آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بوت نشدن لپ تاپ لنوو e540

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام ابتدا رم ها و بعد دونه دونه دیوایسها رو جدا کن تست بگیر نود درصد رم بعد آی سی های پروگرامی رو باید بک آپ اصلی یا ازجایی تهیه کن که مطمِن باشن البته باطری و آدابتور هم بایسد اورجینال باشه درآخر آی او ...

keyvan_93

کاربر vip
کاربر
2013-05-17
16
23
درود
اره دقیق خوندم ولی چون مورد عجیبیه خواستم مطمئن شم 😅
شما احیانا سیستم رو اسلیپ نمی کنید؟
اگر اسلیپ میکنید حتما چند بار بعد از خاموشی کامل چک کنید
از تسک منیجر و سر برگ performance هم چک کنید اپ تایم سیستم چقدره
اگر ویندوز 10 نصبه از طریق پاور اپشن فست بوت رو خاموش کنید و دوباره تست و اعلام کنید
درود بر شما سیستم رو همیشه شات دان میکنم اپ تایم رو چک کردم زمان رو صفر زده بود(البته دلیلش اینه که من دیروز نبودم شارژر رو جدا کردم ) همین الان که دارم با همین لپ تاپ این متن رو مینویسم اپ تایم روی 20 دقیقه هست ویندوزم 8.1 هست با تشکر

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
اگه مشکل برطرف نشد و یا مشکلات زیر را داشتید فایل تصحیح شده را روی ای سی 8 مگ پروگرام کنید
لپ تاپ خاموش نمی شود روی SHUT DOWN گیر میکنه
دیر بوت شدن لپ تاپ
لپ تاپ بعد از حدود 1 دقیقه تصویر می دهد

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
هنگام برداشتن , پروگرام کردن و گذاشتن ای سی باطری سیموس روی برد نباشه همینطور باطری و شارژر و زمانی که هر سه ای سی پروگرام شده را روی برد گذاشتین باطری سیموس رو جا و سپس تست بگیرید
اسلات رم ها , زیر چیپ ها , سوکت و خود CPU رو با تینر و سرنگ خوب شستشو بدید و خشک کنید
پین های جک شارژ رو که مشخص کردم با سوزن یا پنس ریز به بیرون بکشید زیاد تو لنوو با مشکلات مختلف باهاش برخورد کردم که پین ها به سوکت سر شارژر درست وصل نمیشدن

E540-400x400w.jpg

در اخر اگه هیچ نتیجه ای نگرفتید پایه های ای او را فلکس بزنید و هیت بگیرید

آخرین ویرایش:

keyvan_93

کاربر vip
کاربر
2013-05-17
16
23
3 فایل سالم مربوط به این لپ تاپ که شماره هر ای سی مشخص هست خدا میدونه که بابت این فایل ها هزینه پرداخت کرده بودم تقدیم شما
ممنون از شما دوست عزیز که وقت گذاشتید تست میکنم نتیجه رو اعلام میکنم

keyvan_93

کاربر vip
کاربر
2013-05-17
16
23
هنگام برداشتن , پروگرام کردن و گذاشتن ای سی باطری سیموس روی برد نباشه همینطور باطری و شارژر و زمانی که هر سه ای سی پروگرام شده را روی برد گذاشتین باطری سیموس رو جا و سپس تست بگیرید
اسلات رم ها , زیر چیپ ها , سوکت و خود CPU رو با تینر و سرنگ خوب شستشو بدید و خشک کنید
پین های جک شارژ رو که مشخص کردم با سوزن یا پنس ریز به بیرون بکشید زیاد تو لنوو با مشکلات مختلف باهاش برخورد کردم که پین ها به سوکت سر شارژر درست وصل نمیشدن

مشاهده فایل‌پیوست 205980

keyvan_93

کاربر vip
کاربر
2013-05-17
16
23

مشاهده فایل‌پیوست 205980

تشکر از شما

بالا