آی پی امداد
abtahi

میز کار و تجهیرات یک تعمیرکار ( نظرخواهی از دوستان )

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,717
62,253
اصفهان
ادامه عکسها

پیوست‌ها

• 488.5 کیلوبایت بازدیدها: 84
  • 225 کیلوبایت بازدیدها: 74

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
409
1,055
همدان کوی ولیعصر
با عرض سلام به همکاران عزیز مخصوصا مهندس فرهاد استاد گرانقدرمان
بنده به تازگی یک کار اموز یا بهتر بگویم شاگرد به مجموعه اضافه نموده ام که باعث شد تا تغیراتی در میز کار خود دهم البته این تغیرات جزیی بوده وقبلا بنده در دو میز مشغول کار بودم که در تصاویر قبل هم مشهود است یک میز میز تست وازمایش که اکثر دستگاهای اندازگیری روی ان بود ویک میز میز لحیم کاری که اکنون بنده به طور متمرکز دیگر روی یک میز کار میکنم وشاگردم برروی میز دیگر تصاویر این تغیر جزیی را در این تایپیک قرار خواهم داد

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,717
62,253
اصفهان
ایده من جهت استفاده از تبلت های بلا استفاده و ساخت پایه معلق و تبدیل به اسکوپ ( کارت اکسترنال اسکوپ)

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

f_b_p

VIP PLUS
کاربر
2008-12-03
330
556
قم
ایده من جهت استفاده از تبلت های بلا استفاده و ساخت پایه معلق و تبدیل به اسکوپ ( کارت اکسترنال اسکوپ)
درود بر شما استاد ارجمند میز کار شما با میز کار ما زمین تا آسمون فرق داره دادا میز کار ما را اگه ببینید وای .............

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,717
62,253
اصفهان
درود بر شما استاد ارجمند میز کار شما با میز کار ما زمین تا آسمون فرق داره دادا میز کار ما را اگه ببینید وای .............
🤔🤔🤔😍😍😍😘🤣🤣🤣

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,717
62,253
اصفهان
با توجه به نظر خواهی آقای محمودی که حدود چهارده سال گذشته ...................من هنوز مشغول تغییرات هستم و تنها دلیل خسته نشدن از کار همین است و هر روز ایده ای برای راحتی کارم بذهنم میرسه ....شما هم همین روش را دنبال کنید و نتیجه را ببینید .البته یک یادآوری برایم همیشه بوده که محل کارم به چه صورتی بوده و در آینده نمیدانم چه تغییراتی میتوانم انجام دهم. البته اگه عمری باشه

پیوست‌ها

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
409
1,055
همدان کوی ولیعصر
باعرض سلام وخسته نباشید به همکاران ودوستان عزیز اخرین تغیرات به همراه تصاویر از محل کارم

IMG_12.jpg

IMG_24.jpg

تصویر زیرمتعلق به دیروز است وقبلی متعلق به بیست روز پیش چون این هفته کمی تغیرات دادم تصاویر جدید ان را هم بار گذاری کردم

IMG_00123.jpg

IMG_20240917_100935.jpg

ghmb

VIP PLUS
VIP PLUS
کاربر
2015-03-15
90
100
کرمان
با سلام از اونجائی که هیچ شخصیتی از تعمیرکارها از وضعیت کاریش راضی نیست و من هم از بس افتضاحه میز کارم شرمندم از گذاشتن عکس ولی به عنوان قوت قلب یه فایل با پسوند .pps که فقط با پاور پوینت آفیس باز میشه رو تقدیم میکنم به تمامی عزیزانی که از شغلشون راضی نیستند و امیدوارم که یکم نظرشون راجبه شغلشون تغییر کنه البته بعد از دیدن این فایل ضمنا وقتی باز شد توسط کلیدهای جهتی کنار کیبورد میتونید به صفحات بعدی برید
شاد و پیروز باشید
سلام تشکر از شما بله باید در هر حال شکرگزار خدا باشیم موفق وپیروز باشیم(y)

بالا