آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

راهنمایی برای خرید یک فلز یاب

MP3

Banned
2009-09-07
27
41
نه میثم جان در فلزیاب تصویری اونی که با رنگ قرمزه جنسه اونی که با رنگ زرده فضای خالی یا همان خلا

sisco21

کاربر
2009-10-19
4
6
دوستان فلزياب تصويري كار اصليش در مرحله اول شناسايي از روي يون فلزات ميباشد و در مرحله دوم حجمي كه از يون در انجا است و نكته مهم كه تصوير دريافتي فقط حجم و نوع يون را ميتوانيد ببينيد و نه چيز ديگه

فقط دستگاههايي كه از سنسورهاي gpr و sonar استفاده ميكنند قادر به تصوير برداري هستند و در لوپي تصوير برداري امكان پذير نميباشد

nema52

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-10-05
701
4,372
سلام وخسته نباشید حضور دوستان که در ساخت وکارای فلزیاب خوب تجربه دارند چه دستگاه می توان تهیه کرد که کارای عالی داشته باشد لطفا راهنمای فرماید من یک دستگا ه خوب می خواهم با چه مارکی اینجا میتوان تهیه کرد یا من می خواهم بروم ان اطرف اب چه بگیرم لطفا چند مدل عالی نام ببرید وایا انتنی چطور هست ممنوم اگر راهنما ی فرماید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: tx-mafia

sisco1

Banned
2009-02-02
39
83
دوستان اگر واقعا دنبال يك نتيجه خوب هستيد در مورد اكتشاف فقط روي دستگاههاي شركت okm تحقيق كنيد

سيستم gpr
قدرت 5-25 متر واقعي

فقط دستگاههاي اصل okm اين كيفيت را دارا هستند

چون يك شركت در تركيه نيز هست كه دستگاههاي او كي ام را مونتاژ ميكند و به اسم اصل به كشورهاي همسايه ميفروشد براي اطلاعات به سايت اصلي شركت مراجعه كنيد
www.okm-gmbh.de

ukiocsmo

کاربر
2009-11-08
2
4
نه میثم جان در فلزیاب تصویری اونی که با رنگ قرمزه جنسه اونی که با رنگ زرده فضای خالی یا همان خلا

The graphic should include green color values in majority, which represent normal ground. In this green area red and blue objects can be placed. Metallic objects are normally represented in red and cavities, water reserves and earth interferences in blue color. Beware that mineralisations of the ground are also shown in red color. How you can differentiate minerals and mineralisations from

sat dvb

کاربر
2010-06-10
6
2
detectorجان شركت kxs رفتم تازه خريدم مدل super deep master 2010 پشيمانم. چكارم؟

بالا