آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل اینترنت لپ تاپ e6520

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
554
1,141
خوزستان-
سلام دوستان لپ تاپe6520 وقتی وای‌فای بهش‌وصل میکنم که با لپ تاپ توی اینترنت برم،هر چند دقیقه یک‌بار علامت‌مثلث (deta limit) میاد روی آنتن وای‌فای یعنی‌دیتا محدود شده و به اینترنت وصل نمیشه و باید دوباره اینترنت رو قطع و وصل کرد تا درست بشه..حتی ویندوز ۸.۱ نصب‌کرم‌بازم فایده نداشت

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
سلام دوستان لپ تاپe6520 وقتی وای‌فای بهش‌وصل میکنم که با لپ تاپ توی اینترنت برم،هر چند دقیقه یک‌بار علامت‌مثلث (deta limit) میاد روی آنتن وای‌فای یعنی‌دیتا محدود شده و به اینترنت وصل نمیشه و باید دوباره اینترنت رو قطع و وصل کرد تا درست بشه..حتی ویندوز ۸.۱ نصب‌کرم‌بازم فایده نداشت
سلام
از وای فای دیگری استفاده کن . اگر ایراد رفع نشد .
سیم کشی خط تلفن را کنترل کن . حتی جاهای که سیم تلفن انشعاب گرفته شده دوباره جدا کن مجدد وصل کن با لحیم کاری.
مودم را سرویس کن .از نظر خرابی خازن . باد کردی خازن و..... اگر منبع تغذیه جدا گونه داشت منبع را تست کن و سرویس کن .
اگر به مدت خیلی زیاد از مودم استفاده کردی . کلا خازن های مودم و منبع تغذیه مودم را تعویض کن .
اگر ایراد رفع نشد . از سیم مودم lin استفاده کن . اگر به درستی کار کرد پس مشکل از مودم نیست از لپ تاپ است .
متشکرم

javadshahvan

کاربر vip
کاربر
2009-04-19
87
164
سلام
درایور وای فای لپ تاپ رو آپدیت کن درست میشه

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
554
1,141
خوزستان-
ممنون از دوستان....کیت مربوط به وای‌فای لپ تاپ رو عوض کردم اوکی شد