آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك اعلام مشكلات تخصصي گوشيهاي سوني اريكسون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saeghe222

کاربر
2009-08-21
46
82
سلام

با سلام
گوشی من مدل k800i هست به علتی که معلوم نبود آی سی فلش سوزوند و بعد از تعویض آی سی فلش دیگه وقتی عکس می اندازه نه فلاش میزنه و نه ذخیره می کند ولی فیلم برداری می کند و ذخیره میکند
دوستاني كه بعد از تعويض فلش يا سي پي يو به مشگلات اينچنيني برخورد ميكنند بايد ابتدا بلوك فلاش و سنسور نوري دوربين را از لحاظ فلت و سوكت تست كنند سپس اي سي رم گوشي را كه دقيقا پشت سي پي يو واقع شده را ريهات كنند زيرا ا احتمال لحيم سردي اين اي سي بعد از تعويض سي پي يو و فلش زياد است خصوصااگردر موقع تعويض حرارت غير متعارف به برد داده شود .

paral

کاربر
2008-03-21
7
4
سلام دوستان عزیز .
من یه گوشی k320 دارم که باضربه کوبیدنش به زمین و گوشی هم خاموش شده و حالا هم هر کاری میکنم روشن نمیشه و در ضمن باکس سونی هم اونو نمیشناسه .
عزیزان لطفا در این مورد منو راهنمایی کنید ..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sadegh88

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
دوست عزيز گوشي جريان كشي داره يا نداره اگه داره ابتداي پاور و بعد از پاور چنده

تا بتونيم بيشتر راهخنماييتون كنييم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
دوست عزیز سونی اریکسون مانند نوکیا فرمت نداره مگر مدلهای یو آی کی. شما اگر سونی اریکسونتون جاوا هست فقط میتونید از داخل منو بزنید ریست کلی که با اگر کدی هم براش بزنید باز هم همینکار رو میکنه.

sarinna

کاربر
2008-02-18
5
1
فلش p910i

سلام كوشي p910 من بعد ار ريختن برنامه ىيطه بالا نمياد جكار بايى بكنم#$v686

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sadegh88

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
همانطور که دوستمان گفتند چاره ای ندارید جز اینکه گوشی رو فلش کنید. متاسفانه گوشی های سیمبیان اگر بالا نیاند راهی ندارید جز اینکه اونها رو فلش کنید. سیمبیان سری 60 با روش 3 کلید میتوان فرمت کرداما سمبیان یو آی کیو اگر گوشی اصلا بالا نیاد نمیشه کاری کردولی اگر تا جای pin بالا بیاد میشه از روش زیر استفاده کرد:

عملیات فرمت کردن بروی رابط کاربری UIQ نیز امکان پذیر می باشد گوشی هایی مانند سونی اریکسون P900 و P910 از این سری می باشند .
هنگامی که گوشی را روشن می کنید و گوشی منتظر دریافت PIN است این موارد را وارد کنید :
» عدد " 000 " را برای رفتن به بخش تماس های اضطراری وارد کنید .
» به کمک کیبرد و جک مراحل زیر را دنبال کنید :

" UP * DOWN DOWN * DOWN * (ستاره هاش که ستاره هستند و دکمه ستاره رو بايد بزنی و UP و DOWN هم جويستيک رو به بالا و پايين حرکت ميدی )
اعمال این مراحل باید منوی سرویس امنیتی را با این انتخاب ها در اختیار شما بگذارد :
»» Informations برای دسترسی به اطلاعات مختلفی چون IMEI ،Simlock Status و Speech codecs .
»» Tests Service عملیات گوناگون برای تست سخت افزار گوشی .
»» Service Function برای فرمت کردن کامل گوشی .
دوستان عزيز بايد گفت حتما بعد از فرمت کارت حافظه می بايست گوشی را هم فرمت نمود.

ALI.RISIVER

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
774
1,839
USA
WWW.ALIRISIVER.TK
سلام كوشي p910 من بعد ار ريختن برنامه ىيطه بالا نمياد جكار بايى بكنم#$v686

دوست عزیز تنها راه فلش توسط باکس ufs3 hwk فلش این مدل توسط باکس سونی اریکسون se tools ممکن نیست

ALI.RISIVER

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
774
1,839
USA
WWW.ALIRISIVER.TK
سلام دوستان عزیز .
من یه گوشی k320 دارم که باضربه کوبیدنش به زمین و گوشی هم خاموش شده و حالا هم هر کاری میکنم روشن نمیشه و در ضمن باکس سونی هم اونو نمیشناسه .
عزیزان لطفا در این مورد منو راهنمایی کنید ..
دوست عزیز معمولا دچار قطعی مدار همان طور که مطلع هستید قطعات اصلی این گوشی تمام چسب خورده هیت دادن به قطعات ممکن تاثیر داشته باشید پک آنتن هم چک کنید ای سی پی اف کریستال اصلی و دیگر قطعات مجاور معمولا در این مورد جریان کشی بیشتر از 2 آمپر نمی شود

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا