آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

تاپیک اعلام مشکلات تخصصی گوشی هاي متفرقه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

moen7000

Banned
2008-05-28
589
1,379
www.irantk.info
سلام خسته نباشید . گوشی کا800 در زمان شارژ خاموش شده وقتی کلید پاور رو میزنم ال ای دی قرمز رنگ کنار اینفرارد چشمک می زنه و دستگاه روشن نمی شه در ضمن باکس اس ای تول شناسایی نمکنه وکانکت نمیشه آمپر اون صفره ووقتی کلید پاور را میگیرم حدود 75 میلی آمپر میکشه لطفا راهنمایی کنید

با سلام
ايراد شما احتمالا نرم افزاري است
شما ابتدا بايد گوشي رو باز كنيد ويك شستشو وهيت بديد بعد گوشي رو به باكس وصل كرده وidentify بگيريد در صورت جواب دادن cid گوشي مشخص ميشود و بعد فلش كامل ميكنيد اما احتمالا در قسمت gdfs گير كنيد كه نياز به ترميم gdfs دارد واين كار رو هم ميتونيد با باكس اسيتول و دريم ويوني و....انجام دهيد

من خودم روزي چند تا همين جوري دارم كه با كارهاي انجام شده حل ميشه و gdfs رو با دريم رايت ميكنم

نتيجه رو اعلام كنيد

موفق باشيد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ahmad_mir

farshad111000

Banned
2007-01-21
120
116

با سلام
ايراد شما احتمالا نرم افزاري است
شما ابتدا بايد گوشي رو باز كنيد ويك شستشو وهيت بديد بعد گوشي رو به باكس وصل كرده وidentify بگيريد در صورت جواب دادن cid گوشي مشخص ميشود و بعد فلش كامل ميكنيد اما احتمالا در قسمت gdfs گير كنيد كه نياز به ترميم gdfs دارد واين كار رو هم ميتونيد با باكس اسيتول و دريم ويوني و....انجام دهيد

من خودم روزي چند تا همين جوري دارم كه با كارهاي انجام شده حل ميشه و gdfs رو با دريم رايت ميكنم

نتيجه رو اعلام كنيد

موفق باشيد

سلام دوست گرامی مراحل که فرمودید انجام دادم کاملا صحیح بود ورویgdfsگیر کردم بوسیله باکس اس ای تول چطور میشه مشکل رو حل کرد در ضمن من فایلgdfsرو ندارم با تشکر

• Like

moen7000

Banned
2008-05-28
589
1,379
www.irantk.info
  • Like

azad_hr1968

کاربر
2008-10-30
4
4
گوشی نوکيا n95 کامل شارژ ميشود ولی در حين کار وقتی علامت شارژ به نيمه ميرسد ، ناگهانی افت کرده ، بوق شارژ زده و پس از چند دقيقه خاموش ميشود. علت خاصی نداشته. حتی باتری عوض شده ، چندين بار مستر ريست شده هيچکدام مؤثر نبوده. لطفاٌ راهنمايي بفرماييد.

• Like

farshad111000

Banned
2007-01-21
120
116
سلام یک گوشی5310هست که صدای زنگ ومدیا پلیرش قطع شده بازر دستگاه هم سالمه کانکتور هم سالمه لطفا راهنمایی کنید

• Like

safye

کاربر
2008-11-01
431
1,862
33
ساري
گوشی نوکيا n95 کامل شارژ ميشود ولی در حين کار وقتی علامت شارژ به نيمه ميرسد ، ناگهانی افت کرده ، بوق شارژ زده و پس از چند دقيقه خاموش ميشود. علت خاصی نداشته. حتی باتری عوض شده ، چندين بار مستر ريست شده هيچکدام مؤثر نبوده. لطفاٌ راهنمايي بفرماييد.

اشكال شما از اي سي betty يا همان تاوو يا شارژ ميباشد..اي سي را تعويض كرده ونتيجه را اعلام نماييد

• Like

safye

کاربر
2008-11-01
431
1,862
33
ساري
سلام یک گوشی5310هست که صدای زنگ ومدیا پلیرش قطع شده بازر دستگاه هم سالمه کانکتور هم سالمه لطفا راهنمایی کنید

دوست عزيز به احتمال زياد اگر اين مشكلاتي كه شما گفتيد نداشت اشكال از رتو يا همان تغذيه است...چون خروجي صدا در اين مدلها بر عهده تغذيه ميباشد..نتيجه را اعلام نماييد

moen7000

Banned
2008-05-28
589
1,379
www.irantk.info

با سلام از اين كمك بگيريد

1231648369.jpg

tizkar

کاربر
2009-01-19
2
0
با سلام

من يه گوشي چيني مدل ktech c600 دارم كه يك مشكل داره و اين مشكل اين هستش كه مثلا اگر نام و شماره هاي تلفني اشخاصي رو در ليست دفتر يادداشت گوشي ثبت كرده باشم وقتي به گوشي من زنگ بزنن هيچ مشكلي ندارم ولي متاسفانه اگراشخاصي ديگري كه شماره آنها در حافظه گوشي ثبت نكرده باشم به محض اينكه به من زنگ بزنن اولا يك اخطار مبني بر عدم پاسخ به اتصال طرف در صفحه نمايش گوشي ظاهر ميشه دوما درواقع مثل تك زنگ ميمونه و هيچ زنگي از گوشي من در هنگام اتصال طرف شنيده نمي شه ؟ سيم كارتم رو روي چند گوشي امتحان كردم اين مشكل رو نداشت خواهش مي كنم اگر در اين مورد بنده رو راهنمايي فرماييد خيلي ممنون مي شم؟

با تشكر

safye

کاربر
2008-11-01
431
1,862
33
ساري
ktech c600

با سلام

من يه گوشي چيني مدل ktech c600 دارم كه يك مشكل داره و اين مشكل اين هستش كه مثلا اگر نام و شماره هاي تلفني اشخاصي رو در ليست دفتر يادداشت گوشي ثبت كرده باشم وقتي به گوشي من زنگ بزنن هيچ مشكلي ندارم ولي متاسفانه اگراشخاصي ديگري كه شماره آنها در حافظه گوشي ثبت نكرده باشم به محض اينكه به من زنگ بزنن اولا يك اخطار مبني بر عدم پاسخ به اتصال طرف در صفحه نمايش گوشي ظاهر ميشه دوما درواقع مثل تك زنگ ميمونه و هيچ زنگي از گوشي من در هنگام اتصال طرف شنيده نمي شه ؟ سيم كارتم رو روي چند گوشي امتحان كردم اين مشكل رو نداشت خواهش مي كنم اگر در اين مورد بنده رو راهنمايي فرماييد خيلي ممنون مي شم؟

با تشكر

ايا گوشي شما دو سيم كارته؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا