آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوال: مراحل تعمیر هارد دارای بدسکتور

mj_blue

کاربر
2013-02-20
331
1,629
اهواز
سلام با صفا
تقریبا از delay یه چیزهایی سر در میارم - وقتی مشکلتون رو خوندم فکر کردم بعد از اینکه هارد رو از تعمیرگاه اوردید هاردتون delay داشت
والا چی بگم - delay باز هم مث بد سکتور - تا از پارتیشن جداش نکنم خیالم راحت نمیشه
تا به امروز صد ها هارد رو به همین روش زنده کردم
راست میگن اخلاقت یه دنیا ارزش داره
یه دوست با این امتحان کردی؟
من برای فلاش یک بایوس نیاز به فرمت FAT داشتم
ولی فلاش زیر 8 گیگ نداشتم و با این نرم افزار تونستم فلاش را Resize کنم.
شما استاد ما هستید یک چکی کن
Acronis Disk Director Home 11.0.2343 Final بهینه ساز هارد دیسک | دانلود رایگان نرم افزار

mahmood1363

کاربر
2014-01-27
134
388
تهران
www.hitech.com
سلام عزیزم
به نکته خوبی اشاره کردید
همین الان دو تا هارد سیگیت یک ترابایت دارم - یکی تا 120 گیگ و دومی تا 150 گیگ بد سکتور داره -ولی متاسفانه هر کاری کردم تا هارد رو توی DVR میگذاشتم دستور فرمت میداد -
گذاشتم هارد رو فرمت بکنه -بعد هارد رو گذاشتم سر کامپیوتر و یا تحت بوت برنامه های مدیریت پارتیشن - پارتیشن ها رو میشناسه ولی اصلا اجازه Resize نمیده - خیلی خستم کرد به خدا اخه من فقط میخام 150 گیگ اول رو از پارتیشنش جدا کنم - خلاصه با برنامه یکی از برنامه های حرفه ای فک کنم اکرونیس بود یا اکتیو پارتیشن - تونستم اون پارتیشن یه تیکه ای که خوده DVR میسازه رو ویرایش کنم - یعنی 150 گیگ رو ازش حذف کردم ولی تا گذاشتمش تو DVR ، گفت باید فرمت بشه

هنوز دارم زور میزنم ولی به نتیجه ای نرسیدم

اگه دیگه راهی پیدا نکردم - مجبورم از اون دو تا هارد روی کامپیوتر استفاده بکنم
مهندس سلام من هم همین مشکل رو دارم تا هارد میندازم روی dvr سریع دستور فرمت میده . فرمتش میکنم حجم هاردو میشناسه و فرمتشم میکنه ولی ضبط روش نمیکنه عجب داستانی گیر کردیم هاردش 100 گیگ اولش بد سکتور داره لطفا اگه به نتیجه ای رسیدی من رو هم در جریان بذار ما که بیخیال این هارد شدیم بستیمش روی سیسیتم
:smug:

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,478
اهواز

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
دوستان و همکارانی که هارد بدسکتور دار دارند ابن برنامه رو چک بکنند ونتیجه رو اعلام بکنند
Partition Bad Disk 3.4.0 + Portable حذف سکتورهای معیوب از هارد دیسک | دانلود رایگان نرم افزار

این نرم افزار قسمت های بدسکتور هارد را شناسائی و با رنگ مشکی مشخص می کند و قسمتهای سالم را بازنگ سبز میشه قسمتهای سالم را انتخاب و به صورت مستقیم پارتیشن کرد

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,478
اهواز
این نرم افزار قسمت های بدسکتور هارد را شناسائی و با رنگ مشکی مشخص می کند و قسمتهای سالم را بازنگ سبز میشه قسمتهای سالم را انتخاب و به صورت مستقیم پارتیشن کرد

ممنون عزیزم
یه توضیح واضح تر بگید که بدونیم این برنامه دقیقا چیکارمیکنه و کاراییش چیه - فرقش با بقیه برنامه ها چیه ؟

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
ممنون عزیزم
یه توضیح واضح تر بگید که بدونیم این برنامه دقیقا چیکارمیکنه و کاراییش چیه - فرقش با بقیه برنامه ها چیه ؟

ببینید این نرم افزار بعد از اسکن به صورت خودکار هارد را اسکن و قسمت دارای بد سکتور و سالم را مشخص میکنه و همچنین با کلیک روی قسمت سالم میشه پارتیشن جدید و سالم ساخت

m.sjafie

کاربر
2013-11-13
28
49
esfahan
سلام
یه سوال داشتم خدمت اساتید محترم
یه هارد اکسترنال لپ تاپی 750 آوردند برام مشکلش این بوده که فوق العاده کند بود و توی کپی کردن و دیتکت شدن بسیار کند عمل میکنه با نرم افزار hdd regeneration که تست کردم بدسکتور نداره اما خیلی از سکتور ها delays هستند میشه کاریش کرد لطفا راهنمایی کنید

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
سلام
یه سوال داشتم خدمت اساتید محترم
یه هارد اکسترنال لپ تاپی 750 آوردند برام مشکلش این بوده که فوق العاده کند بود و توی کپی کردن و دیتکت شدن بسیار کند عمل میکنه با نرم افزار hdd regeneration که تست کردم بدسکتور نداره اما خیلی از سکتور ها delays هستند میشه کاریش کرد لطفا راهنمایی کنید
با عرض سلام
لطفا با نرم افزار
HDD TUNE PRO
بخش فرمت
ZERO FILL
با "ور فای"
هارد را فرمت کنید
اگر قابل تعمیر باشد درست می شود و در غیر این صورت امکان تعمیر ندارد

iranvich63

کاربر
2012-03-24
321
2,081
پس برنامه رو براتون اپ میکنم - فرمتش Iso هستش و به راحتی میتونید اون روی سی دی اجرا کنید

دوست گرامی اقای پشتیبان
من برنامه HDD Reg که شما گذاشته بودید رو دانلود و روی سی دی رایت کردم ولی فکر میکنم اون برنامه یکجور بوت سلکنتور باشه نه برنامه HDD Reg ممکنه بررسی کنید و دوباره آپلود بفرمایید
ممنونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: RSMMM

iranvich63

کاربر
2012-03-24
321
2,081
سلام دوست گرامی اقای پشتیبان
خواهشمندم درصورتیکه برنامه کامل HDDreg رو دارید و اگه مقدور هست برای استفاده حقیر دوباره آپلود کنید.
بسیار متشکرم

بالا