آی پی امداد
abtahi

انا لله و انا الیه راجعون درگذشت استاد غزال

hamid236

کاربر vip
کاربر
2011-01-01
38
66
yazd
خبر درگذشت همکار ارجمند جناب اقای حسن کمالی با کاربری استاد غزال یکی از مدیران و‌استادان بزرگ irantk خدمت همکاران تسلیت میگویم ، امروز خانواده بزرگ irantk با اندوه بسیار به سوگ این استاد ارجمند، نشسته است. وی در اوج ثمربخشی و خدمت به جامعۀ تعمیرکاران آسمانی شد و همۀ همکاران ، کاربران انجمن ، آشنایان و دوستان را در بهتی غریب فرو برد.
یاد و خاطرۀ این استاد مهربان و عزیز سفر کرده را گرامی می‌داریم و از درگاه خداوند متعال، بخشش و رحمت الهی برای ایشان و صبر و بردباری به خانواده محترم آن یار سفر کرده مسئلت می نماییم.
انجمن تعمیرکاران ایران
تسلیت خدمت دوستان وبازماندگان عرض میکنم

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,190
3,218
32
خبر درگذشت همکار ارجمند جناب اقای حسن کمالی با کاربری استاد غزال یکی از مدیران و‌استادان بزرگ irantk خدمت همکاران تسلیت میگویم ، امروز خانواده بزرگ irantk با اندوه بسیار به سوگ این استاد ارجمند، نشسته است. وی در اوج ثمربخشی و خدمت به جامعۀ تعمیرکاران آسمانی شد و همۀ همکاران ، کاربران انجمن ، آشنایان و دوستان را در بهتی غریب فرو برد.
یاد و خاطرۀ این استاد مهربان و عزیز سفر کرده را گرامی می‌داریم و از درگاه خداوند متعال، بخشش و رحمت الهی برای ایشان و صبر و بردباری به خانواده محترم آن یار سفر کرده مسئلت می نماییم.
انجمن تعمیرکاران ایران
جناب محمودی سلام و بخیر
یک عکس آگهی تحریم استاد غزال را که در چت باکس و پست 139 پیوست شده رو روی همین اولین پست تاپیک پیوست و درج نمایید با تشکر

آخرین ویرایش:

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,190
3,218
32
درود
مطمئن هستم خداوند به کسانی که در این دنیا به بنده هایش کمک میکند را مورد لطف و الطاف الهی قرار میده
قطعا دلم برای تبادل اطلاعات در زمینه الکترونیک با ایشان و اون بیان زیبا و شکیلش تنگ میشه
خدا رحمتت کنه رفیق با این همه انرژی که داشتی و از همه دریغ نکردی
جناب مهندس
ناگفته نماند اون حسی و فشار که استاد موقع کنکاش و راهنمایی چالش ها و مشکلات در تحلیل تاپیک ها به بنده القا میکرد را حاضرم هزینه کنم دوباره تجربه کنم

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
918
1,594
انجمن تعمیرکاران ایران

سلام جناب محمودی
ضمن تسلیت ممنون میشم پیشنهاد پست ۱۹۷ رو ملاحظه بفرمایید.

بالا