آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك اعلام مشكلات تخصصي گوشيهاي سوني اريكسون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

moein dust

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-05-11
769
18,123
تهران
با سلام
گوشی من مدل k800i هست به علتی که معلوم نبود آی سی فلش سوزوند و بعد از تعویض آی سی فلش دیگه وقتی عکس می اندازه نه فلاش میزنه و نه ذخیره می کند ولی فیلم برداری می کند و ذخیره میکند

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
با سلام
اگر هنوز مشکلتون حل نشده مموری را از دستگاه خارج کرده سپس گوشی را ریسیت کنید سپس مموری را با مموری خوان فرمت نمایید بعد روی گوشی بگذارید احتمال زیاد درست میشه. اگر درست نشد باید گوشی فلش بشه
موفق باشید

moein dust

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-05-11
769
18,123
تهران
با سلام دوباره و تشکر از همکاری شما
این کار رو انجام دادم ولی نتیجه نداد . فکر میکنید باید چکار کنم

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
باید گوشیتون رو از نزدیک ببینم که از اینجا امکانش نیست. بهتر به متخصص بدید تا گوشیتون رو ببینه. احتمالا نیاز به فلش کردن داره

joojoo0065

کاربر
2007-08-12
75
298
bojnord
با سلام
گوشی من مدل k800i هست به علتی که معلوم نبود آی سی فلش سوزوند و بعد از تعویض آی سی فلش دیگه وقتی عکس می اندازه نه فلاش میزنه و نه ذخیره می کند ولی فیلم برداری می کند و ذخیره میکند
دوست من ایراد گوشی شما احتمالا از frim ware میباشد.
بهتر است که frim ware گوشی k810 که مدل اصلاح شده k800i هست رو روش تزریق کنی.
برای این کار 3تا فایل مورد نیاز برای فلش رو (tpa.zip-main.mbn-fs.fbn) رو دانلود و توسط یکی از برنامه های se2liteیا a2uploaderیا ++xs گوشتونو توسط کابل usb فلش کنید.
کار با برنامه های فوق کمی مشکل است و نیاز به تجربه و اطلاعات کافی دارد و اشتباه کوچک باعث میشود گوشی مورد دار شود.
هزینه فلش با باکس نرم افزاری حدود5هزار تومان است.
*************.اگر هم تصمیم به فلش توسط خودتون گرفتید بگید تا فایل ها رو بهتون بدم و کار با برنامه ها رو هم خدمتتون آموزش بدم.
شاد-پیروز-سربلند و با خدا باشید.

nekooee: دوست عزیز شما نباید آدرس سایتهای فارسی زبان دیگر را در انجمن قرار بدهید
----------
باشد ديگر قرار نيمدهيم:D:D

آخرین ویرایش:

esaesa

کاربر
2009-05-23
3
2
مشکل من از بلوثوث g900 اینکه اگه کسی فایل برام می فرسته دکمه قبول و رد می آید که تا به اینجا معمولی گاهی قسمت رد و بدل کردن کد می آد که آیا می خواهید به دستگاه های شما افزوده شود همه رو درست رد و بدل می کنیم ولی فایلی که طرف مقابل فرستاده تو گوشی اون تا 100 درصد ارسال می شه ولی تو گوشی من اصلا اتفاقی نمی افته و جالب اینکه فایل بعد را اگر بخواد بفرسته اخطار ارتباط به گوشی من رو میده خلاصه سرتون درد نیارم گرفتار شدیم
فرمت اینترنال کردم – ریست فاکتوری کردم – رم فرمت و ویروس یابی کردم- فقط مونده فلش
حالا دوستانی که می تونند من رو راهنمایی کنند

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوست عزیز همیشه در اینگونه مواقع قبل از باز کردن گوشی بهترین کار فلش کردن هست. اگر ریست را کامل انجام داده اید و درست نشده قبل از هر چیز باید فلش شود اگر باز هم درست نشد ممکنه مشکل سخت افزاری باشه و باید گوشی باز بشه.
موفق باشید

musa

کاربر
2008-09-17
1
1
سلام
خواستم سیم کشی برای مشکل شارز گوشی k750 رو بپرسم؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali

amen

مدیر تعمیرات پرینتر ، اسكنر و دستگاهای فتوكپی
مدیر تالار
2007-05-15
5,539
64,711
گلستان
با سلام من یک گوشی k800دارم گوشی را جهت تعویض سیم کارت خاموش کردم ولی بعدا هرکارکردم روشن نشد لطفا کمکم کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
اگر از سلامت باطری گوشی اطمینان دارید احتمالا دچار مشکل سخت افزاری شده اما حتما به متخصص نشون بدید ممکنه با فلش کردن دستگاه روشن بشه! اما به این سادگی نیست که خودتون بخواین انجام بدید.
اما احتمال بیشتر همان ایراد پیدا کردن مشکل سخت افزاری هست و باید باز بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا