آی پی امداد
abtahi

میز کار و تجهیرات یک تعمیرکار ( نظرخواهی از دوستان )

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,718
10,411
گنبد کاووس
آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mahdi258258

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-08
234
2,395
اراک...
میز کارم در مغازه جدید

پیوست‌ها

• 314.7 کیلوبایت بازدیدها: 67

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
409
1,055
همدان کوی ولیعصر
میز کارم در مغازه جدید
سلام مهندس
یک توضیع در مورد منبع تغذیه تان می توانید بدهید میدانم که خودتان ساخته اید ولی برایم از لحاظ امکانات جالب است

Mahdi258258

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-08
234
2,395
اراک...
سلام مهندس
یک توضیع در مورد منبع تغذیه تان می توانید بدهید میدانم که خودتان ساخته اید ولی برایم از لحاظ امکانات جالب است
سلام...برای ساخت این منبع تغذیه از ترانس چند خروجی سی دی سه دیسک پر قدرت خیلی قدیمی سونی استفاده کردم..دارای سه خروجی ایزوله صفر تا سی 5a..صفر تا سی 14a...صفر تا پانزده سه آمپر میکروکنترلی..بهمراه کنترل جریان هستش...همچنین امکان اضافه کردن 19 ولت ده آمپر به خروجی 14 آمپر برای رسیدن به ولتاژ 48 ولت برای تست یو پی اس و poe داره..دارای دو USB با امکان نمایش جریان شارژ و مدار کنترل اتوماتیک سرعت فن و کنترل دما داره..

پیوست‌ها

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,717
62,253
اصفهان
ایده من جهت چیدمان میز طراحی مدارات الکترونیک
تمام ابزار و تجهیزات را در اطراف میز جاسازی کردم تا زمان را صرف جستجوی قطعه یا تست نکنم و سرعت العمل بیشتری داشته باشم

پیوست‌ها

f_b_p

VIP PLUS
کاربر
2008-12-03
330
556
قم
درود بر شما دوست عزیز
به این روش میگن 5S

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farah676

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,718
10,411
گنبد کاووس
ایده من جهت چیدمان میز طراحی مدارات الکترونیک
تمام ابزار و تجهیزات را در اطراف میز جاسازی کردم تا زمان را صرف جستجوی قطعه یا تست نکنم و سرعت العمل بیشتری داشته باشم
بسیار عالی هست مهندس
سلیقه شما در چیدمان وسایل بسیار زیباست خصوصا که یک فنی کار درجه یک هستید با ابزارآلاتی فول اندر فول
فقط درعجب هستم از اینکه این همه ابزار و وسایل را چطور و چگونه میتونید به این زیبایی جاسازی کنید . من بخوبی میدونم که فقط مرتب و تمیز نگه داشتن این همه ابزار به اندازه کافی انرژی و وقت کلان از آدم صرف میکنه
حال اینکه بخواهید مجدد در چینش قطعات تغییراتی هم اعمال کنید مسلما نیازمند یک نظم و انرژی فوق العاده بالایی هست که حقیقتا تحسین برانگیزه و برای بنده جای سوال است که چطور میتونید به این زیبایی و به نحو احسن تایم خودتون را تنظیم کنید ؟
شدیدا مشتاق هستم تا از امثال شما درس و تجربه کسب کنم
به امید دیدار

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,717
62,253
اصفهان
بسیار عالی هست مهندس
سلیقه شما در چیدمان وسایل بسیار زیباست خصوصا که یک فنی کار درجه یک هستید با ابزارآلاتی فول اندر فول
فقط درعجب هستم از اینکه این همه ابزار و وسایل را چطور و چگونه میتونید به این زیبایی جاسازی کنید . من بخوبی میدونم که فقط مرتب و تمیز نگه داشتن این همه ابزار به اندازه کافی انرژی و وقت کلان از آدم صرف میکنه
حال اینکه بخواهید مجدد در چینش قطعات تغییراتی هم اعمال کنید مسلما نیازمند یک نظم و انرژی فوق العاده بالایی هست که حقیقتا تحسین برانگیزه و برای بنده جای سوال است که چطور میتونید به این زیبایی و به نحو احسن تایم خودتون را تنظیم کنید ؟
شدیدا مشتاق هستم تا از امثال شما درس و تجربه کسب کنم
به امید دیدار
سلام عزیز دلم،، ممنون از اینهمه محبت،، اگه عاشق شغلتان باشید،، همیشه دنبال ایجاد محیطی آرامش بخش برای خود خواهید بود و از کار اذت خواهید برد و اصلا خسته نمی شوید،

بالا