آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشاوره و فروش فلزیاب ....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

balta

Banned
2011-06-02
17
51
دوستان فکر نکنید که با یک فلزاب صوتی که واسه هیچ و پوچ صداش در میاد و کل قطعاتش چینی هست بتونید دفینه شاه شاهان را تو عمق 7 متری پیدا کنید.
فلز یابی که واسه تشتک نوشابه و قوطی ساندیس و میخ طویله جونش در میاد ولی وقتی پای طلا میون میاد گلوش خشک میشه خوب که برخی فروشنده می گشن تفکیک طلا هم دار گور بابای تفکیک رو تفکیک که میزاری بردش نصف میشه اگر کنار طلا آهن باشه نمی زنده هیچ فلزیاب های صوتی فقط و فقط به درد آهن یابی می خوره و یا استیل یابی اگر برای پیدا کردن طلا فلزیاب صوتی دستساز می خواهید بخرید سرتون کلاه میره مواظب 30 در 30 تو عمق 5 متر 3 متر و این حرفها باشید

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
سلام دوست عزیز آقا میثم
من دنبال یه مدار مونتاژ شده فلزیاب پالسی با عمق 5متر که از جدول عمق استاندارد زیر پیروی کنه هستم شما چی پیشنهاد میدید واز کجا تهیه کنم؟ آیا قطعات نظامی صحت داره؟
فلزیابی میخوام که
1)پایدار باشه
2)حساس به آلودکی وذرات باردار زمین نباشه
3)نفوذش تو مناطق سنگی خوب باشه
4)نسبت به زمین خوب بالانس بشه
5) ابعاد مس به شرح زیر
100*100 | 50*50 | 25*25 | 10*10 |
45 | 1*1 | 45 | 1*1 | 45 | 1*1 | 45 | 1*1 |
|145cm|115 | 170| 220cm | 260| 380 | 350 | 570|
و اینکه یک انگو طلا حداقل تو عمق 70سانتی بزنه لطفا راهنمایی کنید
ممنون

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
طلا جزء فلزات غیر آهنی با الکترومغناطیس ضعیفه که فلزیابها نمیتونن خوب دیتکتش کنن اگه کسی دنبال گنجه 90% مشاهدات فرد مهمه که آیا منطقه میتونه حاصلخیز باشه 10% هم فلزیاب کمکش میکنه البته این صنعت تازه اول راهه اگه فلزیابهای آنچنانی وجود داشت الان چیزی وجود نداشت که من وشما کفشش کنیم!!!!

آخرین ویرایش:

aziz_1388

کاربر
2011-03-27
19
47
47
سلام دوستان من اخيرا يه وبلاگي ديدم كه مطالبش خيلي بدرد خور است بهش سر بزنيد
h/////////////////////

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
بنظر شما رو تصویر دستگاههای تصویری مثل Rover CII میشه حساب کرد؟ من یه Runabout آمریکایی دارم اما اصلا ازش راضی نیستم هربار اسکن روی هدف یه تصویر ثابت نمیده! این شرکت یه نقطه زن Pinpointer pro هم داره نمیدونم جواب میده یا نه؟

balta

Banned
2011-06-02
17
51
دوست عزیز روور اصلا به درد نمی خوره سرت کلاه میره در کل فلزیاب تصویری چیز به درد بخوری نیست اصلا روی تصویری که می دهند نمی شه حساب باز کرد او کی ام زمانی دید که خیلی از اپراتوران گول فلزیاب تصویری رو می خورند آورد روی سیستم های vlf  خود برد تصویر رو نصب کرد تا صوت به تصویر تبدیل بشه وبه اسم فلزیاب های جی پی ار اس و تصویری با برد 25 متر انداخت به مردم بیشتر هم مردم ایران شما از یه فلزیابی که با باطری کتابی 9 ولت کار می کنه چه انتظاری دارید؟؟؟

balta

Banned
2011-06-02
17
51
بنده به عنوان یک فروشنده فلزیاب خدمت شما عرض می کنم که هیچ فلزیاب تصویری و یا صوتی بردی بیشتر از 3 متر ندارد.

