آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

اطلاعیه 28 مرداد 1402

با تغییرات جدید برای محدود کردن کاربران عمومی به فایل های تخصصی موافقید؟

• بله فقط کاربران فعال و خریداران اشتراک طلایی بتوانند از فایل ها و آموزش های جدید استفاده کنند

رای: 431 32.4%
  • خیر فایل ها و آموزش ها در اختیار عموم کاربران قرارگیرد.

رای: 901 67.6%

• مجموع رای دهندگان
    1,332

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,707
40,629
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام سرور قدرتمند تهیه شده فایل ها در حال ارشیو و انتقال به انجمن هستند و بمرور اپلود خواهند شد همکاران در حالت ارشیو کردن فایل ها جهت اپلود در انجمن هستند که در لینک زیر میتونید فایل های اماده اپلود و موجود را مشاهده کنید و هر فایلی نیاز داشتید لینک دانلود مستقیمش در پیام خصوصی و یا واتس اپ برای شما ارسال خواهد شد
فایل ها درخواستی موجود
https://files.irantk.ir

آخرین ویرایش:

amirbachari

کاربر vip
کاربر
2009-11-07
6
2
با سلام به همه دوستان و همکاران گرامی
به نوبه خود از تمام دوستان و همکارانی که این سایت رو بوجود آوردن کمال تشکر را دارم.
من هم با طرح عضویت طلایی کاملا موافقم با این شرط که فایلها و اطلاعات به نحو صحیح طبقه بندی شوند و اطلاعات و فایلهای با ارزش تر (فایلهای آموزشی تلویزیونهای هوشمند ، ماینرها ، و...)برای کاربران طلایی و سایر اطلاعات که از ارزش کمتری برخوردار است(تلویزیونهای crt ،دی وی دی ، گیرنده های دیجیتال،و...)برای کاربران عمومی در دسترس باشد.
با این روش هم به کسی اجحاف نمیشه چون مبتدی یا غیر حرفه ای دسترسی به اطلاعات سطح بالا نیازی ندارد و چنانچه به دسترسی نیاز پیدا کند یا باید تلاش کند و پستهای بیشتری داشته باشد یا هزینه کند چون ارزشش را دارد.ثانیا تحقیق درمورد کاربران که آیا تعمیر کار هست یا نه یا جوازکسب دارد یا خیر به نظر من لازم نیست زیرا با این کار کاربران را از سر خود باز میکنید چه بسا که بعضی از هزینه های این سایت توسط این تعداد افراد جبران شود. و فکر نکنم هیچ سایتی کاربرانش را از خود براند شاید آنها را محدود کند. با تشکر

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,797
25,763
درود بر دوستان ////به نظر من باید افرادی که واقعا فعال هستن کماکان مثل قبل در همه بخشها ازاد باشن ولی افرادی که فقط مصرف کننده هستن و تحت هیچ شرایطی نم پس نمیدن و حتی فایلهای قدیمی را هم در اختیار انجمن قرار نمیدن نباید اجازه دسترسی که فایلهایی را داشته باشن که خیلی از دوستان بدون چشم داشت در انجمن قرار میدن حتی با پرداخت اشتراک....البته باز هم به صلاح دید مدیریت بستگی داره ....چند وقت پیش یکی از همکارا یک فایل پاناسونیک لازم داشت واسش فرستادم و حدود 1سال بعد من کل ارشیو روی هارد به فنا رفت و با ایشون توی تلگرام تماس گرفتم و گفتم اگر این فایل را دارید واسم بفرستید و ایشون فرمودن من ندارم ولی یکی از دوستان داره فایل را میگه 100 تومن اگر خواستید تا واستون بخرم >>>>>من هم اصلا به روی خودم نیاوردم که این فایل را خودم واست فرستادم ....به نظر شما این افراد باید دسترسی به همه فایلها داشته باشن؟؟؟؟

aitina1367

کاربر vip
vip
کاربر
2014-02-03
15
7
درود و خدا قوت و خسته نباشید خدمت جناب آقای محمودی و همه ی دوستان
به نظر بنده اگر 500 تومان فقط واسه فایل های خاص باشه خوبه ولی اگه واسه ی همه ی فایل ها باشه یکم زیاده..
موفق باشید

بالا