آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

درخواست: نظر سنجی از تعمیر کاران و فروشندگان وسایل دست دوم و نو در زمینه کامپیوتر

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
ممنون که تایپیک رو دنبال میکنید اما هم.نطور که گفتم ما قصد ضرر رساندن به کسی را نداریم انشالله قانونا یی که مدیران ارشد
زحمتشو خواهند کشید البته با همکاری دوستان این مشکلات رو کم خواهد کرد

شیدینگ مود

کاربر
2013-12-22
222
730
بندرعباس
دوست خوبم سلام دوباره و تشکر که تایپیک رو ادامه میدید نمیخوام ادای بابا بزرگ هارو در بیارم

اما شما من با کاملا با شوخی اعتراض کردن رو دوست دارم و این یکی از درخواست های من برای دوستان است که اگر اعتراض هم دارن با
زبان شوخی این کار رو انجام بدن البته یکم شوخیش زیاد باشه بهتر است گاهی اوقات بهتر است سود کردن در مرحله اخر باشد
سلام بروی ماهت عزیز دل برادر منم خدای نکرده قصد جبهه گیری و... نداشتم خواستم نظر خودمو بگم که این متن رو دیدم و مطلبی که در ذهنم بود رو بیربط با این موضوع دوستم ندیدم وگرنه بنده کوچکترین خاک پای همه هستم

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,512
آذرشهـر
سلام دوستان
ممنون از همکاری دوستانی که نظر دادن و همچنین دوستانی که مطمئنا نظرات خودشون رو خواهند نوشت .با اینکه این روزا همه گرفتار کار هستن و وقت کم میارن ،باز هم از مدیران خواهش می کنیم رو این موضوع عنایت بیشتری داشته باشند و اگه توصیه و راهنمائی دارند ،دوستان رو بی نصیب نذارن .
یا علی

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
یک نظر در مورد قوانین

اقایان ببنید این فروشگاه قاعدتا باید از چند بخش تشکیل بشه درسته به نظر من کار پیچیده ای برای هر بخش قانونی در نظر گرفت
پس بهتر یک قانون کلی بگذاریم از این به بعد از دوستان خواهشمندم وقتی در مورد این موضوع تایپیکی میگذارند بهتر است یک قانون هم که
مد نظرشون هست بگذارند مطمئنا این قانونا در پیش مدیران عزیزمان کالبد شکافی خواهد شد

1- خرید و فروش در این فروشگاه صرفا با رضایت طرفین بوده و همینطور اعتماد پس در خرید خود دقت به عمل اورده و حداقل مقدور پیگیر جنس خریداری
شده از سایت باشید ( البته برای پیگری باید بخش جدایی در نظر گرفته شود مانند کد پیگیری که برخی از سایتها در اختیار کاربر
میگذارند )

shayan234

کاربر
2011-03-08
320
3,811
آبادان
آقا من موافقم با این طرح
خیلی بدرد میخوره
الان من دارم دنبال یه led full hd نازک سونی وایو میگردم . شاید یکی از دوستان این لپتاپ رو داشته باشه که مثلا برد سوخته و یا قابل تعمیر نباشه و بخواد قطعاتش رو با قیمت مناسبی بفروشه الان قیمت کردم بهم کفتن 750 تومن (که با دستمزد و کرایه ) برای مشتری اصلا به صرفه نیست ! و بدبخت حتی دیگه دنبالشم نیومده!

یا اینکه مثلا الان یه چیپ لپتاپ سونی وایو میخوام که هر چی گشتم گیرم نیومده مدلش e210b528 هست و لپتاپ تک چیپه و هر جا گشتم گیرم نیومده. و با این مشتری هم موندم چیکارکنم .
و یا الان من ال سی دی 14 اینچی دارم و ممکنه همکاران از بازار دست دوم بخرن به قیمت 300 و خرده ای و من میتونم کمتر بهشون بدم که اقتصادی باشه . و خیلی چیزاری دیگه که میتونه بین همکاران بدون دلالی و واسته رد و بدل بشه
در کل ما یه جامعه هستیم و باید به داد همدیگه برسیم توی همچین مواقعی
اگر مدیران تدبیری برای این کار بیاندیشند خیلی خوب میشه

آخرین ویرایش:

s.hojjat

کاربر
2013-01-28
317
320
دوستان عزیز یکی هم بگرده ببینه تو تهران کسی هست که خرید و فروش قطعه کنه
من تو شهرستانم و همین الانشم دنبال یه i/o هستم که یکماهه دستگاه باز رو میزم مونده و هنوزم نتونستم پیدا کنم فرصت اینکه بخوام بیام بگردم نیست
اگه کسی هم باشه تو تهران بتونه واسه کاربران قطعه تهیه کنه هم عالی میشه
درسته دوستانی تو سایت هستند که فروشگاه دارن اما خوب این فروشنده ها هم فقط اجناسی که فروشش زیاده رو موجود دارن
من چند ماه پیش دنبال یه آی سی پاور بودم که هیچ کجا نبود حتی به فروشنده های خودمونم گفتم تا اینکه یکی از کاربران بوشهری برام فرستاد
الانم اون آی سی که دنبالشم ite it8587e که اگه کسی باشه بتونه تهیه کنه منم کارم راه میفته و اون پولی که میخوام برای رفتو آمد خرج کنم و هم به فروشنده میدم هم تو کارم هزینه کمتر میشه

شیدینگ مود

کاربر
2013-12-22
222
730
بندرعباس
با عرض سلام مجدد یکی از قوانینی که میشه وضع کردو البته روش بحث بشه اینه که خریدار پول رو پیش رابط (که همون بخش این انجمن هستش ) به امانت داشته باشه و بعد از ارسال توسط فروشنده پول منتقل بشه البته با کسر هزینه های مربوطه
دست بوس اساتید هم هستیم

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
دوستان دیگه نظری ندارن چون منتظر نظرات شما هستیم تایپیک رو رها نکنید

سلام دوست گرامی فکر خوبی هست امید وارم به نتیجه برسید و فروشگاه هم بزودی راه اندازی بشه موفق باشید

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
با عرض سلام مجدد یکی از قوانینی که میشه وضع کردو البته روش بحث بشه اینه که خریدار پول رو پیش رابط (که همون بخش این انجمن هستش ) به امانت داشته باشه و بعد از ارسال توسط فروشنده پول منتقل بشه البته با کسر هزینه های مربوطه
دست بوس اساتید هم هستیم

پس برای ثبت نام در این بخش یک شماره حساب هم باید به تایپک ها اضافه کرد که فقط مدیر بخش حق دیدن ان را داشته باشد تا در موقع لزوم برای واریز پول به
حساب کاربران از ان استفاده کند
یک پیشنهاد ( من اینو از یکی از دوستانم که رئیس بانک است میپرسم که میشه یک حساب واسه سایت درست کرد که چند کاربره باشه یعنی برای هر عضو کارتی
صادر بشه که بتونه با اون از حساب پول برداره البته مقدار پول توسط مدیر بخش باید مشخص بشه ) اگه بشه چی میشه
مثل بن کارت که بعضی از شرکت ها میدن

بالا