آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

پاسخگویی به سوالات مربوط به میکرو کنترلر هاي AvR

saegheh_0836

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-24
118
1,197
38
کرمان
atmega8.blogfa.com
با سلام ..
یک سوال ..
برنامه ای دارم که برای قفل درب منزل ساخته شده و حال می خواهم بوسیله یک برنامه دیگر پس از اخطار قفل درب به صورت اتوماتیک با سه شماره تلفن (اعم از موبایل ، منزل ، 110 و ...) تماس برقرار کند . سورس هر دو برنامه را برای شما در لینک زیر قرار می دهم . از شما خواستارم در این امر مرا یاری فرمایید ..

توضیح مدار : بعد از اتصال به منبع باید تاریخ را تنظیم کرد ، با فشار دادن کلید del رمز را وارد نموده (00000000000000) (14 تا 0) را وارد نموده و تاریخ را تنظیم کرده و برای خروج کلید lock را فشار داده و نگه داشته تا خارج شود و رمز اولیه برای باز کردن درب 123456 می باشد

دوست عزیز سلام

ساخت این مدار ساده می باشد من ابتدا مدار ی را که قبلا گفته بودید را می گذارم و بعد این مدار را می گذارم بیشتر از دو و سه روز طول نمی کشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: avr

mobaraki

کاربر vip
کاربر
2008-10-08
203
610
تهران/شهرری
با سلام خدمت شما استاد گرامي من دو سوال از شما دارم.
1 اون برنامه كه براي ما نوشتيد كه بهش رمز ميداديم و بعد از درست بودنش خروجي رو فعال ميكرد ، شما گفتيد كه رمز فايل پروتعوسش 4044 است ولي بازم به اين رمز جواب صحيح نميده و ارور پسورد ميده. لطفاً راهنمايي كنيد.
2 يك مدار ميخواستم كه اگر از يه فاصله ي تعريف شده فاصلش بيشتر شد يه خروخي رو فعال بكنه دقيقاً برعكس اولتراسونيكهايي كه پشت سپر ماشين ميبندند تا هشدار براي موانع رو بگه . فاصله مورد نظر ما 50 سانتيمتر است و ميخواستم بدونم چه شكلي ميتونيم فاصلشو كم و زياد كنيم. آيا با تغير المانهاي الكتريكي يا با برنامه.
ممنون ميشم اگه منو راهنمايي بكنيد.:eek::confused:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

avr

کاربر
2008-10-23
35
60
سلام دوست عزیز
یک راهنمایی
شما میتونید از برنامه بسکام این برنامه قفل رمز رو تغییر دهید

behdeh.net

کاربر
2008-10-14
9
14
با سلام

میتونیدیک مداری قرار بدید که با ای وی ار نوشته شده باشه و
این مدار حساس به گاز باشه
وقتی بوی گاز فهمید به آژیر وصل بشه و به 2 خط تلفت تماس حاصل کند
ای نقشه یک سنور هستش
متشکرم

پیوست‌ها

• 96 کیلوبایت بازدیدها: 169
آخرین ویرایش:

ayoob.ab66

کاربر
2009-01-27
31
28
avr

سلام دوست عزیز
من درخواستی دارم
یک برنامه (دور شمار موتور الکتریکی با سنسور فرستنده گیرنده که روی روتور موتور گرفته میشود) رو واسم مینویسید

با صفحه نمایش ال سی دی 1*16
با تشکر
:sadwalk:​

saegheh_0836

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-24
118
1,197
38
کرمان
atmega8.blogfa.com
با سلام به دو ستان گرامی تمامی در خواستهای شما در روز شنبه پاسخ داده می شود و تمامی در خواستها و مدارات در تاپیک قرار داده می شود

mobaraki

کاربر vip
کاربر
2008-10-08
203
610
تهران/شهرری
با سلام خدمت شما استاد گرامي من با اون برنامه كه براي اسكن صفه كليد گذاشته بوديد جواب گرفتم البته با اجازتون يه سري تغييرات روش انجام دادم و الان جواب ميده .
ممنون بابت كمكتون
ولي من هر كاري ميكنم نميتونم از مدار قفل رمزي جواب مثبت بگيرم و منتظر راهنمايي هاي شما استاد گرامي ميباشم.
با تشكر......:):):):):):):)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali

saegheh_0836

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-24
118
1,197
38
کرمان
atmega8.blogfa.com
سلام

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی شرمنده من ادم بد قولی نیستم تمام این مشکلات را بگذارید به حساب کسالت بدنی انشا الله از امروز بخش میکرو کنترلر به کار خود ادامه می دهد

avr

کاربر
2008-10-23
35
60
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی شرمنده من ادم بد قولی نیستم تمام این مشکلات را بگذارید به حساب کسالت بدنی انشا الله از امروز بخش میکرو کنترلر به کار خود ادامه می دهد
با سلام
من برای شما آرزوی سلامتی دارم
من تا 25 آخرین فرصت تحویل پروژه دارم:shalagh:
خواهشمندم کارهای من رو در اولویت قرار دهید:boos:
مدیریت شما رو تبریک میگم:love-smiley-017:
انشا الله مدیر خوبی در تمام امورات زندگی باشید :eek:k:

بالا