آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

درخواست: نظر سنجی از تعمیر کاران و فروشندگان وسایل دست دوم و نو در زمینه کامپیوتر

ITE-1983

کاربر
2010-08-16
283
960
بادورد بنده هم موافق جناب sybernova عزیز و گرامی هستم.خیلی عالی میشه که دوستان بتونن جنسی رو که نیاز ندارند رو در سایت قرار بدن. شاید در سایت بچه هایی باشند بخوان استفاده کنند.من خودم سه ماهه یه پک شابلون 323+4 توپ قلع سفارش دادم هنوزم ازش استفاده نکردم.دلایل متعددی هست که دو دلیل اصلی 1-قرار بود دستگاه BGA و IR با همکاری دوستان تهیه کنیم که قسمت نشد.2-درشهر ما ازریبال چیپ خبری نیست.یعنی برای من به صرفه نیست.چون تازه شروع به کار کردم اطلاع چندانی نداشتم و اجناس موجود رو سفارش دادم.بنابراین دوستانی هستن که شاید احتیاج داشته باشند.و همین جنس رو به قیمت خیلی کمتر از سایت های فروش به دستشون برسه.الحمدالله این سایت هم سایتی هست که هر چی یادگرفتیم از دوستان و اساتید گرانقدر این سایت بوده.و خدارو شکر میکنم که همچین سایتی هست تا در بدترین شرایط به کمک هم اقدام کنیم.بنابراین دوستان اعمالی انجام نمیدهند که با عث رنجش از یکدیگر گردند و خدای نکرده مشکلی براشون پیش بیاد.نظر بنده هم این هست که شخصی اگر خواست وسیله ای بخره ابتدا وجه رو به حساب اساتید عزیز و اینجوری بگم بهتره حساب پس داده سایت( همچون اقای زارع یا اقای امجدی) واریز کنند.(البته اگه این اساتید قبول زحمت کنند.)بعد که جنس به دستشون رسید.به این عزیزان اطلاع بدن.بنده ارزش همچین تایپیک تازه برام اشکارشد,چون واقعا احتیاج به این جنس ندارم و دوستانی هستندکه برای اونا هم به صرفه هست که با قیمت کمتر از بازار خریدکنند.
با تشکر

razavi

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2014-05-18
262
2,049
دوستان یه پیشنهاد میشه ی کاری کرد در قسمت تبلیغات سایت بیایم اون چند نفری که مسر برانجام اینکار هستند قسمت تبلیغات رو بگیرند و هزینه ماهیانه سایت که باید پرداخت شه رو باهم تقسیم کنند ویه این تعداد افراد بیایند یه سر گروه انتخاب کنند وبقیه گروه هم بشن زیر مجموعه وپول واریزی به حساب سرگروه واریز بشه بعد از ارسال جنس به حساب شخص فروشند ضمنا اگه کسی هم خطای کرد سرگروه اختیار تام داره که اون فردو از گروه اخراج کنه اینم یه ایده هستش دیگه چه میشه کرد

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
با سلام خدمت سروران گلم
دوستان تایپیک های شما رو خوندم البته باید بگم خوب میشد شما هم تایپیک های بنده حقیر رو میخوندید و روش فکر میکردید

چه بسا این فقط یک شروع است یعنی هدف از افتتاح این فروشگاه فقط این نیست که ما بخوایم جنس های خودمون رو اب کنیم یا بفروشیم

بعد تایپیک بسته هم بشه عیبی نداره چون من جنسمو فروختم یا یک مدت دیگه اصلا کسی سر نزنه ببینه که تو اون تایپیک چه خبره بنده حقیر چند روزی است

که مشغول جمع اوری یک سری قوانین از سایتها و سایر مکانهای اداری هستم تا بتوانیم فروشگاهی راه اندازی کنیم که یک ورودی و یک خروجی نداشته باشد
که من نوعی وارد بشم جنسمو اب کنم از اون ور برم بیرون پس بهتر هست بدانید که هرکس میخواهد به نحوی در این فروشگاه عضو شود و جنسی را به فروش
بگذارد البته برای رفع بی امنی در سایت این قانون را پیشنهاد میکنم باید به غیر از عضویت در سایت به یکی از نمایندگی ها که یکی از دوستان در هر شهر خواهد بود
سر بزند و ثبت نام کند تا میزان امنیتی بالا برود و هیچکس سعی بر گرانفروشی یا ببخشید که اینو میگم کلاهبرداری به سرش نزند این چندمین بار است که این قانون را مینویسم
چرا که اصرار بر امنیت بالا دارم و بالا بردن سطح خرید و فروش

موفق باشید

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
با سلام
دوستان و همکاران عزیز ،انگار اکثریت وجود چنین فروشگاهی براشون زیاد مهم نیست چرا که تعداد انگشت شماری روی این مسئله بقول یکی از دوستان اصرار دارند .فرض رو بر مشغله کاری زیاد می ذاریم و سر نزدن به سایت ولی بهرحال همکاران دو روز یه بار که به سایت سر می زنند ،حداقل اگه مخالف هم هستند یا ایرادی تو این کار می بینند ،بیان نظر بدن .تا امروز این تاپیک شده 63 تا پست که سرجمع تعداد افرادی که نظر دادن غیر از مدیران محترم شده 17 نفر .یعنی فقط ما 17 نفر از قافله تهیه قطعه عقبیم؟؟؟بنده شخصا به شک افتادم که نکنه قطعات به وفور در بازار هست و اشکال از خود بنده هست که نمی تونم تهیه کنم .دوستان و همکاران عزیز لطفا توجه بیشتری رو این مسئله داشته باشند چه اگه اعلام نیاز واقعی وجود نداشته باشه ،شاید مدیران محترم نظر موافقی در مورد تاسیس چنین فروشگاهی نداشته باشند .
منتظر نظرات سازنده موافق و مخالف همه دوستان
موفق باشید .

aga2000

کاربر
2011-03-15
154
459
با سلام و احترام
به نظر اینجانب،پیشنهاد خوبی داده شده است و میشه در اون فروشگاه دستگاههای تعمیر،قطعات استوک و بردهای استوک و نایاب رو و حتی دستگاهای مصرفی رو قرار داد.
فقط برای شروع کار باید یه روش مناسب پرداخت و دریافت و ارسال کالا بوجود آرود و با مدیریت عالی و فعال کار را شروع کرد.
ممنون

razavi

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2014-05-18
262
2,049
دوست عزیز حق باشماست من خود بشخصه از نظر تامین قطعه هیچ مشکلی ندارم چه بردهای ال سی دی چه غیره چون دفترمون کامل بردها رو موجود داره اما من به شخصه از ایجاد این تایپینک خیلی خوشحالم چون میدونم وقتی این تایپینک ایجاد بشه حداقل بردها وقطعاتی که تابه حال مصرف نکردم رو میتوانم به فروش برسانم ولی دوست عزیز ما هرچه قدر هم سعی کنیم اگه تعداد تایپنک ما نیز از هزار عدد هم عبور کنه تا وقتی که مدیران ارشد سایت اعلام امادگی نکنند تلاش بی فایده هست بدون شک کسانی که ماهانه دارند حق عضویت فروشگاه پرداخت میکنند این اجازه رو نمیدهند بهترین شیوه به دید من همان هست که بیان کردم چند نفری که میخواهند عضو فروش این تاپیینک شوند بیایند یه حق تبلیغات فروشگاهی پرداخت کنند چون افراد زیاد میشوند حق عضویت بین همه تقسیم میشود و زیادی به همه فشار وارد نمیشه

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
دوستان با صحبتهایی که بنده حقیر با مدیریت محترم سایت داشتم انشالله قرار طی این هفته یا هفته اتی این فروشگاه تاسیس بشه

انشالله با همکاری شما عزیزان به اهداف بلند مدت خود در این باره خواهیم رسید موفق و موید باشید

شیدینگ مود

کاربر
2013-12-22
222
730
بندرعباس
سلام خدمت یکایک عزیزان و یه خسته نباشید جانانه به داش اسماعیل گل که خدایی خیل زحمت کشیده و وقت گذاشته اگه خدا بخواد یکی از آروزهای دیرینه بنده حقیقت پیدا میکنه با امید لبخندشادی بابت حل مشکل برو روی لبان یکایک دوستان دست بوس اساتید هستم تا ابد::-iRanTK.iR-::

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
با سلام
دوستان و همکاران عزیز ،انگار اکثریت وجود چنین فروشگاهی براشون زیاد مهم نیست چرا که تعداد انگشت شماری روی این مسئله بقول یکی از دوستان اصرار دارند .فرض رو بر مشغله کاری زیاد می ذاریم و سر نزدن به سایت ولی بهرحال همکاران دو روز یه بار که به سایت سر می زنند ،حداقل اگه مخالف هم هستند یا ایرادی تو این کار می بینند ،بیان نظر بدن .تا امروز این تاپیک شده 63 تا پست که سرجمع تعداد افرادی که نظر دادن غیر از مدیران محترم شده 17 نفر .یعنی فقط ما 17 نفر از قافله تهیه قطعه عقبیم؟؟؟بنده شخصا به شک افتادم که نکنه قطعات به وفور در بازار هست و اشکال از خود بنده هست که نمی تونم تهیه کنم .دوستان و همکاران عزیز لطفا توجه بیشتری رو این مسئله داشته باشند چه اگه اعلام نیاز واقعی وجود نداشته باشه ،شاید مدیران محترم نظر موافقی در مورد تاسیس چنین فروشگاهی نداشته باشند .
منتظر نظرات سازنده موافق و مخالف همه دوستان
موفق باشید .

دوستانی که این تایپیک رو دیدن و هیچ نظری ندارن یعنی ارشیو قطعاتشون کامل هست یک ic هست که من دنبالش هستم میتونید برام بفرستید البته بدونه فوت وقت

uj560520
0534
93725AF
اینم دومی
0M8562P
28241021
0536C0

اقا میدونم جای این تایپیک اینجا نیست ولی فقط میخوام بدونم به قول احمد اقا فقط ما چند نفر گیر قطعه هستیم یعنی دوستان اصلا فکر پیشرفت کارشون نیستن

یعنی هر برد که اومد واسشون فقط خازن باشه رفع عیب میکنند یا کل قطعاتشون رو دارن ممنون میشم به این سوال هم جواب بدید

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
دوستان سلام

نمیخوام کلماتی به کار ببرم که باعث تاسف بشه ولی بهتر است دقت داشته باشید که بنده حقیر در تایپیک قبلی قطعاتی رو خواستم
ولی با این وجود کسی حتی رقبت نگاه کردن به تایپیک را به خود ندادالبته به غیر از چند نفر من از شما دوستان و همکاران تنها خواهشی که دارم
این است نه به خاطر من به خاطر خودتان هم شده در این تایپیک ها شرکت کنید حتی اگر مخالفید دلیل مخالفت خود را بگویئد یا راه حل پیدا میکنیم
یا طوری مشکل را بر طرف خواهیم نمود با اینکه بنده حقیر و جمعی از دوستان این تایپیک را ایجاد نمودیم تا شاید به جز ای از ارزو هایمان در حیته
شغلی خود برسیم یعنی اینکه قطعات را از همدیگر بگیرم و مطمئن باشیم که در مورد قطعات دیگر در بحران نخواهیم بود ولی متاسفانه دوستان
همکاری لازم را از خود نشان نمیدهند و در اخر تنها این را میگویم

ایرانی باش - ایرانی زندگی کن - ایرانی بمان

بالا