آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی برای خرید یک فلز یاب

tx-mafia

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-06-14
332
2,632
سلام هنگام خرید دستگاه اون رو تست می کنند روی خاک هیچ شرکتی زیر خاک تست نمی کنه ولی من حاضرم

دستگاه omintron رو زیر خاک هم برای شما تست کنم در هر عمقی که بگید زیر 15 متر وشعاع 500 متر

سلام
میشه طی یک پیغام خصوصی برای من شماره تماس یا آدرس تون رو بفرستید
متشکرم

tx-mafia

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-06-14
332
2,632
سلام
ببخشید اساتید گرامی نظرتون در مورد دستگاههای شرکت okm چیست؟
متشکرم

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
با سلام.به نظر من در دنیای فلزیاب اون هم در رنج قیمت 10 میلیون تومان اسکن و تصویر و امثال اینها یک دروغ بزرگه.فلزیاب تصویری وجود نداره و این یک کلک برای کسب پول و سود بیشتر
در حال حاضر فلزیابهایی وجود دارند که با استفاده از امواج الترسونیک اسکن می کنند اما قیمت این دستگا ها بیشتر از این حرفها است.
و این بین مردم راج شده که می گویند فلزیاب تصویری و وقتی با آنها صحبت می کنی و از آنها می پرسی که چه نوع فلزیابی هستش در جواب می گن که تصویر زیر زمین رو نشون می ده در صورتی که چنین چیزی صحت نداره.
در مورد فلزیابی که دوستمون نام برد نمی دونم از چه تکنولوژی استفاده می کنه که حتی موقع دویدن هم می تونه اسکن کنه سنس کنه تفکیک کنه
نمی دونم ولی فکر می کنم کمی دور از تصور و رویایی باشه
دوست عزیز tx-mafia اگه می خوای بعدا از خرید دسگاهت پشیمون نشی اول خوب تحقیق کن بد تصمیم بگیر .تصمیم عجولانه اون هم در زمینه فلزیاب حتما پشیمونی میاره.زیاد به تبلیغات توجه نکن
موفق باشی

detector

Banned
2009-10-07
83
218
سلا م
فلزیاب تصویری وجود داره اما مهم اینه که ما چه تعریفی از تصویر داشته با شیم تصویری که فلزیاب تصویری

برای ما مشخص می کنه با اون تصویری که ما از اسم فلزیاب تصویری استنباط می کنیم متفاوته.در هر صورت

در هر دستگاهی حرف اول رو تجربه ی اپراتو ر می زنه نه فلزیاب 60 میلیونی نه فلزیاب 1 میلیونی

sisco1

Banned
2009-02-02
39
83
اما در رابطه با این آقا سیسکو اینو من خیلی خوب می شناسم ایشون خودشون دستگاهای آنتنی

درست می کنند ومی فروشند البته فقط کپی کردن رو بلدن نه نحوه کارکرد دستگاه آنتنی رو اونم

دستگاه آنتنی مینرو رو که به خاطر عدم کارایی در کارخونه این دستگاها تخته شده اقای سیسکو

اگر کسی از شما دستگاه آنتنی بخره وقت وپولشو هدر داده یا به خاطر این که می خوای از فروش

جمس 8 میلیون تومان سود کنی اونو تبلیغ می کنی ومی گی شماره سریال دستگاه منو با شماره

سریال اکی ام یکی من هم همو ن دستگاه رو می دم 8 میلیون کمتراز شما همه می دونن که دستگاه

جمس در حد حرفه ای نیست . اقا سیسکو شما کار خودت رو کن ماهم کاره خودمونرو

با کار ما کاری نداشته باش شما اگر آدم درستی بودید از مدیریت بخش فلزیابها برکنار

نمی شدید.

اقاي detector يا كيوان صحرايي تا كي ميخواي سر مردم رو كلاه بذاري و دستگاههاي بي ارزش خدت رو به اونها بفروشي

اين اقا براي فروش قطعات ماينر حتي يك وبلاگ با عنوان www.miner4.blogfa.com راه انداخت تا مردم رو راحت كركيسه كنه و حتي تا حالا يه نفر نتونسته با خريد از ايشون به نتيجه برسه چون قطعاتي رو هك كه ميفروخت دست دو بودند

اين اقا همان كسي است كه اطلاعات بخش فلزياب را بصورت CD در اورده و الان در حال سر كيسه كردن مردم هست يعني دزد مطالب سايت كه دوستمون اقاي سيفي قبلا هم در مورد اين اقا مطالبي رو ذكر كرده بودند اينم وبلاگ ايشون جهت اطمينان شما WWW.METALDETECTOR.BLOGFA.COM اگر شماره خريداراشونم خواستيد به شما ميدم تا مطمئن بشيد كه اين اقا يا detector چي كاره هستش و چجوري مردم رو سركيسه ميكنه
منتظر نظراتتون هستم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: tx-mafia

detector

Banned
2009-10-07
83
218
سلام خوبه که همه می دونند که شما چندتا سایت ووبلاگ دارید آقا ی سیسکو من از کسی نام

