آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

امنیت شغلی در تعمیرات! (مطرح تجربیات)

404

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2023-10-31
191
249
اردکان
یعنی نصاب و فروشنده سیستم صوتی باشم و کنارش تعمیر بکنم ؟
تعمیرات پدر صاحب بچه داشته و نداشته باهم رو میاره جلوی چشمت ...
تعمیرات معایب زیادی داره با وجودی که کشور مون ثبات اقتصادی نداره این به ضرر تعمیرات در سطح حرفه ای هست یک دستگاه رو خوب تعمیر میکنی بازار که نوسان کرد همون مشتری برای تعمیر دستگاه مشابه فقط همون هزینه‌ میکنه رو میده براش دیگه نمی صرفه...یا با هزار اکراه و تردید و نارضایتی و گردن کجی باهات کار میکنه پس با این وجود مزایا اندک بیشتر سرویس دهی به مشتری هست تا کار و کاسبی خودت کاری اصولی و بدون مرجوعی که انجام بِدی نسبت به چندر و پشیز دستمزدی که میگیری شکاف و فاصله عمیقی هست ...قبلاً مفصل در قالب چندین تایپک و موضوع عرض کردم...بنده خودم را با چندین سال سابقه تو این حرفه حرفه ای نمیدونم ولی تعمیرات اصولی کار هر کسی نیست و تعمیرکار هر کسی نیست

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,881
10,577
یعنی نصاب و فروشنده سیستم صوتی باشم و کنارش تعمیر بکنم ؟
سلام
تمرکز اصلی را بگذارید روی نصب و فروش

اینجا چند تایی اسپرتی هستند
نصب و فروش را انجام می دهند و تعمیر را هم قبول می کنند و اگر ساده باشه خودشون انجام می دهند و اگر پیچیده باشه می برند جای دیگه درست می کنند

404

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2023-10-31
191
249
اردکان
سلام
تمرکز اصلی را بگذارید روی نصب و فروش

اینجا چند تایی اسپرتی هستند
نصب و فروش را انجام می دهند و تعمیر را هم قبول می کنند و اگر ساده باشه خودشون انجام می دهند و اگر پیچیده باشه می برند جای دیگه درست می کنند
نظرتون درباره تعمیر و فروش امپلی استوک تعمیر شده چی هست

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,881
10,577
نظرتون درباره تعمیر و فروش امپلی استوک تعمیر شده چی هست
سلام

دردسرش بیشتر از خودشه یه جورایی باید گارانتی مادام العمر کنید مگر این که اینترنتی بفروشید که دیگه با مشتری طرف نشید .

Mohsenaux

کاربر vip
کاربر
2017-03-12
66
132
سلام و دورد
تجربه شخصی بنده که همه شما عزیزان میدونید ولی باز هم جهت مرور

تا جایی که میتونید کار رو از خود مشتری بگیرید
چون وقتی یک نفر واسط افتاد هم از شما تخفیف و قیمت همکاری میخاد و هم کار بدرد نخور و بیشتر براتون میاره و هم کار رو زود تر میخاد و در اخر انتظار داره نسیه کار کنید.

اگر متوجه شدید کسی کار رو به از مشتری گرفته و برای شما اورده حتی قیمت بالاتر بگید تا هزار مشکل دیگه نداشته باشید

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,881
10,577
با مشتری مگه نمیشه طی کرد ؟
سلام
تجربه من از مشتری حضوری اینه که وقتی از تعمیرکار جنس دست دوم می خره اتتظار گارانتی مادام العمر داره .ولی اگر به عنوان فروشگاه بفروشید این مشکل نیست.بارها جنس فروخته ام بعد یکسال اومده پس این که فروختی این مشکل را داره و انتظار داره بدون دستمزد درست کنم
من خودم هر جنسی بخوام بفروشم میدم یکی از کسانی که باهاشون کار می کنم.مثلا پخش کار کرده را میدم اسپرتی.تلویزیون کار کرده را میدم سمساری و...
از سمساری یا اسپرتی که بخره انتظار گارانتی نداره

بالا