آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اطلاعیه 28 مرداد 1402

با تغییرات جدید برای محدود کردن کاربران عمومی به فایل های تخصصی موافقید؟

• بله فقط کاربران فعال و خریداران اشتراک طلایی بتوانند از فایل ها و آموزش های جدید استفاده کنند

رای: 431 32.4%
  • خیر فایل ها و آموزش ها در اختیار عموم کاربران قرارگیرد.

رای: 901 67.6%

• مجموع رای دهندگان
    1,332

مهدی.س

کاربر vip
کاربر
2018-03-16
13
4
والا من چون بدلایلی زودکلافه میشم وزیادبانت سروکله نمیزنم ارسال مطلب واینچیزابرام سخته.بااینحال بارها که خواستم ازسایت مطلبی رو که اونموقع لازم بود بهش دسترسی داشته باشم،روببینم امامحدودبودم،این یکجورحس بدی میده،چرا؟ زکات علم اموزشه..من شخصا به اونهاکه ازم سوال میکنن درحدمعلوماتم یادمیدم،اما دراین سایت کوچکترین مطلبی به پشت درب vipبرمیخوره..این یکجوریه...نمیگم نظرمن خیلی مهمه ها،نه،اما اینم یکجور ضدحاله که ادم موقع نیاز میاد ومیبینه حتمابااایدسابقه داشته باشی وثبت نام خاص کنی و.....ایکاش جایی میبود که راحت میشد هنگام ضرورت بدون دردسر کمک کرد وکمک گرفت...

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
سلام جناب مهندس محمودی عزیز و بزرگوار
بابت همه امکانات فعلی سایت همه جوره از شما ممنون سایت نسبت به سایر سایت های در ظاهر مشابه چه ایرانی چه خارجی بسیار محبوب تر و دوست داشتنی تره حتی رابطه دوستی و همکاری واقعا ایده آل بین تمام یوزرها احساس میشه اما اینکه این تاپیک نظر سنجی هست و بیشتر از آموزش ها نسبت به عمومی کردن یا نکردن بانک فایل های تعمیراتی شکل گرفته تا جلوی فایل دزدی یا مفت بری گرفته بشه اگر بشه مثلا کاربری که فقط 6 ماه یکبار نیاز به فایل خاصی پیدا میکنه بتونه خرید رو بصورت تک فایل با قانع کردن ادمین تالار و بخش مربوط بعنوان معتمد مالی سایت انجام بده که جلوی مفت بری و سرقت فایل گرفته بشه سایت از اینی که الان هست هم خیلی خیلی بهتر میشه اما در مورد آموزش ها هم که بعضی ها میگن ذکات علم آموزش آن است فقط 2 تا جواب میشه داد یکی این که در پاسخ گفت آموزش علم هم شامل خمس دارایی یا حتی کفاره ! ( شهریه در حد آموزشگاه ها ) هست که این شاید ظالمانه یا نا درست باشه بار برررسی این 111 پست احساس میشه بین علما اختلاف نظر هست... یکی هم اینکه کل آموزش ها که شامل همه بخش ها و تالارهای مختلف انجمن میشه برای عموم رایگان بشه و فقط دسترسی به بانک فایل ها همزمان هم بصورت تک فایل هم کلی به عموم کاربران دسترسی داد گرفتن درگاه بانکی برای خرید و پرداخت فایل تکی با مبالغ معین و متفاوت هم که امکان پذیر هست.
موفق و معید باشید

technics

کاربر vip
vip
کاربر
2007-09-25
217
913
البرز
درود
هزینه دریافتی بابت یکسال اشتراک از نظر من اشکالی ندارد و گرداوری ، مدیریت سایت بابت ذخیره اطلاعات مستلزم هزینه است و من به سهم خود دوست دارم شریک باشم.
به نظر من آموزش ها ارجح تر از فایلها میباشد و اموزشهای با درجه اهمیت بالاتر در گروههای ویژه گذاشته شود و اموزش های سطح پایین در گروههای عمومی قرار گیرند

