آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

راهنمایی برای خرید یک فلز یاب

FARHAD49

Banned
2009-09-11
32
21
:blow:
سلام دوست من دستگاه آنتنی دستگاه صوتی نسیت که وقتی یه فلز بهش نزدیک میشه سوت بکشه

وشما در فلیم ببینید وبشنوید که در فاصله مثلا 1 متر دستگاه صوت کشید دستگاه آنتنی موقعی که

طلا در زاویه 90 درجه اون قرار بگیره میاد روی هم من هر موقعی که بخوام می تونم آنتن ها رو

روی هم بیارم حتی اگر هیچ چیزی هم نباشه اون موقع اگر شما تو فلیم ببینید که آنتن ها روی هم

میاد باور می کنید تا با دست خود کار نکنید باور نمی کنید من یه مشتری داشتم که دستگاه رو

براش تست می کردم وقتی به زاویه 90 درجه طلا رسید م آنتن ها اومد روی هم گفتن شما از قصد

چون طلا رو دیدی آنتن ها روروی هم آوردی ولی وقتی آنتن ها رو دادم به خودشون دیدن کاملا حق با

منه حالا اونا با چشم خودشون می دیدن چه برسه به فلیم با این تفاسیر نمیشه کارکرد این دستگاه

رو تو فیلم دید شما تا موقعی کاتالوگ ر ونبینید وبا دست خودتون کار نکنید فاید های نداره اگر می

خواهید من کاتالوگ رو برای شما هم ارسال کنم.

tx-mafia

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-06-14
332
2,633
سلام دوست من دستگاه آنتنی دستگاه صوتی نسیت که وقتی یه فلز بهش نزدیک میشه سوت بکشه

وشما در فلیم ببینید وبشنوید که در فاصله مثلا 1 متر دستگاه صوت کشید دستگاه آنتنی موقعی که

طلا در زاویه 90 درجه اون قرار بگیره میاد روی هم من هر موقعی که بخوام می تونم آنتن ها رو

روی هم بیارم حتی اگر هیچ چیزی هم نباشه اون موقع اگر شما تو فلیم ببینید که آنتن ها روی هم

میاد باور می کنید تا با دست خود کار نکنید باور نمی کنید من یه مشتری داشتم که دستگاه رو

براش تست می کردم وقتی به زاویه 90 درجه طلا رسید م آنتن ها اومد روی هم گفتن شما از قصد

چون طلا رو دیدی آنتن ها روروی هم آوردی ولی وقتی آنتن ها رو دادم به خودشون دیدن کاملا حق با

منه حالا اونا با چشم خودشون می دیدن چه برسه به فلیم با این تفاسیر نمیشه کارکرد این دستگاه

رو تو فیلم دید شما تا موقعی کاتالوگ ر ونبینید وبا دست خودتون کار نکنید فاید های نداره اگر می

خواهید من کاتالوگ رو برای شما هم ارسال کنم.

سلام دوست عزیز
ببخشید اگه ممکنه کاتالوگ دستگاه را در سایت آپلود کنید تا تمامی دوستان علاقمند این بحث استفاده کنند
متشکرم

sisco1

Banned
2009-02-02
39
83
من اگه ميدونستم كاتالوگ يك فانكشن ژنراتور اينقدر براي شماها مهم هستش مدار يك فانكشن رو توي سايت اپلود ميكردم .

من در اين سايت نه قصد فروش دارم كه تبليغ كنم و نه چيز ديگه اما بعضي ها از موقعيت ها سو استفاده ميكنند و دستگاههاي بي ثباتي همچون omnitron و امثال اين ها رو ميخوان به مردم بفروشن تا سودي به جيب بزنند .

شما درخواست راهنمايي كرديد دوستان و ما به شما دستگاه معرفي كرديم و نگفتيك بياييد از ما دستگاه بخريد اما بعضي ها دستگاه هاي بي ارزششون رو تبليغ كردند تا بتونند بفروشند

آخرین ویرایش:

sisco1

Banned
2009-02-02
39
83
سلام خوبه که همه می دونند که شما چندتا سایت ووبلاگ دارید آقا ی سیسکو من از کسی نام

نبردم فقط خواستم خودتون بدونید اما مجبورم اقای محسن جانی پور شما چرا کلیه قطعات ماینرو

250 هزار تومان می دید و130 هزار تومان سود میبرید چرا یه فایلی که دروغکی نوشتین فایل

اصلی ماینر 4 150 هزار تومان می دید چرا یه لوپی که 20 تومن هم نمی شه 250 هزار تومان

می دید منکه اون سی دی رو از شما گرفته بودم اون موقع که من سایت ایران تی کی رو نمی

شناختم شما به من معرفی کردید اقا سیفی که خودش به خاطر فروش دستگاه بی خودی از سایت

شما اخراج شده حالا چی شده که شما طرفداری ایشونو می کنید شما خریداران منو از کجا می

شناسید نکنه قبل از خرید از من با شما مشورت می کنند . دستگاهی که من می فروشم هیچ منتی

نداره چون مشتری های من مثل شما از طریق پست نمی خرند تشریف میارن واون چیزی که با

چشم خودشون می بینند می خرند طلا که پاکه چه منتش به خاکه دو ستان می دونید چرا این آقا با

من لجه چون من قطعات ماینرو ارزونتر از ایشون می دم وواقعیت هایی رو در مورد دستگاهای که

این می فروشه میگم که به ضرر ایشونه. اگه به وبلاگ منهم رفته باشید من معایب ماینرو نوشتم
اقای جانی پور نکنه کسانی هستنند که با خرید قطعات ماینراز شما به نتیجه رسیدند شما که یه دیود ر و
3هزار تومن می دی اونهم دیود 100 تومنی رو

نگفتین چرا از مدیریت بخش فلزیاب ها بر کنار شدید ؟

اقاي صحرايي ميخواي اسم و شماره اقاي .......در شمال كه دستگاه ماينر 4 رو بهش 1500000تومن فروختي رو بدم دوستان تا باهاش تماس بگيرن و ازش بپرسن كه چه بلايي سرش اوردي؟؟؟؟؟؟؟؟

FARHAD49

Banned
2009-09-11
32
21
اقاي صحرايي ميخواي اسم و شماره اقاي .......در شمال كه دستگاه ماينر 4 رو بهش 1500000تومن فروختي رو بدم دوستان تا باهاش تماس بگيرن و ازش بپرسن كه چه بلايي سرش اوردي؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عز یز من کیوان صحرائی را میشناسم دزد و کلاه برداره:busted_red:

digital84

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
376
4,979
اصفهان
آقايان sisco و detector به دليل كل كل بدون مصرف 10 روز از سايت اخراج شدند و در صورت تكرار هر دوي اونها به طور دائم از سايت اخراج خواهند شد (قابل توجه كساني كه فقط دنبال جرو بحث غيره علمي هستند)

MP3

Banned
2009-09-07
27
41
سلام دوست من شما اگر می خواهید فلزیاب بخرید یا فلزیاب صوتی بخرید یا آنتنی سراغ فلزیاب تصویری نرید چون به گفته دوست عزیزمان DETECTOR تصویری که فلزیاب تصویری میکشه معلوم نیست چه می باشد وقول گرونی دستگاها رو نخورید مثلا کدام یک از دوستان می توانند حدس بزنند که تصویری که فلزیاب XP5000 کشیده چه می باشد.
3dyw6wu7ble6rrkl37xf.jpg

بالا