آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: تحلیل و عیب یابی محافظ یخچال

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768
استاد قصور چیه شما تاج سرید
والا من اصلا در حد شما نیستم تا بتونم بگم اگه جای شما بودم با این افراد پر توقع چی کار می کردم
البته اون شخص که به شما فحاشی کرد که تربیت و شعور نداشته ی خانوادگیشو نشون داده ولی اکثرا که مثل اون ادم بی تربیت و پر توقع نیستن و اون افراد در اقلیت هستند
شاید پاسخ سوالات تئوری و طراحی بشه در جایی جوابشون پیدا کرد ولی پاسخ سوالات تجربی و تعمیراتی فقط در گنجینه هایی که نزد اساتید با تجربه ای مثل شما هست پیدا میشه و فکر نمی کنم درخواست ارائه این تجربیات که معمولا وقت زیادی هم از شما نمی گیره خواسته و توقع زیادی باشه

استاد یک مقدار بیشتر خوشبین باشید
چه بسا اون فرد اصلا متوجه نبوده که رفتارش شما توهین تلقی می کنید و اصلا قصد توهین به شما نداشته
من به شخصه هر موقع می خوام از شما سوال بپرسم دچار استرس میشم که مبادا سوال من به سبب حساسیت بالای شما موجب ناراحتیه شما بشه بارها و بارها توی ذهنم مرور می کنم و ویرایش می کنم و بیشتر از معمای اصلی فکر می کنم تا با چه جمله بندی از شما بپرسمش

فحش و توهین مستقیم که تکلیفش معلومه که به مدیران گزارش می کنید و اون شخص اخراج میشه و لیاقتش هم همینه چون جواب نیکی ، بدی نیست

استاد اینطوری نفرمایید علم شما در مدارهای قدیمی و آنالوگ بی همتاست که از قضا برای افراد تازه کار بسیار مفیده و راست کار این قشر هست

استاد این حرفها چیه وجود شما و امثال شما اساتید با تجربه باعث امید به ما جوان ها هست
از خوندن این قسمت مطلبتون حال بدی بهم دست داد
با توجه توصیفاتی که از خودتون در تاپیک هاتون کردید فکر می کنم بین 75 تا 85 سال سن شما باشه که تقریبا همسن پدر من هستید و من یاد ایشان انداختید که به تازگی در انجام بعضی از کارها اظهار ناتوانی می کنه و این با تصورات همسن های من که از افراد همسن شما یک تصورات قهرمانانه و توانا به انجام هر کاری هستن جور در نمیاد و ناراحت کننده هست

استاد شما به کسی بدهکار نیستید و هیچ کسی هم نمی تونه ادعا کنه که از شما طلبکاره
بحث فقط این بود که شما مثل قدیم مهربان و خوش بین و فعال باشید که الطافتون شامل حال ما بشه که البته فرمودید دیگه مثل سابق توان فعالیت زیاد ندارید

استاد این حرف ها فقط درد دل بود و اصلا هدفم این نیست که بیشتر از این وقت ارزشمند شما رو بگیرم
در ضمن توقع ندارم و نیاز نیست وقت گران بهاتون صرف پاسخ دادن به این پست حقیر و ناچیزی مثل من بفرمایید
ممنون

درود

در تایید فرمایشات صحیح شما ، اتفاقا همواره با یکی از افتخارات بزرگ و کم‌‌نظیری که بسیار ّییش از انتظار مواجه شدم ، دفاع جانانه عزیزانی بوده که بهتر از خودم علیه توهین کننده اقدام و بشکل هجومی پاسخ فرمودند که حقیقتا جان تآزه‌ای به من بخشیده و بروشنی گویای حضور خاص من در قلب مهربان برخی از علاقمندان است.

بطوریکه گاهی با ابراز لطف باورنکردنی مواجه شدم که عزیزانی ، تلاَش فرمودند بآ صرف وقت کلانی کلیه پست‌های منو لایک فرمایند و شرمندگی جبران‌ناپذیری تحمیل فرمایند ، در حدی که بواسطه شدت شرمندگی ناگزیر به پیام خصوصی شدم که تحمل شرمندگی بیشتر مقدورم نیست.

بویژه باوجودیکه حساسیتی به لایک ندارم و به همین دلیل هیچ پستی را مخفی و مشروط به لایک نکردم ، با آین وجود از محبت و بزرگواری محروم نبودم و چه بسا لذت بسیار بیشتری منعکس می‌سازد.

بنابرین درسته که ناسپاسی‌ها ناچیزند اما چرا برای من شدت بیشتری داره ،

چون طی سالیان گذشته از هر وقت آزادم برای ثبت و تنظیم دقیق و ویرایش مکرر مقالاتم استفاده کردم تا پیچیدگی پدیده‌ها ، ساده‌تر و سریع‌تر هضم و درک بشه.

ولی حاِلا که وقت آزادم کمتر شده و توان و رمق گذشته را هم ندارم و در بستر بیماری هستم و با وجودی که الان در حال تایپ و تنظیم این پست هم ، روی تخت بیمارستان بستری هستم و قدرت نفس کشیدن هم ندارم ، با اینحال کم‌کاری میکنم چرا؟

چون اگر 2 واحد تلاش نرمال باشد من قبلا ۱۵ واحد تلاش میکردم و لذا حالا که 5 واحد تلاش می‌کنم و باوجودیکه 3 واحد فراتر از نرمال هم است اما باید شماتت و سرزنَش و متهم به کم‌کارئ بشوم.چون نسبت به 15 واحد تلاش گذشته ، افت کرده.

سپاس

mahddi

کاربر
2012-09-20
66
89
ولی حاِلا که وقت آزادم کمتر شده و توان و رمق گذشته را هم ندارم و در بستر بیماری هستم و با وجودی که الان در حال تایپ و تنظیم این پست هم ، روی تخت بیمارستان بستری هستم و قدرت نفس کشیدن هم ندارم ، با اینحال کم‌کاری میکنم چرا؟

چون اگر 2 واحد تلاش نرمال باشد من قبلا ۱۵ واحد تلاش میکردم و لذا حالا که 5 واحد تلاش می‌کنم و باوجودیکه 3 واحد فراتر از نرمال هم است اما باید شماتت و سرزنَش و متهم به کم‌کارئ بشوم.چون نسبت به 15 واحد تلاش گذشته ، افت کرده.
استاد خدا بد نده
از وضعیت جسمانی تون واقعا متاثر شدم
و بیشتر از خودم ناراحت شدم که شما رو در این وضعیت متهم به کم کاری و ... کردم و در مورد شما فکر های بدی کردم
واقعا از شما عذرخواهی می کنم
خواهش می کنم امیدتون از دست ندید شما فقط متعلق به خودتون نیستید و خیلی ها چشم امیدشون به شماست
دیگه راضی نیستم با این وضعی که دارید زحمت پاسخ دادن به من متقبل بشید فقط استراحت بفرمایید

پیشنهاد می کنم دوستانی که آدرسی از استاد دارن و رابطه نزدیکی با استاد دارن ایشون تنها نگذارن و حداقل عیادت استاد برن و کمک حال ایشون باشن

mahddi

کاربر
2012-09-20
66
89
درود

در تایید فرمایشات صحیح شما ، اتفاقا همواره با یکی از افتخارات بزرگ و کم‌‌نظیری که بسیار ّییش از انتظار مواجه شدم ، دفاع جانانه عزیزانی بوده که بهتر از خودم علیه توهین کننده اقدام و بشکل هجومی پاسخ فرمودند که حقیقتا جان تآزه‌ای به من بخشیده و بروشنی گویای حضور خاص من در قلب مهربان برخی از علاقمندان است.

بطوریکه گاهی با ابراز لطف باورنکردنی مواجه شدم که عزیزانی ، تلاَش فرمودند بآ صرف وقت کلانی کلیه پست‌های منو لایک فرمایند و شرمندگی جبران‌ناپذیری تحمیل فرمایند ، در حدی که بواسطه شدت شرمندگی ناگزیر به پیام خصوصی شدم که تحمل شرمندگی بیشتر مقدورم نیست.

بویژه باوجودیکه حساسیتی به لایک ندارم و به همین دلیل هیچ پستی را مخفی و مشروط به لایک نکردم ، با آین وجود از محبت و بزرگواری محروم نبودم و چه بسا لذت بسیار بیشتری منعکس می‌سازد.

چون طی سالیان گذشته از هر وقت آزادم برای ثبت و تنظیم دقیق و ویرایش مکرر مقالاتم استفاده کردم تا پیچیدگی پدیده‌ها ، ساده‌تر و سریع‌تر هضم و درک بشه.

سپاس
سلام مجدد استاد عزیز
حالتون بهتر شده ؟ رفع کسالت شده انشالله ؟ از بیمارستان مرخص شدید؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768
سلام مجدد استاد عزیز
حالتون بهتر شده ؟ رفع کسالت شده انشالله ؟ از بیمارستان مرخص شدید؟

درود

بابت اظهار لطف شما سپاسگزارم.
بله یکبار بابت پست قبل ، از بیمارستان مرخص شدم ولی پس از چند روز مجددا بستری هستم.

سپاس

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,873
32
درود

بابت اظهار لطف شما سپاسگزارم.
بله یکبار بابت پست قبل از بیمارستان مرخص شدم ولی پس از چند روز مجددا بستری هستم.

سپاس
دورود
استاد ! عذرخواهم‌ ولی باتوجه به این متن پست شما فکر میکنم ارزشمندی سلامتی شما بیش از پیش باشد
هیچ کس نمیتواند زحمات و ارزشمندی شما کتمان کند بنده در هر نقشی که محضر تون باشه در این انجمن ایفا کردم ولی اگر وقت و زمان اجازه حاصل کند هستم ...
به نظر و پیشنهاد بنده شما رسالت خودتون رو به بیش از پیش فراتر از ظرفیت علمی و فنی و تجربی و اطمینان برای سایت و انجمن کاربرانش انجام دادید
مرتبه ای از عدد نمیتوانم بگویم پس n برابر فعالیت مفرط در تایم لاین و کارنامه داشتید هرکسی مثل بنده زیاده خواه باشد و کمال طلب باشد دیر یا زود شما و آرشیو تاپیک ها و پست های شما رو پیدا میکند منطقی هست که در باتوجه درجه و رتبه و سالخوردگی مسائل دیگر و زندگی شخصی امثال سایرین فعالیت تون کم شده باشه بهتره که به خودتون استراحت بدید بیشتر استراحت کنید به زندگی و کار خودتون برسید و تایم فعالیتی هایی که تاکنون انجام دادید مرور کنید
(فقط موی میدیدم و شما پیچش مو...شما آینه ای را در خشت خام میدید)
جسارت بنده را به نیت نیک برداشت کنید سعادت یارتان...رستگاری همراهتان
سپاس

آخرین ویرایش:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768
دورود
استاد ! عذرخواهم‌ ولی باتوجه به این متن پست شما فکر میکنم ارزشمندی سلامتی شما بیش از پیش باشد
هیچ کس نمیتواند زحمات و ارزشمندی شما کتمان کند بنده در هر نقشی که محضر تون باشه در این انجمن ایفا کردم ولی اگر وقت و زمان اجازه حاصل کند هستم ...
به نظر و پیشنهاد بنده شما رسالت خودتون رو به بیش از پیش فراتر از ظرفیت علمی و فنی و تجربی و اطمینان برای سایت و انجمن کاربرانش انجام دادید
مرتبه ای از عدد نمیتوانم بگویم پس n برابر فعالیت مفرط در تایم لاین و کارنامه داشتید هرکسی مثل بنده زیاده خواه باشد و کمال طلب باشد دیر یا زود شما و آرشیو تاپیک ها و پست های شما رو پیدا میکند منطقی هست که در باتوجه درجه و رتبه و سالخوردگی مسائل دیگر و زندگی شخصی امثال سایرین فعالیت تون کم شده باشه بهتره که به خودتون استراحت بدید بیشتر استراحت کنید به زندگی و کار خودتون برسید و تایم فعالیتی هایی که تاکنون انجام دادید مرور کنید
(فقط موی میدیدم و شما پیچش مو...شما آینه ای را در خشت خام میدید)
جسارت بنده را به نیت نیک برداشت کنید سعادت یارتان...رستگاری همراهتان
سپاس

درود بی پایان

باوجودیکه اید‌آل شایسته‌ای تصویر فرمودید و به من نسبت دادید که وصف غیر است ،

اما در همین اندازه که تلاشم ، تداعی‌گر اهداف شایسته و عالی بوده که با دستان ناتوان و بضاعت علمی تجربی ناچیزم قابل تحقق نیست و اغراق بیدریغ و بزرگوارانه شما را قطعی و بدیهی میسازد ،

با اینحال بسیار انگیزه‌ساز و دلنواز و جان‌بخش است.

سپاس بی‌انتها

حاج آقا

کاربر vip
vip
کاربر
2024-01-17
18
3
ایران
برایند این شبیه سازی و طراحی زیبا نتیجه ی زیر سایه و شاگردیه در کنار این استاد بزرگوار بدست می آید
و شما کاری پیچیده رو به مرحله اجرا و ظهور در اوردید مداری را بعدها کسانی سود جو و مفت طلب از مدیران سایت های دیگر با عنوان های مختلف به نفع خودشان به فروش برسانند و این کار از اساس و بنیه غلط و اشتباه و اکرای کامل به دور از صرف نظر اثر حق معنوی صاحب اثر می باشد لذا بنده از شما میخوام نقشه رو مارک کنید طوری کد و قفل بروی اثر خام بگذارید تا از سئو استفاده آتی جلوگیری به عمل آید
با تشکر
سلام پیام خصوصی چطوری باید بفرستیم چون شماره تلفن هم سایت قبول نمیکنه

حاج آقا

کاربر vip
vip
کاربر
2024-01-17
18
3
ایران
با سلام یک محافظ سارا به دستم رسیده وقتی تایمر عمل میکنه چراغ سبز روشن شده ودر پریزهای خروجی ولتاژ 220 ولت برقرار می‌شود
اما وقتی مصرف کننده مثلا هویه وصل میکنم مدار را قطع کرده و دوباره به حالت تایمر( چراغ زرد )می‌رود. لطفا راهنمایی کنید

masuodd55

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-16
431
1,087
درود؛ بررسی کنید قطعی و لحیم سردی در برد نباشه؛ خازن‌های الکترولیت رو تعويض کنید؛اگر عکسی از برد میزاشتی بهتر بود؛ اگر در بخش تغذیه برد از خازن پالیستر بزرگ استفاده شده؛ خرابی این خازن هم چنین عیبی ایجاد میکنه

آخرین ویرایش:

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
409
1,112
خوزستان
درود

سپاس
استاد خدا بد نده اصلاً حس خوبی نداد این پستتون برخلاف اون انرژی مثبتی که از تک تک واژههای پستهاتون به ما میدادید.. فقط دروسع خودم میبینم دعا و آرزوست امیدوارم که همیشه تنتون سالم باشه و هرچه زودتر در جمع ما با سلامتی کامل حضورتون رو بر دیده ما رقم بزنید.

بالا