آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشاوره و فروش فلزیاب ....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mehdi1m2m

کاربر
2008-05-13
10
16
با سلام خدمت همه دوستا گلم
دوستان عزیز از این به بعد اگه از دوستان کسی قصد تهیه فلزیاب رو داشت می تونه به من پیغام خصوصی بزنه هم برای مشاوره هم برای فروش.
با پیگیری های زیاد تونستم مجوزز شرکتم رو بگیرم .هر مارک فلزیابی که دوستان نیاز داشتند میتونم اورجینال اون رو با قیمت پایینتر از اونی که توی ایران میگن واسش تهیه کنم .
از مدیران عزیز می خوام اگه این تاپیک خلاف مقررات هستش طبق قوانین اقدام کنند چون اطلاعی در این زمینه ندارم
در هر صورت من در خدمت شما دوستان عزیز هستم
موفق و سر بلند باشید
meysam
سلام آقا میثم
خسته نباشید، میشه لطفا اسم شرکتتون و یک کپی از مجوزتون رو که گرفتین اینجا بزارین؟

آخرین ویرایش:

aziz_1388

کاربر
2011-03-27
19
47
47
سلام اقاي ميثم دو سوال از خدمتتون داشتم اول اينكه نظر تون در مورد فلزيابهاي دست ساز پالسي چيه دوم اينكه ادرس سايت يا وبلاك خودتون را كه فلزياب ميفروشيد را برام ايميل كنيد و شرايط خريد را ذكر بفرماييد

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
سلام آقا مهدی عزیز بابا من که به شما ثابت کردم داداش این همه چوب کاری نفرمایید دیگهموفق باشیدmeysam

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nsahzabi

mehdi1m2m

کاربر
2008-05-13
10
16
سلام آقا مهدی عزیز بابا من که به شما ثابت کردم داداش این همه چوب کاری نفرمایید دیگهموفق باشیدmeysam
آقا میثم من واقعا معذرت می خوام و اینجا اعلام میکنم که شرکت شما واقعا وجود داره و مجوزتون هم کاملا درسته. امیدوارم موفق باشید.

gpx5000

کاربر
2011-08-12
36
66
استان گلستان
سلام
میخوام در مورد دستگاه gpx5000 و قیمتش بدونم اگه امکان داره به صورت خصوصی با شما مشاوره داشته باشم البته از تمام دوستان بابت این مسئله عذرخواهی میکنم
با تشکر ///////////////m

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nsahzabi

afshin01

کاربر
2011-08-11
4
10
""
سلام
آقا ميثم اگه ممكنه در موردفلزيابهاي دست ساز پالسي يه توضيح كوچيك بدين در ضمن اگه ممكنه آدرس وبلاگو بدين

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
با سلام خدمت شما دوست گلم ببینید دوست من تمامی فلزیابهای دست ساز پالسی که به عناوین مختلف در بازار ایران داره به فروش می رسه و چه بسا عده ای که سودهای کلان از این سیستمها میکنن همه و همه اون مدارات بر اساس یک طرح طارحی شده.اگر شما قصد خرید فلزیاب دست ساز رو داشتید به شما پیشنهاد میکنم که همین دلتا پالس رو بسازین چون همون کارایی رو داره و فلزیابهایی که در بازار میبینید می فروشن جنبه تفنن و سرگرمی رو داره و به درد کار حرفه ای نمیخوره .باز هم تاکید می کنم اگر از دوستان کسی قصد خرید فلزیاب دست ساز رو داشت به هیچ وجه روی اونها پول نده و با کمی هزینه میتونه خودش یه دونه مثل اونها رو بسازه (دلتا پالس-ماینر-و...)چون افرادی که مبادرت به ساخت فلزیاب میکنن فکر نمی کنم به اندازه ی مهنداسان شرکتهای معتبری مثل لورنز یا مین لب و یا وایتس دانش داشته باشند که در برخی موارد اینقدر ادعا میکنن که اگر کسی بی اطلاع باشه دیگه انوها رو ته همه چیز میدونه امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم اسم وبسایت رو هم واستون به صورت پیغام خصوصی ارسال کردم موفق باشیدMEYAMامیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا