آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مطرح کردن سوالات و مشکلات مادربرد ۞ قسمت دوم ۞

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hamidsed

کاربر
2010-03-16
106
725
مشهد
خوب اینطوری که نمیشه تست کرد .یعنی من فکر میکنم ایراد از دیباگرمون باشه . چراغ کلاک رو نمیدونم چه جوری تست کنم که ببنیم درست عمل میکنه یا نه .حالا مین هایی که بایوسشون سوکتی باشند زیاد دردسر ندارند ولی اونایی که لحیمی باشند وا.......
از اساتید و دوستان دیگه خواهشمندم راهنمایی کنند چون اکثرا بایوس خراب میشه .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: raspina12

raspina12

کاربر
2010-06-17
40
120
سلام،یک مدل مادر برد alive nf7g-hd720p دارم که بوت نمی شه دیباگر هم کد 46 میزنه.بایوس را هم با پروگرامر پروگرم کردم ولی باز همون کد رو میزنه(46).لطفا راهنمایی کنید

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
سلام،یک مدل مادر برد alive nf7g-hd720p دارم که بوت نمی شه دیباگر هم کد 46 میزنه.بایوس را هم با پروگرامر پروگرم کردم ولی باز همون کد رو میزنه(46).لطفا راهنمایی کنید
با سلام شما فن cpuرا بردارید برایرلحظه کوتاه سیستم را روشن کنید ببینید ایا cpu گرم میشه ؟

karimnezhad

کاربر vip
کاربر
2009-11-11
97
85
توی دفترچه دیباگر خودم نگاه کردم معنی کدو زده "Memoru write test " احتمالا باید از رَمت باشه

karimnezhad

کاربر vip
کاربر
2009-11-11
97
85
تو دفترچه نوشته rom که مربوط به bios هست.بایوس رو از نو پروگ کردم که نشد:confused:
من برای بایوس های AMI رو گفتم چون دوستمون گفته بود بایوس رو پروگرام کرده نشده اینی که شما گفتید برای بایوس های AWARD هستش حالا باید raspina12 باید ببینه مینش از کدوم نوع بایوس داره تا مشکلو رفع کنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: raspina12

raspina12

کاربر
2010-06-17
40
120
من برای بایوس های AMI رو گفتم چون دوستمون گفته بود بایوس رو پروگرام کرده نشده اینی که شما گفتید برای بایوس های AWARD هستش حالا باید raspina12 باید ببینه مینش از کدوم نوع بایوس داره تا مشکلو رفع کنه
از اینکه واسه سوال من وقت گذاشتید ممنونم.متاسفانه روی بایوسم ننوشته که از چه نوعی هست.منم توی دفتر دیباگرم تمام کد 46 هارو خوندم.اکثرا reserve بودن،اونهایی هم که reserve نبودند به حافظه rom ارجا مدادند.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا