آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشاوره و فروش فلزیاب ....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
سلام
قیمت فلزیاب وایت spectra v3i می خواستم .با تشکر
سلام دوست عزیز
این سیستم آخرین محصول شرکت وایتس هستش .حداکثر عمق کاووش اون1.80 برای یک هدف بزرگ در شرایط ایده آل و برای سکه تا 55 سانتیمر زیر خاک .اگه کسی جز این گفته درست نیست .قدرت تفکیک اون هم خوبه.
متاسفانه در ایران یک محصول جدید از یک شرکت که میاد بازار اینقدر ازش غول میسازن که خدا می دونه اما اینطئر نیست .حداکثر عمق کاووش این وسیله همینه که خدمتتون عرض کردم
قیمت اون هم 3700000
البته با قیمتی که چند وقت قبل یورو داشت اما فکر نمی کنم تغییر چندانی کرده باشه
موفق و سربلند باشید
meysam

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
سلام
اطلاعاتی در مورد دستگاه SCORPION 700DMD میخواستم
سلام دوست عزیز
این دستگاه یک کلاهبرداری بزرگه و یک اسباب بازی گرون قیمته که متا سفانه در ایران بعضی شرکتها از یان وسیله به عنوان فلزیابهای میراث فرهنگی یاد می کنند و اون رو مخصوص پیدا کردن گنج می نامن در صورتی که این دستگاه اصلا معلوم نیست ساخت کدوم شرکته و مارکش چیه و هر کسی به دلخواه یه اسمی روی این وسیله میزاره .دستگاهی که در دنیا باستان شناسن از اون به شکل عمومی و روتین در حفاری های مکانهای تاریخی مصر و یونان و... استفاده میکنند دستگاهای لورنز آلمان سری x .
در هر صورت دوست عزیز گول تبلیغات بی جا یی که در مورد این وسیله ساخت نا کجا آباد میشه رو نخورید و برای تهیه فلزیاب خوب تحقیق کنید
موفق و سربلند باشید
meysam

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
سلام
میشه قیمت و مشخصات دستگاه لورنز رو بگید
دوست عزیز توی همین تاپیک پست شماره 20 توضیحات کامل در مورد قیمت و جدول عمق زنی سیستم های لورنز سری x5و x6 قرار دادم می تونید مشاهده کنید
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=13735&p=84094&viewfull=1#post84094
در هر صورت بنده در خدمتم
موفق باشید
meysam

farza_ab

کاربر
2009-05-25
59
90
ایگل 2005 که بنام ایگل iiمعروفه قیمتش چنده؟؟ضمنن قیمت چندتا از مارکای در دسترست رو هم برام بفرستfarza_ab@yahoo.com

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
ایگل 2005 که بنام ایگل iiمعروفه قیمتش چنده؟؟ضمنن قیمت چندتا از مارکای در دسترست رو هم برام بفرستfarza_ab@yahoo.com
سلام دوست عزیز
من بارها به دوستانم این مسله رو گوشزد کردم و حتی در همین تاپیک هم یک پست دادم مبنی بر این که گول تبلیغات بی جا رو نخورید و روی هر وسیله ای که به اسم فلزیاب میاد بازار هزینه نکنید .این سیستم ایگل که فرمودید به عنوان فلزیاب به هیچ وجه کارایی نداره و هر روز با یک ظاهر متفاوت وارد بازار میشه ولی اصل اون همون اولی هستش .این سیستم کار خود ایرانی های عزیزمون که توی کرج و اصفهان تولید میشه و اگه اشتباه نکنم به اسم شرکت های آمریکایی دارن میفروشن که یک کلاهبرداری بزگه .نمی دونم دقیقا اما فکر میکنم که قیمتی حدود 6 روش گذاشته باشن.
خیلی مراقب باشید و گول این سیسمها و مارک های من درآوردی رو نخورید
به طور کلی سیستمهای معتبر دنیا مربوص به این شرکتها میشن و جز اینها هزینه کردن به نظر بنده اشتباه محض اونم در این راستا
okm ---lorenz---minlabe---whaits---treasure now---garret
شرکتهای دیگه ای هم هستند که واسه خودشون اسم و رسمی به هم زدن اما بنده چیزی از اونها ندیدم مثل golddetector---anderson rods---electeroscop
و....
خیلی مراقب باشید
واستون ایمیل فرستادم
موفق باشید
meysam

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا