آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

اطلاعیه 28 مرداد 1402

با تغییرات جدید برای محدود کردن کاربران عمومی به فایل های تخصصی موافقید؟

• بله فقط کاربران فعال و خریداران اشتراک طلایی بتوانند از فایل ها و آموزش های جدید استفاده کنند

رای: 431 32.4%
  • خیر فایل ها و آموزش ها در اختیار عموم کاربران قرارگیرد.

رای: 901 67.6%

• مجموع رای دهندگان
    1,332
عرض سلام وادب و احترام خدمت همکاران پیشنهادی که دوست عزیز کردند بسیار عالی است برای هر فایلی هزینه مشخصی اعلام بفرمایید چون احتمال دارد که یک تعمیرکار درسال یک بار نیاز به فایلی داشته باشد ویک تعمیرکاردیگر درسال نیازمند مثلاً 100 فایل باشد اگر هزینه هرفایل مشخص شود به نظر من منصفانه تر است باز هم اتخاذ هرگونه تصمیمی منوط به اوامر مدیر محترم جناب آقای محمودی است موفق و پیروز باشید.

mrezaazar1

کاربر vip
vip
کاربر
2018-12-02
24
13
تهران
دوستان از لحاظ در آمد زایی جهت پشتیبانی بهتر سایت موافقم اما در نظر بگیرید خیلی از مهندسین تازه وارد در این وادی بضاعت مالی ضیفی دارند از اطلاعات محروم خواهند شد من در جایگاهی نیستم نظر بدم ولی بیایید ایران و با همین کارشناسان قدیم و جدید بسازیم درسته بابت تمام اطلاعاتی که هست زحمت کشیده شده وقت صرف شده اما از همدیگر قافل نشیم
این حقیر از جسارتی که کردم پوزش میطلبم و مطیع تصمیم جمع هستم
سپاس

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
درود
نظر دادن در این مورد خیلی سخته
هزینه های سایت و سرور یک طرف و شرایط بد اقتصادی و وضعیت بد بازار هم یه طرف
من ترجیح میدم در این مورد نظری ندم، و اینو بزارم به عهده جناب محمودی و دیگر مدیران
با درود وعرض ادب بنده هم دقیقا همین نظر رو دارم
باتشکر

mrezaazar1

کاربر vip
vip
کاربر
2018-12-02
24
13
تهران
با سلام و تشکر خدمت جناب مهندس محمودی و دیگر همکاران محترم این طرح باید خیلی وقت پیش اجرا میشد ولی از قدیم گفتن ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازست. در ضمن ایکاش مسائل مربوط به کل تعمیرات صوتی و تصویری مانند نحوه کد دهی پخش ماشین و اصلاحیه بکلایت و سایر موارد هم مخصوص تعمیرکاران بود نه اینکه اشخاص عادی هم با یه سرچ در انجمن مشکلشون رو حل کنن.
سلام دادا
عزیزدلم چه اشکالی داره اگر بتونه مشکل یه نفر بر طرف بشه حتی معمولی

Javad_337

کاربر vip
vip
کاربر
2019-01-23
7
5
این چه کاریه که اول هزینه اشتراک میگیرین بعد دوباره میگین حداقل باید ۲۰۰ تا ارسال داشته باشیم تا مطالب و ببینیم. قبل اینکه هزینه بگیرین اینم به مردم بگین تا بیخود پولی از جیبشون نره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: محسن3
بالا