آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تستر قطعات الکترونیکی LCR-T4

rezvanjo

کاربر
2021-03-09
49
26
سلام و عرض ادب خدمت همکاران و اساتید گرامی
من یه تستر LCR دارم که به خاطر خازن دشارژ نشده سوخته و صفحه سیاه میاد با زاویه نگاه میکنی کار میکنه ولی میکرو به شدت داغ میشه
با توجه به مطالب این تاپیک و عکسها تستر من پین های ISP رو نداشت با سیم لاکی نازک با پروگرمر مرتبط کردم ولی موفق نشدم پروگرم کنم میخواستم از دوستان خواهش کنم اگه امکانش باشه با توجه به عکسها ورژنی که به این تستر بخوره رو برام رو یه ای سی پروگرم کنه بفرسته
هزینشم هر چی شد پرداخت میکنم

پیوست‌ها

• 257.7 کیلوبایت بازدیدها: 37
  • 315.2 کیلوبایت بازدیدها: 34
  • 299.5 کیلوبایت بازدیدها: 36

Mahdi258258

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-08
181
2,225
اراک...
من یه تستر LCR دارم که به خاطر خازن دشارژ نشده سوخته و صفحه سیاه میاد با زاویه نگاه میکنی کار میکنه ولی میکرو به شدت داغ میشه
با توجه به مطالب این تاپیک و عکسها تستر من پین های ISP رو نداشت با سیم لاکی نازک با پروگرمر مرتبط کردم ولی موفق نشدم پروگرم کنم میخواستم از دوستان خواهش کنم اگه امکانش باشه با توجه به عکسها ورژنی که به این تستر بخوره رو برام رو یه ای سی پروگرم کنه بفرسته
سلام...میکرو تعویض کردید؟؟؟؟میکروی دستگاه با خازن شارژ دار صد در صد سوخته..

404

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2023-10-31
191
249
اردکان
دوست عزیز خازن چند ولت رو به دستگاه متصل کردی ؟

rezvanjo

کاربر
2021-03-09
49
26
سلام...میکرو تعویض کردید؟؟؟؟میکروی دستگاه با خازن شارژ دار صد در صد سوخته..
سلام بله تعویض کردم ولی موفق به پروگرام نشدم
امروز قراره یکی از دوستان یه پروگرمر TNM2000 بیاره با اون تست کنیم
اگه راهنمایی کنید که کدوم ورژن احتمال سازگاری بیشتری داره با توجه به عکسها ممنون میشم

rezvanjo

کاربر
2021-03-09
49
26
دوست عزیز خازن چند ولت رو به دستگاه متصل کردی ؟
دقیقا خاطرم نیست چند ماه پیش اتفاق افتاده فکر میکنم 100 تا 150 ولت رو داشته خازنهای ورودی سوییچینگ بود تا اونجا که یادمه
میکرو 100% سوخته

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 404

danavaninfo

کاربر
2023-11-02
49
41
ایران
تشکر بابت اطلاعات
درود بر شما . اکر تجربه ای در مورد مشکل من دارید ، لطفا راهنمایی بفرمایید :
وقتیکه ۳ سیم کوپله برای سلف تستینگ وصل میکنم ، به جای رفتن به مود کالیبره ، دو عدد مقاومت با مقادیر بسیار کم نشون میده. ممنون .

alpine

کاربر
2009-08-06
51
177
درود این مدل که شما گرفتید از این تقلبی ها هست منم مثل شما خریدم از این کار نکرد اخرش یکی گرفتم کریستال داره اون داره کار میکنه این مدلهایی که کریستال نداره کار نمیکنه نه t4 نه t7

rezvanjo

کاربر
2021-03-09
49
26
درود این مدل که شما گرفتید از این تقلبی ها هست منم مثل شما خریدم از این کار نکرد اخرش یکی گرفتم کریستال داره اون داره کار میکنه این مدلهایی که کریستال نداره کار نمیکنه نه t4 نه t7
درود واقعیتش خیلی هم خوب کار میکرد یا حداقل کارم رو راه می انداخت تا قبل از اینکه خازن دشارژ نشده نزده بودم بهش بازم ممنون بابت راهنمایی

بالا