آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اطلاعیه 28 مرداد 1402

با تغییرات جدید برای محدود کردن کاربران عمومی به فایل های تخصصی موافقید؟

• بله فقط کاربران فعال و خریداران اشتراک طلایی بتوانند از فایل ها و آموزش های جدید استفاده کنند

رای: 431 32.4%
  • خیر فایل ها و آموزش ها در اختیار عموم کاربران قرارگیرد.

رای: 901 67.6%

• مجموع رای دهندگان
    1,332

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
این چه کاریه که اول هزینه اشتراک میگیرین بعد دوباره میگین حداقل باید ۲۰۰ تا ارسال داشته باشیم تا مطالب و ببینیم. قبل اینکه هزینه بگیرین اینم به مردم بگین تا بیخود پولی از جیبشون نره
درود بر شما دوست عزیز و دیگر دوستان
شرط رسیدن به 200 پست برای دسترسی به vip2 و vip+ مدتی هست تمام شده
الان شرایط فقط فعالت مفیده و نیاز به ارسال 200 پست نیست
و اینکه
بخش پرداخت اشتراک به دو بخش vip و vip+ تقسیم شده
که در هر بخش توضیحات کافی وجود دارد (در خواندن دقت نکردید)
یکی از بندهای پرداخت VIP
"توجه ! برای دسترسی به مرکز دانلود فایل vip پلاس و بخشVIP2 هزینه مجزا دریافت میشود"
البت من پیشنهاد میکنم مدیریت این بند رو های لایت یا بولد کنن تا من و دوستان در خواندن دقت کنیم
در صورت عدم رضایت با مدیریت تماس بگیرید احتمالا هزینه رو به شما بر میگردونن

آخرین ویرایش:

shayan_008

کاربر vip
vip
کاربر
2012-06-20
30
63
مشهد
ای بابا بابا من موافق نیستم حداقل چند فایل اجازه دانلود میدادین من از سال 91 عضو هستم استفاده خاصی هم نمکردم هر بارم اشتراک گرفتم یک دردی درمون کنم نشده الانم 80 پرداخت کردم یک فایل nand s9 لازم داشتم که vip+ هست به نظر منم درست نیست خیلی ها شاید استفاده ای نداشته باشن یکش خود من

parsmehregan

کاربر vip
کاربر
2012-05-01
48
15
اینکه هزینه اشتراک vip+ چند برابر کاربر عادیvip باشه منطقی نیست. گفته میشه بخش vip+ برای تعمیرکاران واقعیست حالا یه عده فایل ها رو به اصطلاح میدزدن که نباید همه رو جریمه کرد بخصوص اوناییکه چندساله عضو هستند که ظاهرا باتازه واردها فرقی نمیکنند.بهتره برای کاربرانیکه تو انجمن ها فعال هستند براساس مشارکت و پاسخدهی فنی به موارد مطرح شده امتیازاتی در مواردمختلف ازجمله هزینه اشتراک در نظر گرفته بشه تا هم میزان مشارکت و فعالیت بالا بره و کاربران فعال ضمن تشویق به مشارکت بیشتر از مزایای فعالیت در سایت برخوردار شوند.چون پاسخدهی به بعضی مسایل فنی مطرح شده خیلی زمانبر و گاهی بی نتیجه می ماند.

taghigheisar

کاربر vip
vip
کاربر
2019-08-22
4
5
وقتی حق‌الزحمه‌ی تعمیر یک دستگاه بین ۲۰۰ هزار تا دو میلیون تومان است، پرداخت ۵۰۰ هزار تومان برای استفاده از «اطلاعات»ی که بلافاصله امکان رفع اشکال را فراهم خواهد کرد مبلغی منصفانه به نظر می‌رسد. من با شرط پرداخت این مبلغ برای اشتراک طلایی موافقم.

اتوسا 1

کاربر vip
vip
کاربر
2022-10-24
1
1
درود بر شما (هر کس طاووس خواهد جور هندوستان کشد )اصولا افرادی که پشتکار دارند و تلاش می کنند باید از بیشتر بهره گیری کنند

بالا