آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوالات و مشکلات لپ تاپ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

tondarshoja

کاربر
2010-08-01
7
6
با سلام خدمت اساتید محترم...لب تاب hp pavilion dv6 دارم که چند وقتیه سریع شارژ خالی میکنه و وقتی شارژر رو وصل می کنم یه علامت ضربدر قرمز روی باطری ظاهر میشه و پیغام میده :YOU MAST REPLACING BATTERY..یک بار هم مقدار شارژ باطری رو 250% نشون میداد.میشه لطفا عیب رو همراه با روش تعمیر بفرمایید.از توجه شما ممنونم.

tondarshoja

کاربر
2010-08-01
7
6
با سلام لپ تاپ دیگه ای با مدل dell vostro 1500 دارم که تو محیط ویستا بلوتوثش را خاموش کردم(با کلیک راست کردن روی آیکون توی تسکبار) دیگه آیکونش نیومد که فعالش کنم.xp نصب کردم قطعه ای به نام بلوتوث نمیشناسه.چه کار کنم؟ممنون

siroos_tz

کاربر
2010-03-29
46
134
اهواز
با سلام لپ تاپ دیگه ای با مدل dell vostro 1500 دارم که تو محیط ویستا بلوتوثش را خاموش کردم(با کلیک راست کردن روی آیکون توی تسکبار) دیگه آیکونش نیومد که فعالش کنم.xp نصب کردم قطعه ای به نام بلوتوث نمیشناسه.چه کار کنم؟ممنون

درود بر شما دوست عزیز

اگه آیکون رو disable کردید که به معنای غیر فعال کردنه، برای روشن کردن مجدد اون میبایست از قسمت Device Manager سیستمت، روی آیکون Bluetooth راست کلیک کن و اونو Enable کن.
اگه باز هم مشکل به قوت خودش باقی بود، توی Setup اول سیستم (منظور تنظیمات در قسمت بایوس) وارد شو و یه بار Loaad Default Bios انجام بده.

امیدوارم مشکل حل شه. در غیر اینصورت باز هم درخدمتم

siroos_tz

کاربر
2010-03-29
46
134
اهواز
با سلام خدمت اساتید محترم...لب تاب hp pavilion dv6 دارم که چند وقتیه سریع شارژ خالی میکنه و وقتی شارژر رو وصل می کنم یه علامت ضربدر قرمز روی باطری ظاهر میشه و پیغام میده :YOU MAST REPLACING BATTERY..یک بار هم مقدار شارژ باطری رو 250% نشون میداد.میشه لطفا عیب رو همراه با روش تعمیر بفرمایید.از توجه شما ممنونم.

درود بر شما

این پیغام به شما میگه که باید باطری لپ تاپت رو عوض کنی. باطری از لحاظ تعمیر از لحاظ هزینه و اسمبل شدن صحیح به صرفه نیست و جنس باطریها هم ممکنه اونقدر خوب نباشه که مدت زمان طولانی به شما جواب بده. باطری اصلی هم نباید بیشتر از 55 - 65 هزار تومان بسته به نوع ، مکان و دسترسی به باطری باشه.

سپاس از شما

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
دوست عزیز شما در کجای کار به مشکل بر میخورید؟؟ اگر در همان ابتدای شروع نصب (بعد از کپی فایلهای اولیه) از نصب خارج میشود همان مشکلی هست که دوستمون ذکر کردند و شما اگر از سی دی ویندوز سرویس پک 3 استفاده کنید چنین مشکلی ندارید و نصب میشه. هم می تونید از بیرون بخرید هم می تونید از اینترنت دانلود کنید. فقط بگید حتما سرویس پک 3 باشه....

موفق باشید

tondarshoja

کاربر
2010-08-01
7
6
با سلام مشکل قبلی در مورد بلوتوث حل نشد.علاوه بر اون یه لپ تاپ دیگه هم داریم که کلید های وای فای و بلوتوث از هم جدا هستند و درایور بلوتوث رو که برای نصب اج را میکنیم به پیغام زیر میرسیم
no bluetoth device detected.please make sure that your bluetoth device is plugged in property in order to continue installation
کلید بلوتوث رو که میزنیم ،یه تصویر بلوتوث میاد که روش علامت ضربدر وجود داره..حالا چطور میشه بلوتوث رو نصب کرد...از توجه شما ممنونیم

kianezhad

کاربر
2010-07-10
76
189
با سلام
من يه لپ تاپ smart book 8170 دارم كه روشن نمي شه بعد از عيب يابي ولتاژ هاي استند باي رو تونستم تو مدار فعال كنم اما يه ولتاژ sw_+5v كه از آي سي H8/3433 بايد به آي سي PU7 بده رو ندارم مي خواستم تو حل اين مشكل كمك كنيد . در ضمن اين آي سي H8/3433 يه ميكرو پروسسور قابل برنامه ريزيه .

parsgroup

کاربر
2011-04-02
15
55
با سلام
دوستان میتونین یک نقشه یا عکس از شارژر دل بزارین و تو عکس قطعه هایی که احتمالا ایراد پیدا کردن بگین . من رفتم بدم تعمیر کنن واسم گفتن 30 ت کمک کنید لطفا اساتید محترم:smilie_help:

dsaq1972

کاربر
2010-07-27
8
10
سلام دوستان: من یک لپ تاپ acer aspire 4810 t که وقتی فایلهای تصویری میخوام ببینم یا بازی کنم لرزش تصویر داره یا شطرنجی میشه. بعضی وقتها بدون اجرای هیچ برنامه ای دسکتاپ شطرنجی میشه. درایورهامو آپدیت کردم رفع نشده. وقتی لپ تاپو خریدم ویستا نصب بود ویندوز7 نصب کردم متوجه نشدم قبل تعویض ویندوز این ایرادو داشت یا نه.درضمن بک آپ کارخانه ای لپ تاپو هم دیلیت کردم. ممنون میشم کمکم کنین. مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا