آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مطرح كردن سوالات و مشكلات مادر برد ( قسمت 2 )

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود
دوست عزیزم بهتره به فت یا ریگلاتور وصل نکنی یک مقداری ریسک داره
شما خازن های اون قسمت را تست کن ببین به چه ترتیبی به هم اتصال دارن
شما بهتره خازن را روی مین نصب کنی و از زیر سیم بکش . قسمت منفی را به منفی خازن ( کنار چوک ) وصل کن همون خازن قهوه ای توی مسیر خودش
با سپاس

Hossein_pc

کاربر
2012-01-13
11
27
شهریار
سلام یه مادربرد دارم که وقتی پاور رو وصل می کنم بهش و دکمه پاور رو روی 1 میزارم خود به خود روشن میشه و بعد از 5 ثانیه فن خاموش میشه. با یه پاور قوی تر هم امتحان کردم همین مشکل رو داشت. تمام اتصالات به جز cpu و فن رو در اوردم و تست کردم و باز همینجور بود و بوق رم زد و بعد رم رو گذاشتم بوق گرافیک هم زد و گرافیک هم گذاشتم و هیچ بوقی نزد و به مانیتور هم وصل کردم در موقع روشن شدن هیچ تصویری نداشتم. یکی از خازن های اطراف cpu نشت کرده بود تعویض کردم ولی درست نشد. باز تمام اتصالات رو جدا کردم و فن هم برداشتم و روشن کردم cpu گرم میشد. دوباره اتصالات رو گذاشتم و بدون اینکه 4 پین رو بزنم مادربرد رو تست کردم ولی باز همین مشکل رو داشت. مادربرد هم بادگیری کردم
مادربرد الان تو کارگاه و متاسفانه مدلش رو یادم نیست فقط یادمه از مادربردهای زرد رنگ مربعی شکل بود

علی نصیری

کاربر
2012-03-07
21
45
با سلام دوستان عزیز:یک سوال داشتم ازتون اینکه پاناسونیک تلفن بی سیم مادرش به برق خورده وتعمیرش کردم حالا وقتی دستی بی سیم را باهاش ارتباط میدم کاملا درسته اما هنگام صحبت کردن یک ******* پشت میکروفن به کپسولی گوشی میاد مثل حالت برفک (اما وقتی که به دهنی فوت یا صحبت میکنم)واگه بشه دوستان منوراهنایی کننند تا من بتونم این تلفن بی سیم پاناسونیک را تعمیر کنم.
مدل این تلفن بی سیم

Hossein_pc

کاربر
2012-01-13
11
27
شهریار
سلام یه مادربرد دارم که وقتی پاور رو وصل می کنم بهش و دکمه پاور رو روی 1 میزارم خود به خود روشن میشه و بعد از 5 ثانیه فن خاموش میشه. با یه پاور قوی تر هم امتحان کردم همین مشکل رو داشت. تمام اتصالات به جز cpu و فن رو در اوردم و تست کردم و باز همینجور بود و بوق رم زد و بعد رم رو گذاشتم بوق گرافیک هم زد و گرافیک هم گذاشتم و هیچ بوقی نزد و به مانیتور هم وصل کردم در موقع روشن شدن هیچ تصویری نداشتم. یکی از خازن های اطراف cpu نشت کرده بود تعویض کردم ولی درست نشد. باز تمام اتصالات رو جدا کردم و فن هم برداشتم و روشن کردم cpu گرم میشد. دوباره اتصالات رو گذاشتم و بدون اینکه 4 پین رو بزنم مادربرد رو تست کردم ولی باز همین مشکل رو داشت. مادربرد هم بادگیری کردم و با یه کارت گرافیک و رم و cpu دیگه هم تست کردم همین مشکل رو داشت مادربرد الان تو کارگاه و متاسفانه مدلش رو یادم نیست فقط یادمه از مادربردهای زرد رنگ مربعی شکل بود

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
سلام یه مادربرد دارم که وقتی پاور رو وصل می کنم بهش و دکمه پاور رو روی 1 میزارم خود به خود روشن میشه و بعد از 5 ثانیه فن خاموش میشه. با یه پاور قوی تر هم امتحان کردم همین مشکل رو داشت. تمام اتصالات به جز cpu و فن رو در اوردم و تست کردم و باز همینجور بود و بوق رم زد و بعد رم رو گذاشتم بوق گرافیک هم زد و گرافیک هم گذاشتم و هیچ بوقی نزد و به مانیتور هم وصل کردم در موقع روشن شدن هیچ تصویری نداشتم. یکی از خازن های اطراف cpu نشت کرده بود تعویض کردم ولی درست نشد. باز تمام اتصالات رو جدا کردم و فن هم برداشتم و روشن کردم cpu گرم میشد. دوباره اتصالات رو گذاشتم و بدون اینکه 4 پین رو بزنم مادربرد رو تست کردم ولی باز همین مشکل رو داشت. مادربرد هم بادگیری کردم و با یه کارت گرافیک و رم و cpu دیگه هم تست کردم همین مشکل رو داشت مادربرد الان تو کارگاه و متاسفانه مدلش رو یادم نیست فقط یادمه از مادربردهای زرد رنگ مربعی شکل بود

در قسمت تغذیه سی پو یو بازم ایراد هست فتها و بقیه خازنهارو چک کن

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
با سلام دوستان عزیز:یک سوال داشتم ازتون اینکه پاناسونیک تلفن بی سیم مادرش به برق خورده وتعمیرش کردم حالا وقتی دستی بی سیم را باهاش ارتباط میدم کاملا درسته اما هنگام صحبت کردن یک ******* پشت میکروفن به کپسولی گوشی میاد مثل حالت برفک (اما وقتی که به دهنی فوت یا صحبت میکنم)واگه بشه دوستان منوراهنایی کننند تا من بتونم این تلفن بی سیم پاناسونیک را تعمیر کنم.
مدل این تلفن بی سیم

این سوال رو در قسمت مربوط بخودش مطرح کن اونجا دوستان بهتر میتونن راهنمایی کنن

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
با درود
دوست عزیزم بهتره به فت یا ریگلاتور وصل نکنی یک مقداری ریسک داره
شما خازن های اون قسمت را تست کن ببین به چه ترتیبی به هم اتصال دارن
شما بهتره خازن را روی مین نصب کنی و از زیر سیم بکش . قسمت منفی را به منفی خازن ( کنار چوک ) وصل کن همون خازن قهوه ای توی مسیر خودش
با سپاس

دوست بسیار خوبم ضمن سپاس از شما
پایه منفی خازنو با لحیم کلفتش کردم و بزور روی برد جازدم که کامل کیپ شد چون متالیزه برای لحیم زدن نداشت با اهم متر (بازر) تست کردم مشکل حل شده بود و جواب داد
پایدار و سربلند باشید

khaki20

کاربر
2011-11-26
87
195
سلامی گرم و خسته نباشید به همه عزیزان .
یه مادربورد msi مدل ms-6585 دارم که وقتی روشنش میکنم دیباگر پیغام c1-c0 میده ولی مین بالا میاد و اروره باطری میده .
بایوسشو آپدیت کردم ، فتای قسمت رم رو هم چک ردم مشکلی نداشتم باطری سالمه سالمم براش گذاشتم ولی فایده نداشته .
درسته که بالا میاد ولی مثلا بعد از 5 بار بالا اومدن بار ششم دیگه بالا نمیاد و دیباگر همین پیغامو میده .
در انتظار لطفتون هستم .

khaki20

کاربر
2011-11-26
87
195
سلام .
خواهش میکنم منو راهنمایی کنید .
من 3 و 4 تا مین MSI دارم که یه مشکل رو دارند . مشکلشون اینه که دو یا سه بار بالا میان ولی بعد از ری استارت کردن دیگه بالا نمیان . بایوساشنو هم آپدیت کردم .
بد جوری منتظر کمکتون هستم ممنون .

یکی شون درست شد مدل بایوسو درست دانلود نکرده بودم

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
سلام دوست عزیز تو قسمت ورودی مادریرد هموم سوکت 24پین اونجا چندتا قطعه سر راهش هست اوناروچک کن سالم باشن بعد یه آسی هست که ولتاژها به اون میرسه اونم چک کن نتیجخ رو بگو تا بگمت راستی رو مادربردت سوختگی ندیدی پا بادکردگی خازن پاورتم ولتاژهاشو چک کن از 3.3 و 5 و 12 اطمینان داشته باش
روز خوش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا