشی یا فلزیابهای معتبر.بد نبود اساسنامه و مجوزش رو تو سایت میزاشت برای دید عموم.خودش یک اعتبار و اطمینان به همراه داشت.بعد میشه بگید این مجوز رو کدام ارگان به شما داده.میراث فرهنگی یا اداره ارشاد و اموزش پرورش
وجدانا تمام شما که ادعا در فروش فلزیاب دارید تا بحال یک فلزیاب اصل دست مردم دادید.یا هر چی فروختید تقلبی بوده.
نتیجه گیری اینکه همه کسانی که زمینه فلزیاب در ایران فعالیت دارند کلاه بردار بوده و هیچ اطلاعات کافی در این زمینه ندارند.فقط با درست کردن یک فلزیاب قدیمی که به بدرد کار دستی میخوره خود را همچی تمام میدانند و فخرشون همینه که خودشون فلزیاب طراحی میکنند
اخرشم با همین طرفندها دستگاه مد نظر خود را غالب میکنن.دوستان هیچ گول این بظاهر شرکت ها که در ایرانی هست را نخورید.یا دستگاه تغلبی میفروشن یا با وعده تحویل در محل و تست و اموزش یک بیانه میگیرن و میرن.نمونه یک شرکت بسیار کلاه بردار شرکت جهان کاوش.اقایون exp 5000 او کا ام گلد رو 1300000 میفروشن و قیمت کار خونه 22900 یورو است.اگه لیست بقیه شرکتای کلاه بردار در این زمینه رو میخواید برید به این ادرس:http://wikileaksfelezyab.com/البته این ورژن قدیمیه جدیدا خیلی زیادتره
حالا هرکی روور سی2 داره که ناراضی هست من خریدارم.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا