آی پی امداد
abtahi

انا لله و انا الیه راجعون درگذشت استاد غزال

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,718
10,408
گنبد کاووس
در این تاپیک که آدرس را در پایین منتقل میکنم بنده با کمک استاد غزال یک ترانس سلکتوری افزاینده برق قدیمی را به دستگاه ترانس جوشکاری تبدیل کردم

استاد غزال که شدت علاقه و پشتکار من را برای اینکار دیده بود و متوجه شده بود که وسع مالی بنده به من اجازه نمیداد بتونم ترانس بزرگتری تهیه کنم و از طرفی ترانس خودم هم برای اینکار خیلی کوچک بود.....

با تایپ این مطالب اشک در چشمانم حلقه زده.....
استاد غزال آدرس من را گرفت و یک ترانس بزرگ از طریق پست برای بنده ارسال کردن و گفت ترانس قبلی را بنداز کنار
الان ترانس دم دستم نیست بعدا تصویر را پیوست میکنم به بنده هم تاکید کردن که به هیچ عنوان در انجمن صحبتی از اینکه ترانس را چطور تهیه کردم به میان نیاورم
البته من به اون ترانس دست نزدم و اون را یادگار کنار گذاشتم حتی برگه آدرس پستی ایشان هم نکندم و روی ترانس موجوده

درود و صد درود بر شرف این بزرگ مردان

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
533
333
با درود واقعا خبر تاسف باریست که استاد کم نظیری دیگر در بین ما نیستند این مصیبت را به تمام دوستان و همکاران و همچنین خانواده محترم ایشان تسلیت میگویم امیدوارم که روحشان در ارامش باشد

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
918
1,594
با درود و تسلیت خدمت همه عزیزان و جامعه تعمیرکاران
از آنجاییکه بنده و برخی دیگر از عزیزان در این انجمن با افتخار تمام جزو شاگردان استاد غزال بودیم استاد به گردن ما حق بزرگی دارند بر خودم واجب دونستم اطلاعاتی را خدمت عزیزان در این مکان درج کنم

اولا بعد از عرض ادب و تسلیت خدمت خانواده محترم ایشان
شدیدا از خانواده ایشان دلخوری داریم که چرا اینقدر دیر به ما اطلاع رسانی نمودن
استاد غزال در فضای مجازی و خصوصا در این انجمن ارتباطات زیادی و حق بزرگی بر گردن ما داشتن لذا خیلی زودتر از اینها باید به ما اطلاع رسانی میکردن
بنده همیشه و مداوم پیگیر احوالات ایشون بودم و با ایشون ارتباط نزدیک داشتم چند ماه قبل ایشان متاسفانه دچار بیماری سرطان گردیده بودن و برای ایشان در چند مرحله از شهرستان دارو تهیه کردم و خوشبختانه حالشون کاملا بهبود یافت
حدود دو ماه اخیر متاسفانه بیماری ایشان مجدد عود میکند و از همان تایم در بیمارستان بستری میشن و دیگر هیچ اطلاعی از ایشان به دست ما نرسید تلفن ایشان هم دیگه در دسترس نبود و پاسخ داده نمیشد تا به امروز که دیگه طاقت نیاوردیم و با مهندس محمودی و دیگر بزرگان انجمن پیگیری نمودیم

مهندس محمودی خیلی تلاش کردن و زحمت کشیدن واقعا ممنون ایشون هستیم متاسفانه امروز مطلع شدیم استاد غزال همان موقع که در بیمارستان بستری میشن یعنی حدود دو ماه قبل دار فانی را وداع میگن و ما بیخبر ماندیم

این متن را برای عزیزانی آماده کردم که پیگیر علت فوت استاد عزیزمان بودن
مهندس کمالی استاد دانشگاه و از مخترعین بنام و نام آوران و کارآفرینان میهن عزیزمان بودن

بابت شناخت و آشنایی بهتر برخی دوستان که اطلاع چندانی از ایشون ندارند توجه شما را به دو لینک زیر جلب میکنم
قبلا یک بخش بنام صندلی داغ در انجمن داشتیم هر چی سرچ کردم متاسفانه نتونستم پیدا کنم تصویر استاد غزال در اون بخش قرار داشت
بنام صندلی داغ با حضور استاد غزال ولی گویا این بخش را از انجمن حذف شده

سلام
فارغ از اعلام دیر هنگام فوت استاد بزرگوار که متاسفانه چندبار در چت‌روم هم پیگیر وضعیت ایشان شدم و جوابی دریافت نکردم؛ از اونجایی که استاد حق بزرگی بر گردن تک تک اعضای انجمن و حتی جامعه علمی دارن:

پیشنهاد میشه مدیران محترم انجمن ترتیبی اتخاذ کنن که حداقل با گرفتن ختم قرآن، قدرشناسی خودمون رو نسبت به استاد غزال ابراز کنیم و توشه‌ای برای علو درجات ایشان فراهم نماییم.
در این راستا هر یک از عزیزان انجمن می‌تونن هر مقدار از قرآن رو قرائت و صواب اونو به روح استاد غزال هدیه کنن.

اگر مدیریت محترم صلاح بدونن، لینک سایتهایی که میشه قرآن رو ختم کرد در تاپیکی با نام ختم قرآن برای شادی روح استاد غزال، پیوست کنن تا اعضای انجمن بتونن قدردان این استاد کم‌ نظیر باشن.

بالا