آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل قطع و وصل وای فای لپ تاپ thinkpad w540

nima20-20

کاربر vip
کاربر
2007-03-18
156
110
با سلام خدمت دوستان

من یه لپ تاپ thinkpad w540 دارم که قسمت وای فای مشکل دارم

مشکل اینه که گاهی خودبخود وای فای قطع میشه و دیسکانت میشه و حتی اسم وای فایی که بهش وصل میشم هم در لیست وای فای ها نمیاد و بعد از چند دقیقه وصل میشه
این مشکل خیلی برام پیش میاد میخاستم ببینم مشکل از چی میتونه باشه

پیوست‌ها

• 24.8 کیلوبایت بازدیدها: 9

yousef55

کاربر vip
کاربر
2009-07-17
123
268
با سلام خدمت دوستان

من یه لپ تاپ thinkpad w540 دارم که قسمت وای فای مشکل دارم

مشکل اینه که گاهی خودبخود وای فای قطع میشه و دیسکانت میشه و حتی اسم وای فایی که بهش وصل میشم هم در لیست وای فای ها نمیاد و بعد از چند دقیقه وصل میشه
این مشکل خیلی برام پیش میاد میخاستم ببینم مشکل از چی میتونه باشه
اگر لپتاپ تعمیر شده ، مشکل از بد وصل کردن سیم هایآنتن هست ، در غیر اینصورت ، اگر نرم افزاری حل نشد ، ماژول وایفای رو تعویض کنید

nima20-20

کاربر vip
کاربر
2007-03-18
156
110
تعمیر نشده تا حالا
من از یه تعمیر کار پرسیدم گفت ماژول مشکل نداره چون وای فای های دیگه رو میاره
دقیق نمیدونم که از ماژول وای فای هست یا نه
چون هم گیر نمیاد و هم گرونه

yousef55

کاربر vip
کاربر
2009-07-17
123
268
تعمیر نشده تا حالا
من از یه تعمیر کار پرسیدم گفت ماژول مشکل نداره چون وای فای های دیگه رو میاره
دقیق نمیدونم که از ماژول وای فای هست یا نه
چون هم گیر نمیاد
نشون دادن وای فای های دیگه دلیل بر سلامت وای فای نیست . موارد زیادی بوده در هنگام کار قطع میشده... البته که اول نرم افزاری باید چک کنید

parsmehregan

کاربر vip
کاربر
2012-05-01
48
15
در یک مورد لپتاپ لنوو که چیپ گرافیکش به مشکل خورده بود همچین مشکلی داشت . یعنی وای فای وصل میشد و بعد یکدفعه کلا وای فایش میپرید و بعد ری استارت بعضی مواقع میومد و بعصی مواقع نه.
ولی ماژول خود وای فای مشکلی نداشت. ممکنه اشکال لپتاپ شما از قطعه دیگه باشه که روی سیستم تاثیر میزاره

XIBALBA

کاربر vip
vip
کاربر
2024-02-02
5
1
اهواز
سلام
قبل از راهکار های پیچیده - برای تشخیص مشکل نرم افزاری میتونی یه سیستم آبونتو بصورت لایو یا ویندوز لایو اجرا کنی اگر این مشکل روی آبونتو هم مشاهده شد
میرسی به سخت افزار - باید از توی ویندوز وای فای داخلی رو خاموش کنی و با دانگل یو اس بی متصل بشی
اگر باز هم مشکل تکرار شد
یه هات اسپات دیگه مثل موبایل رو امتحان کنید شاید مشکل از دستگاهی باشه ک بهش متصل میشید

بالا