Hoseinehy

کاربر vip
کاربر
2021-04-16
1
1
45
با سلام
دوستان عزیز خسته نباشید
بخش های جدید در انجمن اضاف شد
قبلا دوسانی که حداقل 200 ارسال داشتند به بخش VIP2 اضاف میشدند که با بررسی ها متوجه شدیم که برخی از دوستان با ارسالات تکراری و پاسخ های کوتاه سعی در بالا بردن ارسال داشتند
که از امروز دسترسی دوستانی که در انجمن فعالیت مناسب دارند و مورد تایید همکاران هستند به این گروه کاربری منتقل خواهند شد
و روش دیگری برای دسترسی به این بخش خرید اشتراک طلایی انجمن هست که دسترسی انان را به مدت یکسال به بخش vip2 فعال خواهد شد و علاوه بر فعالسازی دسترسی به تاپیک ها و بخش های vip2 از فروشگاه فایل روزانه میتوانند یک فایل دانلود کنند
اپلود سنتری به اسم فروشگاه فایل راه اندازی کردیم که فایل های حجیم هم در یک پارت قابل اپلود و دانلود هست که فایل های صد در صد تست شده را در ان بخش قرار میدهیم
و فعلا دسترسی کاربرانی که اشتراک طلایی خرید میکنند به ان بخش فعال خواهد شد
هزینه اشتراک طلایی در انجمن 500 هزار تومان میباشد. دوست نداشتم فروش فایل در انجمن ایجاد کنم و فایل فروشی کنیم چون میدونم در این دورانی که فشار زیادی روی ملت هست مردم به سختی هزینه زندگی خودشون را تامین میکنن ما هم با فایل ها و اطلاعاتی که داریم سوء استفاده کنیم ولی حجم فایل های انجمن خیلی زیاد هست و برحی فایل های تلوزیون های جدید حجمشون به یک یا چند گیگابایت میرسه مجبوریم برای هزینه عضویت را زیاد کنیم که هزینه های سرور هامون تامین بشه و دلیل دوم بالا بردن هزینه اشتراک طلایی اینکه اطلاعات و فایل ها فقط در اختیار دوستان تعمیرکار واقعی باشه.
متاسفانه مشکل دومی که هست فایل دزد ها در انجمن زیاد شدند که سریع فایل ها را منتقل میکنن و بعد از شناسایی و مسدود شدند با پرداخت هزینه کم دوباره با نام جدید ثبت نام میکردند و باز شروع بع انتقال فایل ها میکردند
برای اشتراک طلایی علاوه بر پرداخت اشتراک کاربران باید تعهد دهند که فایل ها برای استفاده شخصی خودشون باشه و فایل هایی که بسختی تهیه شده اند به اشتراک نگذارند
و در صورت مشاهده عهد شکنی برای همیشه مسدود خواهند شد و اسامی انها در انجمن و شبکه های اجتماعی متصل به انجمن اعلام خواهد شد.
و همچنین دوستانی که اشتراک انجمن دارند به هیچ عنوان نام کاربری و پسورد خودشون را در اختیار کسی قرار ندهند

و چنانچه دوستان فایل های غیر تکراری دامپ EMMC و اپدیت های تست شده در دسترس دارند و دوست دارند در اختیار انجمن قرار دهند از طریق پیام خصوصی با من در ارتباط باشند
قبلا دوستانی اعلام همکاری کرده بودند که با فعالسازی کاربریشون بهانه های نداشتن اینترنت پرسرعت , مسافرت و غیره اوردند که در صورتی که برای اپلود فایل مشکل دارند و یا مسافرت هستند فعلا اعلام همکاری نکنند و هر وقت مشکلشون حل شد اطلاع دهند
برای دسترسی به بخش ها فعلا فقط دوستانی که تا الان 200 ارسال داشتند فعال هستند و دوستانی که از امروز با انجمن همکاری دارند و فایل های تست شده و غیر تکراری در اختیار انجمن قرار میدهند و خریداران اشتراک طلایی دسترسیشون فعال هست
و چناچه دوستانی وقت ازاد دارند و توانایی پاسخ گویی به سوالات کاربران را دارند و میتونند مدیریت بخش هایی در انجمن را بر عهده بگیرند از طریق پیام خصوصی به من اطلاع دهند.
دوستانی که بصورت مبتدی کار میکنند نیاز نیست اشتراک طلایی را خریداری کنند چون اطلاعات این قسمت بیشتر مورد استفاده دوستانی هست که بصورت تخصصی تعمیرات تلوزیون و ماینر و دستگاههای صوتی و تصویری انجام میدهند هست .
سلام
امیدوارم همیشه سلامت باشین
من یک فرد عادی هستم که برای دل خودم تا جایی که میتونم تو هر رشته فنی اطلاعات کسب میکنم و خیلی کم عملی انجام میدم طبق تجربه ای که بدست اوردم بعضی کارها شاید ب ظاهر ساده باشه و بشه انجام داد ولی یک حرکت اشتباه که هر مبتدی ممکن براش پیش بیاد باعث خرابی بیشتر میشه بجز وقتی که باید گذاشت پس هر کسی که این فایلها رو داشته باشه باعث نمیشه بهش گفت استاد،همه ی شما مطمئنن فیلم هایی رو دیدید که هزینه ی اون رو پرداخت نکردید و از کپی استفاده کردید اون موقع ایراد نداشته؟بنظر بنده اولین کار اینه که برای فایلها یک لوگو تهیه بشه که تو تصویر و متنهای نوشته شده معلوم باشه و تبلیغات سایت زیاد باشه که همه مطلع باشن بانک اطلاعات کجاست و با یک هزینه کم قابل دسترسی هست و هزینه اشتراک پایین باشه که برای اقا دزده بصرفه نباشه که اطلاعات به سرقت ببره و بهترین کار بین انسانها اینه که دانش خودشونو به اشتراک بذارن،،،بنظرتون خوب بود اگه کسی چیزی از هنر و فن ش ب کسی یاد نمیداد

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
سلام مجدد خدمت مهندس محمودی عزیز این عکس را که قرار میدم سو برداشت نشه توسط هیج کاربری فقط در این مورد خواستم سوال کنم در مورد این رای گیری که نتیجه اش مشخص هست تو عکس چه زمانی تصمیم لازم اتخاذ میشود

پیوست‌ها

• 34.9 کیلوبایت بازدیدها: 18
بالا