آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

راهنمایی برای خرید یک فلز یاب

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,018
آیا کسی نیست که مرا یاری کند؟فلزیاب تصویری OKM مدل GEMS اونم کارکردشو بهمراه لبتابش از یکی از دوستان میخوام بخرم.اولا چند بخرم؟ دوما آیا توانایی تفکیک فلزات رو از طلات دارد؟سوما تو چند متری میتونه یک طلا با حداقل اندازه ممکنو که براش قابل تشخیص باشه رو بزنه؟ تو سایتهای مختافی گشته ام اما چیز به درد بخوری نیافته ام. یه توضیح کاملی بدید ممنونم.

انگاری بعضی از کاربران در مورد خواندن قوانین انجمن مشگل دارند
http://www.irantk.ir/irantk960/

قانون شماره 10
درج شماره تلفن و آدرس ايميل در پست ها ممنوع است مگر کسانی که با مسئولان سایت هماهنگیهای لازم رو به عمل آورده باشند .

قانون شماره 11
اين سايت محل درج آگهي تبليغاتي حرفه يا سايت شما تحت تاپیک های جداگانه نيست (مگر بخش فروشگاه که آن هم قوانین مخصوص به خود دارد) و تاپیک ها برای بحث ها و مطالب مفید در مورد دنیای برق و الکترنیک پیش بینی شده اند. برای درج آگهی در سایت میتوانید از مدیران سایت کمک بگیرید.

درشت وبا خوانا نوشتم
چنانچه به قوانین انجمن احترام نگذارید برخورد میشود
چنانچه بر خلاف قوانین انجمن از کاربران متفرقه هر گونه خریدی نمودید و سایت هیچ گونه مسئولیتی را در مورد استفاده غیره اصولی و یا سوءاستفاده های احتمالی افراد را به عهده نخواهد گرفت .

آخرین ویرایش:

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
بله آقای said92 درست میگن. اکثر دستگاه های با قیمت بالای چند میلیون کارایی آنچنانی ندارند.سعی نکنید فقط هزینه زیاد پرداخت کنید.چون هزینه زیاد در این مورد برابر نیست با داشتن یک دستگاه عالی. البته خوب دستگاه های Ebinger و زوند گران قیمتند ولی در کل نمیشود گفت دستگاه گران خوب است.

پاینده باشید.

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
برای بار چندم خدمت شما عرض میکنم خرید و فروش از طریق انجمن غیر قانونی بوده و به شدت برخورد میشه. لطفا تکرار نشود

mortezafox

کاربر
2012-12-14
1
0
از اول تا اخر این انجمن خوندم
چند دستگاه شناختم
خوب از بین
exp3000
exp4000
exp5000
زوند
و کبری

کدومش خوب هستن
کلا یه فلز یاب عمق بالا و البته درست کارکنه و قوی باشه

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
zond و Ebinger البته اگر میتونید بالای 40میلیون هزینه کنید!!.قبل از همه هم یک ردیاب مناسب تهیه کنید چون کاوش بدون ردیاب کاملا اشتباه است مگر محدوده کوچکی را مد نظر داشته باشید.

marmozghamgi

کاربر
2013-01-16
2
0
سلام detector خسته نباشی منم با نظرت درباره فلزیاب آنتنی موافقم اگه وارد باشی میتونی نقطه دقیق رو هم مشخص کنی . من خودم هم بعد از ماهها کندن بیخودی تونستم باهاش نقطه دقیق رو مشخص کنم . به نظر من ردیاب دی اف اس دستگاه خوبیه و جزو بهترین ردیابهاست .

rezassd

کاربر
2012-03-15
22
27
سلام من یک سوال دارم و اونم اینکه با دوربین های حرارتی مادون قرمز میشه زیر زمین رو دید یا جنس یا خلاء رو تشخیص داد یا ملاحظه کرد چون این نوع دوربینها وقتی از پشت دیوار یا حتی بیشتر اشیائ رو نشون میده پس باید بتونه زیر زمین هم نشون بده یا به قولی دمای اجسامی که زیر زمین وجود داره رو با رنگهای مختلف از هم تفکیک کنه و شخص مورد نظر رو به هدف برسونه برد بعضی از این دوربینها تا 3کیلومتر در فضای بازه لطفا اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره در اختیار من و سایر دوستان که شاید مطلب جالبی براشون باشه بگذاره تا استفاده کنیم
با تشکر

بالا