آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشاوره و فروش فلزیاب ....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mohsen kt

کاربر
2011-08-16
1
2
سلام
چند تا سوال درباره خرید دستگاه دارم می خواستم باهاتون مشورت کنم. آدرس سایتتونم بدید ممنون می شم.
با تشکر /////////////////l .com

آخرین ویرایش توسط مدیر:

aziz_1388

کاربر
2011-03-27
19
47
47
سلام دوستان من يك اپراتور فلزياب هستم كه سالهاست كارم با اين فلزيابهاست در چندين سالي كه كار كردم از فلزيابهاي كارخانه اي خيري نديدم اخيرا يك دوست مهندسم كه فوق ليسانس الكترونيك داره با همكاري ديگر دوستش يه فلزياب برام ساخته كه4متر را براحتي ميزنه خودم يك30*30 را در2متر با پروب 45تست كردم حالا تصميم با شماست

hamidrar

کاربر
2010-10-19
6
8
با درود آقا میسم دوست عزیز وب سایتتونم واسه ما میفرستین؟//////////////////m

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bimax2

کاربر
2011-08-31
2
5
سلام. من دنبال دستگاهی ساده کم هزینه کارآ هستم لطفا راهنمائی بفرمائید.توانائی کشف دفینه در عمق7 متری رو داشته باشه.+قابلیت شناسائی فضاهای خالی

exforoosh

کاربر
2011-09-04
4
7
آقا ميثم دوست عزیز وب سایتتو واسه ما هم //////
ليست قيمت و توضيحات از بهترين فلزياب هاتونم ميخوام

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
318
شیراز
آیا به فلزیابهای دست ساز آقایان صفائی وکاظمی که مدعی ساخت فلزیاب با برد عمق 6و7متر هستند میشه اعتماد کرد؟

balta

Banned
2011-06-02
17
51
دوست عزیز بیشتر از 3 متر اعتماد نکن

فلزیابی که فلز 1 در 1 متر رو تو عمق 7 متر که نه تو عمق 100 متر هم بزنه به چه دردی می خوره مگر ما می خواهیم فلز 1 در 1 متر استیل زیر خاک پیدا کنیم یا در مسابقه برد فلزیاب پالسی می خواهیم شرکت کنیم

نهایتش می خواهیم یه شمشیر و یا یک مجسمه طلا و یا یک سینی طلا پیدا کنید حالا اگر فرض کنیم سینی پهلو نخوابیده باشه وصاف ایستاده باشه فلزیاب صوتی نهایش تا 3 متر می تونه بزنه این بردها واسه مسابقه فلزیاب با برد بالا خوب که 7 متر می زنه 6 متر می زنه در کل روی هر فلزیاب صوتی هر چقدر هم قوی باشه برد مفید بیشتر از 3 متر حساب باز نکن سرت کلاه میره روی قول یونیزه شدن رو هم نخور یونیزه شدن فقط تا حدودی برد فلزیاب رو زیاد می کنه

در کل از هر جایی که می خواهی بخری سرغ او کی ام نرو سرت کلاه گشادی میره تو فلزیاب خارجی فقط لورنز اونهم با تا 3 متر 
ولی اونهم قیمتش زیاده بیشتر از 10 میلیون که نمی ارزه

balta

Banned
2011-06-02
17
51
دوست عزیز من خودم فلزیابی دارم که 30 در 30 استیل رو تو 3 متر می زنه  با بوبین 50 سانتی مدار خیلی ساده ای هم داره خیلی خیلی ساده خوب که چی به چه دردی می خوره فلز استیل 30 در 30 شما تو کل تاریخ سراغ داری که شاهی با خودش به گور برده باشه؟؟؟؟

بحث سر زدن فلز طلاست نقطه ضعف فلزیاب پالسی هم طلا هست طلا را خوب نمی زند

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا