آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك اعلام مشكلات تخصصي گوشيهاي سوني اريكسون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
سلام

من گوشي سوني اريكسون k750 دارم .
اين گوشي مشكل پيدا كرده و ديگه شارژ نميگيره. باطري رو چك كردم مشكل از باطري نيست . لطفا راهنمايي كنيد. ممنون ميشم
دوست من ابتدا كانكتور شارژ رو سرويس و بعد متاليزه هاي رو ي برد رو سرويس باز هم اگه نشد esd شارژ رو از مدار خارج كن احتمالا درست ميشه اگه باز هم نشد ايسي تغذيه خراب است

MaryamAyati

کاربر
2009-04-23
3
1
با سلام
گوشی من مدل w300 هست و وقتی دکمه پاور زده میشه lcd به طور مکرر روشن و خاموش میشه.و تصویر نداره.
سوالم این هست که من چطور میتونم روی بورد گوشی خراب بودن lcd یا فلت و یا مدار شارژ رو تست کنم.
و سوال دیگه این هست که برای تست با مولتی متر کدوم قسمت های مدار شارژ رو باید به منبع تغذیه وصل کنم.در واقع VCC و GND کجا هست؟
با تشکر

MaryamAyati

کاربر
2009-04-23
3
1
با سلام
چگونه می توان در صورت نبودن منبع تغذیه توسط شارژر موبایل تست ولتاژ را روی بورد انجام داد.
(خروجی شارژر سونی اریکسون 5.36 بود)

sh110

کاربر
2007-06-09
39
57
با سلام یک گوشی z530i دارم که صداش خیلی ضعیفه یعنی طرف مقابل صدا رو خیلی بد می شنوه مگر اینکه بخوام اسپیکرش رو روشن کنم تا صدای من تا حدودی بهتر بشه و مخاطبم صدای من رو بشنوه ممنون میشم که کمک کنید

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوست عزیز احتمالا میکروفون گوشی مشکل پیدا کرده اول گوشی رو باز کنید و تمیزش کنید اگر خوب نشد احتملا باید میکروفون عوش بشه.
باز هم به متخصص نشون بدید

ali2650

کاربر vip
vip
کاربر
2008-01-20
2
0
با سلام گوشی مدل z610iوقتی که روشن می کنیم فقط ال سی دی سفید می شود ودیگر خاموش هم نمی شود لطفا راهنمایی نما یید

Atbin1

کاربر
2009-05-14
2
2
مشکل در خاموش شدن k310?

با سلام
من یه گوشی k310دارم که در اثر ضربه خوردن خاموش شده و دیگه روشن نمی شود.کلید پاور سالمه.لطفا منو راهنمایی کنید.

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
با سلام
گوشی من مدل w300 هست و وقتی دکمه پاور زده میشه lcd به طور مکرر روشن و خاموش میشه.و تصویر نداره.
سوالم این هست که من چطور میتونم روی بورد گوشی خراب بودن lcd یا فلت و یا مدار شارژ رو تست کنم.
و سوال دیگه این هست که برای تست با مولتی متر کدوم قسمت های مدار شارژ رو باید به منبع تغذیه وصل کنم.در واقع vcc و gnd کجا هست؟
با تشکر
دوست من ايراد گوشي شما با نرم افزار حل ميشه (فلش)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا