آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی برای خرید یک فلز یاب

nava70

کاربر
2014-01-16
2
2
با تشکر از دوستان
میشه فرق اصل و غیر اصل رو تو ای دستگاه فهید؟
حدد قیمت الانش رو اگر میدونید بزارید لطفا

147369258

کاربر vip
vip
کاربر
2008-08-05
43
114
آببر طارم
دوستان من تمام صفحات رو با دقت خوندم واما نتیجه اینکه دستگاه از kxs از اقای یوسفی و محمد رضا نبی این دومی دیگه آخرشه خلاصه هر کسی نزدیک اینا و امثالشان بشه طوری میسوزه که تا سالها یادش نمیره این متن منو بدون غرض بررسی کنید آخه تا کی کسی که آواره کوه و کمر شده ازش دزدیدن واقعا شرم آوره.بنده شخصا از جیبم یک ریال به اینها ندادم ولی متاسفانه دو قربانی به دهان اینها فرستادم . خدا ببخشه چون زیاد از کلاهبرداری اینها اطلاع نداشتم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

147369258

کاربر vip
vip
کاربر
2008-08-05
43
114
آببر طارم
حالا طرح یک سوال چرا کمپانیهای معروف و شناخته شده با اینهمه قدرت و پیشرفت دستگاه نمیسازن???????

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

Blacking

کاربر
2013-04-24
4
5
سلام
کسی با دستگاه Scorpion2 کار کرده؟ حدود قیمتش چطوره؟
اگه میشه کاتالوگ دستگاه رو واسم بزارید
ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahdi8866

mahdi8866

کاربر
2008-11-22
166
349
سلام
ممنون
سلام
من این فلزیاب رو ندارم و فیلم تستش هم ندیدم ولی اگه منظورت همون مدل ایرانیه هست که نمایشگرش seven segment هست رو میگی بنظرم میاد یا حدس میزنم اخرش اگه باز کنیش مدار داخلیش همون مدار 12 رگولاتور باشه
چون این مدار 12 رگولاتور رو با تغییرات و اشکال و اسمهای مختلف تو بازار عرضه کردن
یا منظورت برای کمپانی گارت هست؟
از اسم و مدلش معلومه که ایرانیه , چون خارجیه vlf یا tr هست و اسمش هم Garrett Scorpion Gold Stinger هست

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Blacking

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
با تشکر از دوستان
میشه فرق اصل و غیر اصل رو تو ای دستگاه فهید؟
حدد قیمت الانش رو اگر میدونید بزارید لطفا

دستگاه های اصلی سایت دارن و همچنین روی دستگاه علاوه بر سریال یک کد با نام پراداکت نامبر داره که اگر این سریال و کد رو به سایت بدی سات میگه اصلی هست یا نه. تمامی محصولات kxs و ماورا و آلکا و کاوشگران اسباب بازی هستند و کارایی ندارند

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
سلام
ممنون

دستگاه ایرانی هست و فقط به درد فرزندتون می خوره که به عنوان اسباب بازی باهاش بازی کنه!!

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
سلام و عرض ادب خدمت یکایک دوستان عزیز

دوستان من یکنفر رو بصورت واسطه پیدا کردم قرار شده برام دستگاه "نقطه زن" درست کنه . تمام شرط هامو باهاش کردم و گفتم دستگاه رو فقط و فقط با شرط تست خریداری میکنم . طرف رو بدلیلی که میشناسم نمیتونه کلاهبرداری کنه .یه مبلغ ناچیز رو میخام به عنوان پیش پرداخت بهش بدم تا دستگاه رو بسازه و مابقی رو بعد از تست و جواب گرفتن بهش بدم . وگفتم بهش اگر تو تست جواب نداد دستگاه برای خودت .ضمن اینکه طرف بهم گفته دستگاه رو بشرط بهت میدم. خلاصه کلام طرف اهل کلاهبرداری و " بزن درو" نیست .

فقط میخام بدونم چطوری باید تستش کنم ؟ یعنی در چه شرایطی تستش کنم که ببینم جواب میده یا نه ؟ چه شرط های رو براش بذارم .؟

از همکاری شما صمیمانه تشکر میکنم .

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
سلام و عرض ادب خدمت یکایک دوستان عزیز

دوستان من یکنفر رو بصورت واسطه پیدا کردم قرار شده برام دستگاه "نقطه زن" درست کنه . تمام شرط هامو باهاش کردم و گفتم دستگاه رو فقط و فقط با شرط تست خریداری میکنم . طرف رو بدلیلی که میشناسم نمیتونه کلاهبرداری کنه .یه مبلغ ناچیز رو میخام به عنوان پیش پرداخت بهش بدم تا دستگاه رو بسازه و مابقی رو بعد از تست و جواب گرفتن بهش بدم . وگفتم بهش اگر تو تست جواب نداد دستگاه برای خودت .ضمن اینکه طرف بهم گفته دستگاه رو بشرط بهت میدم. خلاصه کلام طرف اهل کلاهبرداری و " بزن درو" نیست .

فقط میخام بدونم چطوری باید تستش کنم ؟ یعنی در چه شرایطی تستش کنم که ببینم جواب میده یا نه ؟ چه شرط های رو براش بذارم .؟

از همکاری شما صمیمانه تشکر میکنم .

سلام

دوستان نظری ندارند ؟

بالا