آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

درخواست: نظر سنجی از تعمیر کاران و فروشندگان وسایل دست دوم و نو در زمینه کامپیوتر

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,119
سلام
ایده خوبی هست وبهتر است یک سایت طراحی شود وکاربران قطعات موجود در آنجا با تمام مشخصات قرار دهند
وقابل دیدن باشند وقیمت هم مشخص باشد با اسم فروشندذه ویا یک رابط که مسول فروش باشد.
از همه مهمتر قوانینی که احتمالات را پیش بینی کند وجواب کامل ودر ستی برای مشکلات آتی داشته باشد.

sam21

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-10-06
1,373
12,602
World eye
www.rasa-shop.blogfa.com
سلام

دوستان همشون گلند آفرین به نبوغتان اما فکر نکنم عملی باشد مگر اینکه فاصله همکاران بهم نزدیک باشد

اونهم وقتی بری ازش قطعه نایاب بستونی خودشو میگره و اوراقی که بهقیمت 10تومن خریده فقط یک بردشو بهت 150تومن حساب میکنه

شیدینگ مود

کاربر
2013-12-22
222
730
بندرعباس
سلام

دوستان همشون گلند آفرین به نبوغتان اما فکر نکنم عملی باشد مگر اینکه فاصله همکاران بهم نزدیک باشد

اونهم وقتی بری ازش قطعه نایاب بستونی خودشو میگره و اوراقی که بهقیمت 10تومن خریده فقط یک بردشو بهت 150تومن حساب میکنه

ببخشید متن رو مقداریش انتخاب کردم چون بنده حقیر و خیلی از دوستان دقیقا هدف برعکس اون جمله آخر رو داریم انشالله بتونیم در کنار احترام گذاشتن به یگدیگر در معامله هدف سود کردن نباشه از شما پیشاپیش پوزیش میطلبم:wubsmile:

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
سلام
ایده خوبی هست وبهتر است یک سایت طراحی شود وکاربران قطعات موجود در آنجا با تمام مشخصات قرار دهند
وقابل دیدن باشند وقیمت هم مشخص باشد با اسم فروشندذه ویا یک رابط که مسول فروش باشد.
از همه مهمتر قوانینی که احتمالات را پیش بینی کند وجواب کامل ودر ستی برای مشکلات آتی داشته باشد.

دوست من ممنون که نظر دادی و من با شما موافقم ولی باید در همین سایت برگزار بشه چرا که من با اجازه مدیر محترم
سایت اقای محمودی عزیز اسم این انجمن رو انجمن دوستی میگذارم یا بهتر تر برادری چرا که ما همه در یک چیز
وجه مشترک داریم اونم اینه تعمیر کاریم

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
سلام

دوست من سلام بهتر بود اینطور عنوان میکردید

دوستان این طرح طرح خوبی است اما همانطور که میدانید در هر جمع کسانی پیدا میشوند که به دنبال سود جویی هستند

و اگر یک قانون خوبی بتوان طراحی کرد دیگر این سود جویی ها رخ نخواهد داد و این قانون گذاری باید توسط خود اعضا باشد
تابه یک جایی برسیم

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
ببخشید متن رو مقداریش انتخاب کردم چون بنده حقیر و خیلی از دوستان دقیقا هدف برعکس اون جمله آخر رو داریم انشالله بتونیم در کنار احترام گذاشتن به یگدیگر در معامله هدف سود کردن نباشه از شما پیشاپیش پوزیش میطلبم:wubsmile:

دوست خوبم سلام دوباره و تشکر که تایپیک رو ادامه میدید نمیخوام ادای بابا بزرگ هارو در بیارم

اما شما من با کاملا با شوخی اعتراض کردن رو دوست دارم و این یکی از درخواست های من برای دوستان است که اگر اعتراض هم دارن با
زبان شوخی این کار رو انجام بدن البته یکم شوخیش زیاد باشه بهتر است گاهی اوقات بهتر است سود کردن در مرحله اخر باشد

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,512
آذرشهـر
با سلام خدمت دوستان و همكاران بزرگوار
بخاطر تغيير كدهاي شهرستانها،بنده روزها نمي تونم دسترسي به اينترنت داشته باشم و دوست خوبم آقا اسماعيل همه زحمت ها رو گردن گرفتن .انصافا همه دوستان حتي اگه مخالف اين طرح هم هستن يه لطفي بكنن و بيان دليل مخالفت رو اعلام كنن،اينطوري همه موانع آشكار و پنهان دونه دونه مرتفع مي شه .دوست خوبم آقاي sam در مورد فاصله ،در پست هاي قبل پيشنهاد شعبه هاي محلي رو دادم كه زير نظر سايت اصلي كار كنن .به اينصورت كه براي شروع ،محل سكونت همه اعضايي كه تو اين طرح عضو مي شن ثبت بشه .اينطوري تراكم اعضا در مناطق مختلف تعيين مي شه و بالطبع به همون نسبت مي شه تعداد شعبه ها رو مشخص كرد .امن ترين و سريعترين و طبيعتا ارزون ترين نحوه جابجايي براي هر منطقه ،توسط اعضاي اون منطقه عنوان و توسط مديران بررسي مي شه .بهرحال اين يه كار گروهي هست و قرار نيست فقط چند نفر خاص عهده دار همه مسئوليت ها بشن .هدف اينه كه اعضا با كمترين هزينه به لوازم و قطعات دسترسي داشته باشند .
ممنون از همه اساتيد و مديران و همه دوستاني كه نظر مي دن

آخرین ویرایش:

sam21

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-10-06
1,373
12,602
World eye
www.rasa-shop.blogfa.com
بلاخره ما همکاریم من به نوبه خودم بدخواه نیستم وآماده همکاری با دوستان و کاربران سایت هستم ولی خداوکیلی بی قید و بند همه باید در سایت خودمون از ته دل و بی ریا همکاری کنیم هرجا کاربری را دیدم که به همکاری نیاز دارداگر از دستمون بر بیاد کمکش نکنیم نامردیم ودر ضمن قطعاتی که پیدا نمیشه بهم پیغام بدیم تهیه کنیم و پست کنیم مثلا" من در تبریز مشگل پیدا کردن قعطه ندارم ولی دوستان شهرستانی هر قعطه ای لازم دارند پیام بزنند براشون اگه مهیا بود تهیه میکنیم البته قابل ذکر است اول باید از فروشگاه سایت در مورد موجود بودن جویا شوید اگر نشد به همدیگه پیام بزنید

بالا