آخرین ویرایش:

balta

Banned
2011-06-02
17
51
در ضمن دوستان مواظب کاربرانی باشید که با اسم مستعار در این سایت برخی از فروشندگان را تبلیغ می کنند اینها همان فروشنده هایی هستند که قصد فروش دستگاهای به درد نخور خودشان را دارند.

دستگاهایی که با لوازم چینی ساخته شده باعث می شود که این فلزیاب های دستساز در موقع تست خوب جواب بدهند ولی تحت تاثیر هوای سرد و یا گرم که قرار می گیرند به هم می ریزند و اصلا جواب نمی دهند هدف زدن فلز در عمق خاصی نیست مهم ثبات دستگاه هست که در مناطق مختلف و شرایط جوی مختلف باید جواب بدهد مشخصه ای که دستگاهی چون لورنز دارد این دستگاه در هر شرایط بهترین کارایی را دارد هم شرایط سرد کوهستانی و هم شرایط گرم و به نظر بنده بهترین دستگاه خارجی هست

نه دستگاهی که یکی مدارش رو از اینترنت دانلود کرده و یک میلیون کشیده روی دستگاه و 10 تا وبلاگ زده می فروشد .

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,015
موارد مهم در حفظ نظم سایت و جلوگیری از اخراج کاربران >>
http://www.irantk.ir/irantk960/

قانون شماره 10
درج شماره تلفن و آدرس ايميل در پست ها ممنوع است مگر کسانی که با مسئولان سایت هماهنگیهای لازم رو به عمل آورده باشند .

قانون شماره 11
اين سايت محل درج آگهي تبليغاتي حرفه يا سايت شما تحت تاپیک های جداگانه نيست (مگر بخش فروشگاه که آن هم قوانین مخصوص به خود دارد) و تاپیک ها برای بحث ها و مطالب مفید در مورد دنیای برق و الکترنیک پیش بینی شده اند. برای درج آگهی در سایت میتوانید از مدیران سایت کمک بگیرید.

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
با سلام در ابتدا تشکر میکنم از ادمین محترم سایت amir ic که به نکات بسیار مهمی اشاره فرمودن.قبل از هر چیزی حفظ نظم سایت بسیار مهمه دوست عزیزم mehran1545 برای مشخصات فوق بنده به شما دستگاه صوتی لورنز دیپ مکس ایکس 5 رو معرفی می کنم به شرط اورجینال بودن نیاز شما رو در این زمینه 100% برطرف میکنه و روی دستگاه دیگه ای جز این هزینه نکنیددوست عزیز baltaبنده چند وقتی مشغول کارهای شخصی هستم و نمی تونم به اینجا مثل قبل سر بزنم اما الان بعد از مدتها اومدم و پستهای شما رو خوندم دوست من ابتدا اینکه اگر دستگاه های دست ساز که شما می فرمایید اینقدر کیفیت و کارایی داره پس چرا با شرکت یا جای خاصی قرار داد نمی بندید تا از لحاظ مالی تا حد قابل قبولی تامین بشید؟و در مورد ردیاب این نظر شخصیه من که ردیاب آنتنی به هیچ دردی نمی خوره و نمی خوره...دوست من شرکت های معتبری مثل لورنز او کی ام مین لب اگر دستگاهی می سازن حاصل تجربه چندین و چند سال مهندسین خبره در این زمینه هستش و اگر من و یا شما و یا هر یک دیگه از دوستان از روی عدم آگاهی از علم چنین دستگاهایی نمی تونیم از این دستگاها استفاده ی لازم رو بکنیم این دلیلل بر بد بودن یا نا کارآمد بودن اون دستگا ها نیستبه نظر بنده اگر کمی منصفانه تر برخورد کنیم حتما نظرمون عوض خواهد شد .آخه وقتی پستها رو خوندم بیشتر حس کردم که تبلیغات در مورد فلزابهای دست ساز خودتون میکنید تا راهنمایی و رسیدن به هدف نهایی البته عذر می خوام اگه جسارت کردم موفق باشید یا حق meysam

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا