آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: عمر ترموکوپل آبگرمکن دیواری را ابدی بسازید

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768
ترموکوپل طراحی وساخته شده جهت ایمنی ومحافظت از جان ومال مصرف کننده که باید خاطر نشان کنم حتی کوچکترین مسائل مربوط به ان پس از کلی آزمون به تایید متخصصین درامده وشکل استاندارد پیدا کرده ،حالا من متعجبم از شخصی مث شماکه با این همه اطلاعات باعث تشویق دیگران دردست کاری این سیستم میشوید موفق باشید

درود

منم از شما متعجبم که گویا بقال سر کوچه را تهدید میکنی.

بزرگوار : اون متخصصی که چنین سنسورهایی را بررسی و تایید و طراحی میکنه اگه دانش پژوه من نباشه ، خودم هستم .

لذا اگه نماینده تولید کننده هستی ، همانطورکه در جریان تهدیدات تلفنی عرض کردم این سمپاشی ها و تهدیدات ثمری نداره و این تاپیک حذف نمیشه .
لذا اگه روش جدید را تست میفرمایید باید بدانید این روش هم بلا اثر است و تا جایی که در توانم هست علیه سودجویی های ناجوانمردانه تلاش میکنم.

لذا اگرچه در تولید دیگر محصولات منافعی نداری و اگرچه با جستجو در تاپیک های مشابه و محصولات دیگر ، بنظر میرسه راهکار و دستاویزی در راستای تحقق اهداف خود نیافتید اما ملاحظه فرموده اید که در خصوص افزایش عمر هر محصولی اهتمام ویژه دارم و هرچند سنسور آبگرمکن یکی از آنهاست که اتفاقا اخیرا الکترونیکی شده اما سالیان درازی است که افزایش طول عمر محصولات در اولویت اهدافم قرار دارد .

و لذا تجربه سنگینی در زمینه تلاش متقابل و تهدید تولیدکنندگان دارم و اگر جسارت کافی نداشتم در اوایل فعالیتم و با اولین تهدید تولید کنندگان ، متوقف میشدم و نوبت بشما نمیرسید .

به این ترتیب با توجه به اینکه تهدید و ارعاب علیه من ساده نیست و ازآنجاکه علیه توسعه و ترقی و علوم فنی کشور ،تهدید و تلاش میفرمایید لذا چنانچه در راستای ارعاب و وحشت و تهدید علیه من به توفیقی رسیدی همینجا وعده میکنم جایزه قابل توجهی بابت زحمات ضد علمی و فنی به حضرتعالی تقدیم میکنم تا بلکه از اینگونه تلاش ها منصرف شوید .

و در غیراینصورت یادآور میگردم که همراهی در امور نامشروع و غیراخلاقی و تلاش های ضد علمی و فنی و تهدید متخصصین ، درواقع مشارکت در سودجویی غیرقانونی محسوب میشه و قابل تعقیب و پیگرد است .

ضمنا چنانچه تهدیدات تلفنی ، توسط شما نبوده به همراه و همکارت اعلام کن درسته که مکلف به انجام وعده هستیم و باوجودیکه هویت تهدید کننده تلفنی را کشف کردم که عن قریب درحال سکته بود و سکته ناقص کرد ولی وعده کردم درصورت تکرار ، نسبت به تعقیب قانونی وی اقدام میکنم و در صورت توقف تماس ها چشم پوشی میکنم که تماس ها بکلی متوقف شد ، اما به وی بفرمایید درسته که تهدید از طریق رسانه ها ، بعنوان تهدید تلفنی محسوب نمیشه اما تهدید ، تهدید است و با توجه به مستندات محکمی که حاصل کردیده در صورت تکرار تهدید ، اقدام و تعقیب قانونی را آغاز خواهم کرد و از نظر اخلاقی هم خُلف وعده مسوب نمیشه.

البته اگر ایرادات فنی با استدلال و مستندات علمی از ناحیه هر دوست و دشمن مطرح شود با آغوش باز استقبال میکنم و در صورتیکه خطایی از طرق علمی اثبات گردد ضمن تقدیر فراوان ، حاضرم دست بانی اصلاحیه را هم ببوسم .
فلذا اگر ایرادی بر پیشنهاد مورد اشاره وارد است و یا اثبات فرمایید که انجام توصیه منجر به کوچکترین خسارتی میگردد و در این مورد خاص حتی اگر خطای اجرا ، منجر به خسارت میگردد ، ضمن تقدیر و تشکر از حضرتعالی نسبت به اصلاح و ویرایش خطا اقدام میکنم و مسئولیت کلیه خسارات وارده را میپذیرم( هرچند ادعای ناصحیح فنی هیچگونه مسئولیتی متوجه ناشر خطا نمیسازد ولی من میپذیرم و جبران میکنم)

اما اینکه فلان کار جیزه و به تولید کننده مربوط است و یا تهدید و شعارهای مشابه بی پایه و اساس در مرام و مسلکم جایگاهی ندارد.
و چنانچه با روش های مجرمانه ادغام و اقدام گردد ، بدیهی است که شایستهٔ تعقیب و مجازات است
.

سپاس

آخرین ویرایش:

2aagh

کاربر vip
کاربر
2019-11-13
86
173
39
ahwaz
درود

بزرگوار : اون متخصصی که چنین سنسورهایی را بررسی و تایید و طراحی میکنه اگه دانش پژوه من نباشه ، خودم هستم .

لذا اگه نماینده تولید کننده هستی ، همانطورکه در جریان تهدیدات تلفنی عرض کردم این سمپاشی ها و تهدیدات ثمری نداره و این تاپیک حذف نمیشه .
لذا اگه روش جدید را تست میفرمایید باید بدانید این روش هم بلا اثر است و تا جایی که در توانم هست علیه سودجویی های ناجوانمردانه تلاش میکنم.

لذا اگرچه در تولید دیگر محصولات منافعی نداری و اگرچه با جستجو در تاپیک های مشابه و محصولات دیگر ، بنظر میرسه راهکار و دستاویزی در راستای تحقق اهداف خود نیافتید اما ملاحظه فرموده اید که در خصوص افزایش عمر هر محصولی اهتمام ویژه دارم و هرچند سنسور آبگرمکن یکی از آنهاست که اتفاقا اخیرا الکترونیکی شده اما سالیان درازی است که افزایش طول عمر محصولات در اولویت اهدافم قرار دارد .

و لذا تجربه سنگینی در زمینه تلاش متقابل و تهدید تولیدکنندگان دارم و اگر جسارت کافی نداشتم در اوایل فعالیتم و با اولین تهدید تولید کنندگان ، متوقف میشدم و نوبت بشما نمیرسید .

به این ترتیب با توجه به اینکه تهدید و ارعاب علیه من ساده نیست و ازآنجاکه علیه توسعه و ترقی و علوم فنی کشور ،تهدید و تلاش میفرمایید لذا چنانچه در راستای ارعاب و وحشت و تهدید علیه من به توفیقی رسیدی همینجا وعده میکنم جایزه قابل توجهی بابت زحمات ضد علمی و فنی به حضرتعالی تقدیم میکنم تا بلکه از اینگونه تلاش ها منصرف شوید .

و در غیراینصورت یادآور میگردم که همراهی در امور نامشروع و غیراخلاقی و تلاش های ضد علمی و فنی و تهدید متخصصین ، درواقع مشارکت در سودجویی غیرقانونی محسوب میشه و قابل تعقیب و پیگرد است .

ضمنا چنانچه تهدیدات تلفنی ، توسط شما نبوده به همراه و همکارت اعلام کن درسته که مکلف به انجام وعده هستیم و باوجودیکه هویت تهدید کننده تلفنی را کشف کردم که عن قریب درحال سکته بود و سکته ناقص کرد ولی وعده کردم درصورت تکرار ، نسبت به تعقیب قانونی وی اقدام میکنم و در صورت توقف تماس ها چشم پوشی میکنم که تماس ها بکلی متوقف شد ، اما به وی بفرمایید درسته که تهدید از طریق رسانه ها ، بعنوان تهدید تلفنی محسوب نمیشه اما تهدید ، تهدید است و با توجه به مستندات محکمی که حاصل کردیده در صورت تکرار تهدید ، اقدام و تعقیب قانونی را آغاز خواهم کرد و از نظر اخلاقی هم خُلف وعده مسوب نمیشه.

البته اگر ایرادات فنی با استدلال و مستندات علمی از ناحیه هر دوست و دشمن مطرح شود با آغوش باز استقبال میکنم و در صورتیکه خطایی از طرق علمی اثبات گردد ضمن تقدیر فراوان ، حاضرم دست بانی اصلاحیه را هم ببوسم .
فلذا اگر ایرادی بر پیشنهاد مورد اشاره وارد است و یا اثبات فرمایید که انجام توصیه منجر به کوچکترین خسارتی میگردد و در این مورد خاص حتی اگر خطای اجرا ، منجر به خسارت میگردد ، ضمن تقدیر و تشکر از حضرتعالی نسبت به اصلاح و ویرایش خطا اقدام میکنم و مسئولیت کلیه خسارات وارده را میپذیرم( هرچند ادعای ناصحیح فنی هیچگونه مسئولیتی متوجه ناشر خطا نمیسازد ولی من میپذیرم و جبران میکنم)

اما اینکه فلان کار جیزه و به تولید کننده مربوط است و یا تهدید و شعارهای مشابه بی پایه و اساس در مرام و مسلکم جایگاهی ندارد.
و چنانچه با روش های مجرمانه ادغام و اقدام گردد ، بدیهی است که شایستهٔ تعقیب و مجازات است
.

سپاس

مهندس بهترنبودیکم رومتن ارسالی بنده تفکر به خرج میدادید وهمچنین متن ارسالی خودتون رو قبل از ارسال دوباره میخوندید خداییش من که هنوز هنگم از کامنت شما ،بنده چون با تعمیر وسایل گاز سوز سرکار دارم وبارها دیده ام که عمل نکردن یا بد عمل کردن ترکوپل چه خسارات جانی ومالی زده از سر خیرخواهی وددلسوزی خواستم به خواننده هشدار بدم که درصورت خطا ممکن است اسیب جدی ببیند ،حالا شما غررورتان باعث ایجاد سوء تفاهم شده مقصر من نیستم التماس کمی تفکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768
مهندس بهترنبودیکم رومتن ارسالی بنده تفکر به خرج میدادید وهمچنین متن ارسالی خودتون رو قبل از ارسال دوباره میخوندید خداییش من که هنوز هنگم از کامنت شما ،بنده چون با تعمیر وسایل گاز سوز سرکار دارم وبارها دیده ام که عمل نکردن یا بد عمل کردن ترکوپل چه خسارات جانی ومالی زده از سر خیرخواهی وددلسوزی خواستم به خواننده هشدار بدم که درصورت خطا ممکن است اسیب جدی ببیند ،حالا شما غررورتان باعث ایجاد سوء تفاهم شده مقصر من نیستم التماس کمی تفکر

درود

بله درسته و بهتره قبل از طرح موضوع ، مفهوم مطالب بررسی و ارزیابی بشه که متاسفانه قبل از بررسی ارسال فرمودید

شما بواسطه دلسوزی بهتر بود تصورات و احتمالاتی که عامل خسارت مالی و جانی میشه مطرح میفرمودید و اگر خطا و خسارتی اثبات میفرمودید و من اصرار به تحمل خسارت دیگران داشتم اونموقع حق با شما بود که مطالب موصوف را مطرح فرمایید.

اتفاقا در بسیاری از تاپیک ها عاجزانه تقاضا و استدعا کردم در صورت مشاهده هر گونه خطایی حتما مطرح فرمایند تا از بروز خسارت احتمالی پیشگیری بشه .
و تاکید کردم هرگز این محبت بزرگ را فراموش نمیکنم و حتما در حد بضاعتم جبران میکنم و خوشبختانه موارد و سوابق کافی وجود داره که ادعای محض نبوده و با این شیوه رفتار کردم و از یابنده هرگونه خطایی تقدیر و جبران هم کردم.

اما شما بدون دلیل و مستندی ، شعارهایی مطرح فرمودی که نباید نواقص محصولات برطرف بشه چون حاصل بررسی متخصصین است.

بزرگوار محصولات فعلی بگونه ای تولید میشه که طول عمر کوتاه و مشخص از سوی مهندسین مربوطه منظور و محاسبه میشه و لذا افزایش عمر محصولات بیش از هر زمانی ، ضروری گردیده .

البته از این جهت حق با شماست که افرادی هنوز با آچار آشنا نشده اند که توصیه ها و ادعاهایی مطرح میکنند و اقدام به تغییراتی میکنند که پرواضح است غالبا خساراتی تحمیل میکنه.

اما من تقاضا دارم در خصوص ترموکوپل کوچکترین خطایی مطرح فرمایید که منجر به خسارت بشه تا شما را محق در طرح موضوع بدونم.

باوجودیکه مسئولیت خطای علاقمندان و مجریان توصیه متوجه خود آنهاست اما با این وجود که خطای آنها ارتباطی به توصیه من نداره معذالک خطای آنها را هم میپذیرم و منتظر شنیدن احتمالاتی هستم که با اجرای این ابتکار منجر به خسارت بشه.
ببینم اساسا احتمالی قابل تصور است؟

بنابرین اگر از طرف تولید کننده مامور نشده اید که در ادامه تهدیدات تلفنی ، مجددا لا روش دیگری ، تهدیدات و اقداماتی جهت حذف این تاپیک آغاز فرمایید و لذا اگر از عوامل تولید کننده نیستید باید حق بدهید که نحوه نگارش شما چنین استنباطی متصور میسازد.

در هر صورت منتظر طرح خطاها یا احتمالات خسارت هستم .

سپاس

2aagh

کاربر vip
کاربر
2019-11-13
86
173
39
ahwaz
درود

.

سپاس

نمیخواستن این بحث رو ادامه بدم ولی حالا که بدون هیچ دلیل ،سند ومدرکی بنده را به رگبار تهمت وافترا بسته اید سعی میکنم برخلاف ذات معمول شما ادب رو رعایت کنم وبا یک مثال ،خیال خام شما رو پیرامون اختراع باطل نماییم ،خودمونی میگم ،چند سال پیش استاد فیزیک ،یک روز کلی باذوق وشوق اومد سر کلاس وبصورتی هیجانزده شده بود که به قول معروف درپوست خود نمی گنجید،وقتی جویای داستان شدیم اینطور بیان کرد که امروز دوعدد کابل انبر واتصال جوشکاری رو به دوعدد سیخ کبابی متصل نموده ودرون سطل ابی قرار داده بود وبا این روش شروع به جوش کاری کرده بود در ضمن شدت جریان را با اضافه کردن نمک به اب تنظیم میکردوکلی از بابت این به قول بعضیا اختراع به خود میبالبید بماند که هفته بعد سرکلاس نیامد ومعلوم سد که به علت برق گرفتگی دچار آسیب شدیدی شده بود ولگنش از دوجا شکسته بود ،حالا اگر همون استاد میومد ومیگفت که از چند شرکت که سازنده دستگاه جوش هستند تهدید شده که اختراعش را علنی نکند آیا باید باور کرد؟!
درضمن اون کلمه سخیف ،جیز ،رو کمتر بکار ببرید استاد ،متشکرم

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768
نمیخواستن این بحث رو ادامه بدم ولی حالا که بدون هیچ دلیل ،سند ومدرکی بنده را به رگبار تهمت وافترا بسته اید سعی میکنم برخلاف ذات معمول شما ادب رو رعایت کنم وبا یک مثال ،خیال خام شما رو پیرامون اختراع باطل نماییم ،خودمونی میگم ،چند سال پیش استاد فیزیک ،یک روز کلی باذوق وشوق اومد سر کلاس وبصورتی هیجانزده شده بود که به قول معروف درپوست خود نمی گنجید،وقتی جویای داستان شدیم اینطور بیان کرد که امروز دوعدد کابل انبر واتصال جوشکاری رو به دوعدد سیخ کبابی متصل نموده ودرون سطل ابی قرار داده بود وبا این روش شروع به جوش کاری کرده بود در ضمن شدت جریان را با اضافه کردن نمک به اب تنظیم میکردوکلی از بابت این به قول بعضیا اختراع به خود میبالبید بماند که هفته بعد سرکلاس نیامد ومعلوم سد که به علت برق گرفتگی دچار آسیب شدیدی شده بود ولگنش از دوجا شکسته بود ،حالا اگر همون استاد میومد ومیگفت که از چند شرکت که سازنده دستگاه جوش هستند تهدید شده که اختراعش را علنی نکند آیا باید باور کرد؟!
درضمن اون کلمه سخیف ،جیز ،رو کمتر بکار ببرید استاد ،متشکرم

درود

پس به استناد پاسخ اخیر شما اثبات و محرز شد.
اولا کوچکترین دلیل و مستندی برای ادعای خسارات جانی مالی ترموکوپل نداشتید .
ثانیا : ادعای دلسوزی و نگرانی از دستکاری ترموکوپل صحت نداشته زیرا ضمن اقرار به هنگ شدن و شرح داستان آب نمک ، با عصبانیت اهداف اصلی و مغایری بشرح زیر اعلام و فرمودید :
هفته بعد سرکلاس نیامد ومعلوم سد که به علت برق گرفتگی دچار آسیب شدیدی شده بود ولگنش از دوجا شکسته بود ، حالا اگر همون استاد میومد ومیگفت که از چند شرکت که سازنده دستگاه جوش هستند تهدید شده که اختراعش را علنی نکند آیا باید باور کرد؟!
بنابرین بجای ارائه دلیل و مستند ، فقط به دروغ مبتکران تاکید و تمسخر و حمله فرمودید .
لذا تا اینجا ثابت کردی ، دلسوزی و پیامدها و عواقب دستکاری ترموکوپل ، از بن و اساس صحت نداشته زیرا بجای دلیل و مستند ، داستان اب نمک تعریف کردی و تاکید فرمودی که تهدیدات تولید کننده علیه مبتکر صحت نداره
( ، مگه حضرتعالی ، تولید کننده یا از عوامل تولید کننده هستی که مطمئنی تولید کننده تهدید نکرده ؟ و با فرض صحت که شرکت شما تهدید نکرده اما مگه فقط شرکت شما تولید میکنه ؟ . )

معذالک ، بشدت عصبی شدی و با خود گفتی چکار کنم چکار نکنم که ایده طلایی به ذهن رسید که بجای انزجار از مبتکر ، دلسوز شوید که دستکاری ترموکوپل عواقب و خسارات جانی و مالی خطرناکی داره .

اما پیش بینی نفرمودی با حافظهٔ کم و فراموشی که عارض میشه چه میکنید؟ و قادر به مخفی ساختن اهداف واقعی نیستید. بطوریکه محرز ساختید انگیزه اصلی و هدف از دلسوزی و خطرات ترموکوپل آنست که اگر دوستان و حتی استاد شما ،مدعی ابتکاری باشد ، برآشفته و عصبی میشوید و حتی علیه استاد خود هم از عبارات توهین امیزی استفاده میکنید آنهم با عصبانیت و تعجیلی که حساب نکردید ، برق گرفتگی چطور لگن استاد را میشکند آنهم از دو جا .

و جالبترین نگرانی خود را شفاف فرمودید که اگر میگفت تولید کننده های ابزار جوشکاری تهدیدم کرده اند ایا باید باور کرد ؟
معلومه که نباید باور کنیم چون نمیتونم این مصیبت را تحمل کنم.
عجب ؛
استاد دانشگاهی که اختراع کرده و هنوز درست و حسابی تست نکرده چطور در ارتفاعی مشغول کار شده که سقوط ناشی از برق گرفتگی منجر به شکستگی لگن شود.

بزرگوار : قبول میکنم و حق میدم که در چنین شرایطی آشفتگی ذهن و فراموشی عارض میشه ، اما آیا در این حد که در بند بند پاسخ فقط به هدف اصلی و انزجار از مبتکرین بپردازید و حتی به یک کلمه مرتبط با ترموکوپل اشاره نفرمایید ؟؟؟

اما اشکالی نداره ، لااقل دلیلی مطرح فرمایید که این تاپیک منافع شما رو بخطر نیانداخته ،

مستدعی است فقط پاسخ فرمایید ، حتی با داستان نامرتبط و مشابه آب نمک ،زیرا بنحوی حقایق را با دلیل و مستند و مدارک محکم از لابلای فرمایشات شما استخراج میکنم که قابل انکار نباشه.

لطفا عدم پاسخگویی را بجهات احترام و امثالهم ، بهانه نفرمایید و به همین منظور اقرار میکنم تشخّص ستودنی و محترمانه شما قابل انکار نیست ، فقط لطف فرموده پاسخ فرمایید

ببینم میتونی دلیلی اقامه کنی که بواسطه منافع شخصی حملات خود را مطرح نفرمودید؟

سپاس

آخرین ویرایش:
بالا