آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشاوره و فروش فلزیاب ....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

glassheart9

کاربر
2011-12-02
2
3
با سلام و خسته نباشید.یک راهنمایی کلی در مورد سیستمهای ردیاب آنتنی که بصورت فرستنده و گیرنده که یکی رو زمین قرار دااره و دیگری به دسته ها و سیار است و هردو دارای فرکانس متغیر میباشد و البته دست سازند رو میدید و آیا صحت دارد ویا تلقین است.من یکی دارم امانت پیشمه نمیتونم باهاش کار کنم .لطفا کمک کنید .ممنون.:icon26:

babaye

کاربر
2012-01-22
9
10

mehdi60

کاربر
2009-06-15
6
10
سلام اقا میثم لطفا ادرس سایت بعلاوه تلفن تماس اعلام کنmmm134915@yahoo.com

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
سلام دوستان
من دنبال یه فلزیاب بودم که بالاخره پیدا کردم که تا عمق 5متر واسه مس 1*1 جواب میده هرکی میخواد ایمیل بزنه

باسلام.من خیلی وقته دنبال همچین جنسی میگردم.از جویندگان اسیا یه ifalcon 110 گرفتم اولاش خوب کار میکرد ولی بعد دو هفته اصلآ کار نکرد نمیدونم چش شد الانم زنگ میزنم میگم گارانتیش کنین طرف میگه تو بلد نیستی کار کنی باید مثبت اندیش باشی و از این حرفا.میگه اگه صفحه ال سیدیش روشن بشه یعنی سالمه.ولی دوستم که ازین شرکت خریده دستگاهشو اورد تستش کردیم دیدم اره مال من کار نمیکنه.دوستم میگه با شعاع زن نمیشه جنس پیدا کرد.یعنی فقط میگه که این اطراف جنسی هست.... دو میلیونو خورده ایم بر باد رفت.واقعآ منو ببخش که رمان نوشتم فقط میخواستم دردمو بدونی.لطفآ این دستگاهی که میگی رو با مشخصات وقیمتشو و اینکه از کجا میشه تهیه اش کرد رو برام بفرست.albert_anishtain68@yahoo.com کمکم کن نوکرتم....

ملو

کاربر
2012-02-12
4
1
سلام دوست عزیز یک دستگاه دست ساز باعمق مفید5مترحساس به طلا میتونید به من معرفی کنید.ممنون میشم ازسردرگمی درم بیارید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ملو

کاربر
2012-02-12
4
1
سلام دوستان
من دنبال یه فلزیاب بودم که بالاخره پیدا کردم که تا عمق 5متر واسه مس 1*1 جواب میده هرکی میخواد ایمیل بزنه

سلام دوست عزیز یک دستگاه دست ساز باعمق مفید5مترحساس به طلا میتونید به من معرفی کنید.ممنون میشم ازسردرگمی درم بیارید maloo14@yahoo.com

fnoroozi

کاربر
2009-07-24
1
0
سلام.اين فلزياب دلتاپالس تا چ عمقي رو نشون ميده؟ميشه قطعات ديگه اش رو و نحوه ي اتصالش رو ايمل كني.بقول بالاييه نوكرتم ebda13@yahoo.com

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا