آی پی امداد
abtahi

انا لله و انا الیه راجعون درگذشت استاد غزال

تكنيك

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2010-01-31
38
38
چقدر خوبه از ادم به نیکی یاد بشه...خدایا اخرو عاقبت مارو نیز نیک بفرما..

من 15 یا 16ساله تو این انجمن هستم عزیزانی تو این گروه داریم که تو این چند سال ازشون خیر و برکت بردیم عزیزانی که بدون هیچ چشم داشتی تجربه هاشون رو
در اختیار ما گذاشتن از خدا میخام تنشون رو سلامت بداره زندگیشون رو پر از خیر و برکت کنه

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,119
19,455
تهران - ساوه
درود
مطمئن هستم خداوند به کسانی که در این دنیا به بنده هایش کمک میکند را مورد لطف و الطاف الهی قرار میده
قطعا دلم برای تبادل اطلاعات در زمینه الکترونیک با ایشان و اون بیان زیبا و شکیلش تنگ میشه
خدا رحمتت کنه رفیق با این همه انرژی که داشتی و از همه دریغ نکردی

پیوست‌ها

• 571.8 کیلوبایت بازدیدها: 53
  • 569.8 کیلوبایت بازدیدها: 52

AREYA54

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-02
269
611
ظاهرا استاد سن زیادی نداشتن!! امان از سرطان...
متاسفانه ما قشر تعمیرکار به شدت در معرض انواع خطرات ایجاد سرطان هستیم، اشعه ایکس لامپ تخلیه در گذشته و در ادامه رادیواکتیو بودن سرب،دود و بخار روغن لحیم و مایع فلکسی و......
از سال گذشته به توصیه پزشک معالجم دیگه نباید در معرض سرب قرار میگرفتم اما.....

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,500
3,253
اینقدر این قشر مظلومه اولش اینکه خطر مواد شیمیایی به جان می خرد که کار یه بنده خدا راه بیفته در مقابل اندک پول بعد 3ماه اونم پیگیری عزیزان مدیر سایت نبود فکر نکنم کسی از وفات این عزیز خبر دار می شد . تو که خورشید بودی غروبت را ندیدند وای به حال من که هنگام زنده بودن دیده هم نشدم . درود بی کران بر انهایی که چراغ راه دگر انسانها هستند. امضا نام نیکت بر دفتر یاد بود انسانیت جاوید باد

محمدرحمانیان

کاربر vip
کاربر
2022-05-14
3
2
خبر درگذشت همکار ارجمند جناب اقای حسن کمالی با کاربری استاد غزال یکی از مدیران و‌استادان بزرگ irantk خدمت همکاران تسلیت میگویم ، امروز خانواده بزرگ irantk با اندوه بسیار به سوگ این استاد ارجمند، نشسته است. وی در اوج ثمربخشی و خدمت به جامعۀ تعمیرکاران آسمانی شد و همۀ همکاران ، کاربران انجمن ، آشنایان و دوستان را در بهتی غریب فرو برد.
یاد و خاطرۀ این استاد مهربان و عزیز سفر کرده را گرامی می‌داریم و از درگاه خداوند متعال، بخشش و رحمت الهی برای ایشان و صبر و بردباری به خانواده محترم آن یار سفر کرده مسئلت می نماییم.
انجمن تعمیرکاران ایران

asadi-hasan

کاربر vip
کاربر
2010-12-11
4
4
با اندوه فراوان ما هم شریک این غم بزرگ هستیم . فقط نام نیک است که میماند قطعا در ذهن همه اعضا میماند روحش شاد و قرین رحمت الهی باشد .

hmx

کاربر
2018-11-26
144
194
سلام و علیکم

خدا بیامرزه استاد بزرگوار را ،
استاد غزال واقعا دغدغه علم داشتن ، درگذشتشان مایه اندوه و خالی بودن جایشان آشکار . یادشان گرامی و روحشان قرین رحمت پرودگار .
برای شادی روحش صلوات .

بالا