آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك مدارات ساده الكترونيكي براي مبتديان

mah56

کاربر
2010-01-05
94
902
مشهد
جناب رجبی عزیز
با تشکر از زحماتتون

من یک مدار کنترل دما با نشانگر سگمنت وقابل تنظیم دمابرا مخازنی اب میخام که توسط بخار گرم میشه تا200درجه با اختلاف خیلی پایین دارین چیزی
ممنون میشم:02.47-tranquillity:

آخرین ویرایش:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
جناب رجبی عزیز
با تشکر از زحماتتون

من یک مدار کنترل دما با نشانگر سگمنت وقابل تنظیم دمابرا مخازنی اب میخام که توسط بخار گرم میشه تا200درجه دارین چیزی
ممنون میشم:02.47-tranquillity:
با سلام :
در همین بخش مدار درخواستی شما موجود هست :
[hide][h=3]مدار كاملي براي كنترل حرارت مخزن [/h] http://www.irantk.ir/irantk4377/
[/hide]

موفق باشید

reza32

کاربر
2009-05-20
92
161
با سلام
من یه باطری قابل شارژ 12 ولت 2 آمپر دارم
میخوام یه فن 12 ولت با ولوم تغییر بدم ولتاژش رو
یه مدار میخام کمکم کنید با تشکر

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با سلام دوست بزرگوار جناب gadraj من یک مدار ساده برای چشمک زن کردن یک تابلوی کوچک ال ای دی 12 ولت DC میخواهم و نیز دو سری ال ای دی 12 ولت را کَه هر سری شامل 8شاخه ال ای دی هست را میخواهم به تناوب خاموش و روشن کنم .قبلا سپاسگزارم

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
با سلام دوست بزرگوار جناب gadraj من یک مدار ساده برای چشمک زن کردن یک تابلوی کوچک ال ای دی 12 ولت DC میخواهم و نیز دو سری ال ای دی 12 ولت را کَه هر سری شامل 8شاخه ال ای دی هست را میخواهم به تناوب خاموش و روشن کنم .قبلا سپاسگزارم

سلام
دوست عزیز به این بخش مراجعه کنید . مدار هایی برای راه اندازی ال ای دی های شما وجود داره .
http://www.irantk.ir/f485/

drmp60

کاربر
2015-12-20
1
2
سلام و روزتون بخیر و خوشی.
خسته نباشید بابت زحماتتون و اطلاعاتی که به رایگان در اختیار قرار میدید.
من یک دندانپزشک هستم که خیلی خیلی کم در مورد الکترونیک و مدار ها اطلاعات دارم که البته برای این درخواستم اصلا کفایت نمیکنه.
برای پروژه مدرسه پسرم ، تصمیم به ساخت یک هیتر خیلی کوچک و سبک و کم حجم گرفتم که نهایتا 38 درجه گرما تولید کنه و با ولتاز چند تا باتری کار بکنه.
در مورد المنتش سرچی کردم و المنت سیلیکونی رو پیدا کردم که حدس میزنم مناسب کار من باشه(اگه نیست، جایگزینش رو معرفی کنید.)حالا چیزی که از شما تقاضا دارم، یک مدار ساده و کوچک برای این هیتر هست.
اگر امکانش باشه و وزن وسیله ام زیاد نباشه، یک سنسور حرارتی هم در این مدار قرار داده بشه که وقتی گرمای دورش به 38 درجه برسه،خودش مدار رو قطع کنه.اگر هم وسیله رو سنگین کنه که هیچی،با دست ،وسیله مون رو خاموش میکنیم!!!
فقط لطفا و خواهشا مداری که میفرستید،مشخصات قطعاتش رو با ذکر نام و عنوان و میزان وات و آمپر و اهم و ولتاژ، جداگانه هم بنویسید تا بدونم از بازار چی باید بخرم.
قابل ذکره که من همه پستهای این تاپیک و مدارهای ساده رو خوندم و چیزی که به کار من بیاد پیدا نکردم

آخرین ویرایش:

talar1

کاربر
2011-12-05
14
12
جناب استاد رجبی عزیز
با سلام، لطفا" نقشه شماتیک تغذیه برد نمایشگر شماره تلفن ثابت "که ورودی آن از خط تلفن 50V گرفته شده و خروجی آن 4.5V است" در اینجا قرار دهید. با تشکر از زحمات بی دریغ جنابعالی در امر آموزش

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,166
تهران- تهران پارس
با سلام
من یه باطری قابل شارژ 12 ولت 2 آمپر دارم
میخوام یه فن 12 ولت با ولوم تغییر بدم ولتاژش رو
یه مدار میخام کمکم کنید با تشکر
lm317-1.PNG

msoofina

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2016-09-08
294
333
مشهد
سلام به همه
من یه مدار ساده تایمر برای تحریک یه رله میخوام که با خازن و مقاومت باشه میخوام کمترین هزینه رو داشته باشه.

بالا