نبردم فقط خواستم خودتون بدونید اما مجبورم اقای محسن جانی پور شما چرا کلیه قطعات ماینرو

250 هزار تومان می دید و130 هزار تومان سود میبرید چرا یه فایلی که دروغکی نوشتین فایل

اصلی ماینر 4 150 هزار تومان می دید چرا یه لوپی که 20 تومن هم نمی شه 250 هزار تومان

می دید منکه اون سی دی رو از شما گرفته بودم اون موقع که من سایت ایران تی کی رو نمی

شناختم شما به من معرفی کردید اقا سیفی که خودش به خاطر فروش دستگاه بی خودی از سایت

شما اخراج شده حالا چی شده که شما طرفداری ایشونو می کنید شما خریداران منو از کجا می

شناسید نکنه قبل از خرید از من با شما مشورت می کنند . دستگاهی که من می فروشم هیچ منتی

نداره چون مشتری های من مثل شما از طریق پست نمی خرند تشریف میارن واون چیزی که با

چشم خودشون می بینند می خرند طلا که پاکه چه منتش به خاکه دو ستان می دونید چرا این آقا با

من لجه چون من قطعات ماینرو ارزونتر از ایشون می دم وواقعیت هایی رو در مورد دستگاهای که

این می فروشه میگم که به ضرر ایشونه. اگه به وبلاگ منهم رفته باشید من معایب ماینرو نوشتم
اقای جانی پور نکنه کسانی هستنند که با خرید قطعات ماینراز شما به نتیجه رسیدند شما که یه دیود ر و
3هزار تومن می دی اونهم دیود 100 تومنی رو

نگفتین چرا از مدیریت بخش فلزیاب ها بر کنار شدید ؟

آخرین ویرایش:

detector

Banned
2009-10-07
83
218
من حاضرم برای هر کسی حتی کسانی که قصد خرید این دستگاه رو ندارند این دستگاه روزیر خاک

جلوی چشمشون وبا دست خودشون تست بد م ومجانی برایشان کاتالوگ ارسال کنم وطرز کار این

دستگاه رو به صورت رایگا ن آموزش بدم . تا همه بدونند که قصد من کلاهبرداری نیست فقط

قصدم معرفی یک سیستم فوق العاده ای است برای کسانی که دیگر تو کارفلزیاب خسته ودرمانده

شده اند .

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
من حاضرم برای هر کسی حتی کسانی که قصد خرید این دستگاه رو ندارند این دستگاه روزیر خاک

جلوی چشمشون وبا دست خودشون تست بد م ومجانی برایشان کاتالوگ ارسال کنم وطرز کار این

دستگاه رو به صورت رایگا ن آموزش بدم . تا همه بدونند که قصد من کلاهبرداری نیست فقط

قصدم معرفی یک سیستم فوق العاده ای است برای کسانی که دیگر تو کارفلزیاب خسته ودرمانده

شده اند .
دوست عزیز قبولت داریم

detector

Banned
2009-10-07
83
218
سلام دوست من دستگاه آنتنی دستگاه صوتی نسیت که وقتی یه فلز بهش نزدیک میشه سوت بکشه

وشما در فلیم ببینید وبشنوید که در فاصله مثلا 1 متر دستگاه صوت کشید دستگاه آنتنی موقعی که

طلا در زاویه 90 درجه اون قرار بگیره میاد روی هم من هر موقعی که بخوام می تونم آنتن ها رو

روی هم بیارم حتی اگر هیچ چیزی هم نباشه اون موقع اگر شما تو فلیم ببینید که آنتن ها روی هم

میاد باور می کنید تا با دست خود کار نکنید باور نمی کنید من یه مشتری داشتم که دستگاه رو

براش تست می کردم وقتی به زاویه 90 درجه طلا رسید م آنتن ها اومد روی هم گفتن شما از قصد

چون طلا رو دیدی آنتن ها روروی هم آوردی ولی وقتی آنتن ها رو دادم به خودشون دیدن کاملا حق با

منه حالا اونا با چشم خودشون می دیدن چه برسه به فلیم با این تفاسیر نمیشه کارکرد این دستگاه

رو تو فیلم دید شما تا موقعی کاتالوگ ر ونبینید وبا دست خودتون کار نکنید فاید های نداره اگر می

خواهید من کاتالوگ رو برای شما هم ارسال کنم.

آخرین ویرایش:
بالا