آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل پاور کامپیوتر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
سلام من يك پاور 450 واتي دارم كه وقتي كامپيوتر رو روشن ميكني فن پاور كار ميكنه ولي سيستم بالا نميياد ايراد از كامپيوتر هم نيست چون با تعويض پاور درست ميشه البته ولتاژهاي خروجي پاور رو اندازه گيري كردم كه مشكلي نداشتندلطفا در مورد ايراد گفته شده راهنمايي كنيد. :dast::dast:
دوست من سلام
پاور توان لازم برای بوت کردن سیستم نداره.خازنها رو چه تو ورودی و چ در خروجی چک کن ببین باد شدگی نداری؟؟اگر بود تعویض کن.
برکت خداوند با شما باد

xxcc

کاربر
2010-01-05
4
6
سلام خازن ها رو چك كرم هيچ كدوم باد كردگي ندارد.:051::051:

N.H.H

Banned
2010-05-03
25
80
سلام خازن ها رو چك كرم هيچ كدوم باد كردگي ندارد.:051::051:
هوالعلیم
با سلام،پاور شما به علت نشتی در خازن های ورودی دچار این مشکل شده است(منظور خازن های بزرگ داخل پاور)اگر خازن های مورد نظر باد کرده هم نبود شما آن را تعویض نماییددر صورت تعویض آن خازنها و رفع نشدن اشکال شما خازن های 10v،1000uf و 50v،470uf که معمولا در کنار سینک دوم قرار گرفته است را تعویض کنید توجه داشته باشید که ملاک، باد کردن خازن ها نیست لطفا مواردی را که عرض شد با دقت انجام دهید و در صورت رفع نشدن اشکال مجددا درخواست نمایید تا انشاالله راهنمایی شوید.

shahab1542

کاربر vip
کاربر
2008-03-16
73
121
سلام به همه دوستان
دوستان توی تعمیر پاور برق از یه پریز گرفته می شه که یه لامپ هم بهش وصل شده که اگه اتصال کوتاه توی مدار باشه لامپ روشن می شه و نمی زاره پاور بسوزه
ممنون منی شم اگه روش وصل کردن این لامپ رو برام توضیح بدید
:eek:k:

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
سلام به همه دوستان
دوستان توی تعمیر پاور برق از یه پریز گرفته می شه که یه لامپ هم بهش وصل شده که اگه اتصال کوتاه توی مدار باشه لامپ روشن می شه و نمی زاره پاور بسوزه
ممنون منی شم اگه روش وصل کردن این لامپ رو برام توضیح بدید
:eek:k:

سلام دوست من
به اون میگن لامپ تست و واقعا مورد نیاز برای تعمیر پاوره.با لامپ دیگه ترکیدنی نیست.من امکان گذاشتن تصویرو ندارم.زنگ بزن تا برات توضیح بدم.
09131198501
خدا بهت برکت بده

amirooo

کاربر
2009-11-05
18
31
با سلام
من تعمیرکار پاورم.یه پاور دارم که وقتی سیم سبز ومشکی رو بهم وصل میکنی در لحظه اول کلیه سیمها ولتاز درست میدن ولی سریع افت میکنه به 1تا2ولت میرسه
هر دوآی سی رو عوض کردم هر دو هدسینگ رو درآوردم و تست کردم تمام خازنها چک کردم دوتا خازن ورودی رو عوض کردم
اگه کسی تجربشو داره ممنون میشم راهنماییم کنه؟

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
دوست من سلام
این علت بیشتر بخاطر نشتی و یا اتصال کوتاه اتفاق میوفته.مخصوصا در خازنها.ولی شما خروجیه چوکهاتو بعد از روشن کردن اندازی گیری کن.ورودیتو مخصوصا اون چندتا مقاومت بین خازنهای ورودی رو چک کن
برکت خداوند با شما باد

amirooo

کاربر
2009-11-05
18
31
مقاومتهای ورودی رو بیرون مدار تست کردم سالمن
ورودی چک 33ولت
خازنای خروجی رو عوض میکنم جواب میدم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا