آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: بهترین مرکز آموزش تعمیرات هارد در تهران

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

single

کاربر vip
کاربر
2012-09-25
42
97
با سلام
دوستان فقط یه چیزی سعی کنید فریب تبلیغات آموزشگاه ها رو نخورید. من دوره pc و laptop رو در آموزشگاه ***** گذروندم ولی متاسفانه بازدهی نداشت چون باید بگم که 90% تئوری بود جالب اینجاست که در قسمت
>> درباره ما<< توی سایتشون دروغ های شاخ داری درباره اساتیدشون گفتند از جمله دوره دیده در چند کشور خارجی و از اینجور چیزها ... حالا جالبه بگم که یه بنده خدای اونجا pc درس میده که دیپلمه ولی توی سایت زده مهندس. پر حرفی نکنم ما دروغ های زیادی از این موسسه شنیدیم قضاوت با خودتون.موفق باشید

saeed2041

کاربر
2012-08-15
307
848
(نیشایور)
دوستان منم تو ***** اموزش دیدم pc laptop واقعا سطح علمی پایینی دارند . تبلیغ شون اینه که تا کامل یاد نگیرید کلاس ها ادامه داره!!!! وقتی چیزی برای یادگیری نیست چی می خوای یاد بگیری!!
پشتیبانی 5 ساله همش دروغ و دروغ

20solution

کاربر
2012-02-29
31
44
متاسفانه منم مثله شما با مدرک کارشناسی که داشتم به اون موسسه به عبارتی تعمیرات فوق تخصصی سخت افزار لپ تاپ و کامپیوتر در میدان انقلاب ثبت نام کردم که با نهایت تاسف اصلا بار علمی نداشتن به کنار و جزوشون رو از اول دست ما ندادن به کنار ،با ولتاژها و ارقام و تعریفات فقط دست خودشون نگه داشتن .... و هیچ قطعه مورد داری رو جلومون تعمیر نکردن به کنار، دم از کار با دستگاههای BGA و تستر ها و اون تبلیغات سایتشون میزدن که فقط واسه تماشا گذاشتن وکار نکردن و نکردیم... تازه آخر سر بقول خودشون که واسمون لوازم کار...ارزون از دوستان خودشون بخرن و از جایه دیگه نگیریم ،کلی لوازم و ابزار کار رو قالب کردن تا سه برابر قیمت تسترهاش و 50%بالاش قیمت هیترش تازه قصده روشن سازی و تعویض ...اصلا نداشتن شعارشون هم این بود این اصلتره....
خلاصه از من گفتن اگه میخوایین چیزی یاد بگیرین و موسسه کارشون درست باشه قید اونجا رو بزنین جایه خوب سراغ دارین معرفی کنین ما هم ممنون میشیم

20solution

کاربر
2012-02-29
31
44
متاسفانه منم مثله شما با مدرک کارشناسی که داشتم به اون موسسه به عبارتی تعمیرات فوق تخصصی سخت افزار لپ تاپ و کامپیوتر در میدان انقلاب ثبت نام کردم که با نهایت تاسف اصلا بار علمی نداشتن به کنار و جزوشون رو از اول دست ما ندادن به کنار ،با ولتاژها و ارقام و تعریفات فقط دست خودشون نگه داشتن .... و هیچ قطعه مورد داری رو جلومون تعمیر نکردن به کنار، دم از کار با دستگاههای BGA و تستر ها و اون تبلیغات سایتشون میزدن که فقط واسه تماشا گذاشتن وکار نکردن و نکردیم... تازه آخر سر بقول خودشون که واسمون لوازم کار...ارزون از دوستان خودشون بخرن و از جایه دیگه نگیریم ،کلی لوازم و ابزار کار رو قالب کردن تا سه برابر قیمت تسترهاش و 50%بالاش قیمت هیترش تازه قصده روشن سازی و تعویض ...اصلا نداشتن شعارشون هم این بود این اصلتره....
خلاصه از من گفتن اگه میخوایین چیزی یاد بگیرین و موسسه کارشون درست باشه قید اونجا رو بزنین جایه خوب سراغ دارین معرفی کنین ما هم ممنون میشیم
من متاسفانه آموزشگاه ***** ثبت نام کردم . هزینه نقد دادم...

arefah

کاربر
2011-06-28
32
60
سلام
دوستان راست میگن آآموزشگاه پارسه بدترین آموزشگاهی هست که دیدم

هم پشتیبانی پنج ساله اش دروغه و هم کار عملیش
درمورد خریدن ابزارآلات تعمیر هم من خودم قیمت ها رو از اونا گرفتم و رفتم تو بازار تهران سر زدم و یکجا رو پیدا کردم که به همه این آموزشگاهها خودش این لوازم رو میداد و اونا هم به دو برابر میفروختن به هنرجوهای شهرستانی مثل ما خلاصه من تا اونجا بودم به بعضی ها هم گفتم که از اونا نخریدن ولی بعضی ها هم که کله شون باد داشت خریدن و بعدا فهمیدن چی شده
از دوستان کسی خواست میگم برن کجا خرید کنن
خواهشا از این آموزشگاه دزد خرید نکنییییییین

masoud_za

کاربر
2012-03-10
285
1,637
تهران
منم رفتم آموزشگاه ******* کلی ازم پول گرفتن آخرش دیدیم چیزی بهمون یاد ندادن و فقط کلیات رو گفتن که اونم میشه با یه سرچ تو اینترنت بدست آورد
بعد چند ماه من روی 2 تا مادربورد لپ تاپ مشکل داشتم رفتم پیششون چون پشتیبانی داشتم، گفتم ایرادشو نتونستم پیدا کنم بهم کمک کنین با پررویی تمام گفتن مادربوردهارو بزارین ما براتون تعمیر میکنیم و میفرستیم
اگه می خواستم این کارارو بکنم که این همه هزینه و قت برا یادگیری نمیزاشتم
در کل همشون یه دروغ گویی بیش نیستن

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت همکاران و دوستان گرامی
امیدوارم همه شما عزیزان شاد و سلامت باشید
دوستان لطفا سعی کنید مستقیما نام آموزشگاه ها را قید نکنید !!!
مطلبی که باید خدمت همکاران عرض کنم این است که هیچ آموزشگاهی در دنیا نمیتواند کامل سخت افزار را کامل و جامع مورد بررسی قرار دهد زیرا بسیار جامع میباشد و به عنوان مثال در 1 ماه صدها مدل مادربرد با تکنولوژی های مختلف تولید میشود در این مورد مطالب بسیار است که ادامه نمیدهم
فقط یک راهکار عملی وجود دارد که باید بیان کنم
تنها راهش این است که در این انجمن یا بهتر بگویم در این خانواده اطلاعاتمان را با هم به اشتراک بگذاریم و تا جایی که اطلاعاتمان جواب میدهد به سوالات همکاران پاسخ دهیم و در بحث ها و مطالب بیشتر همکاری کنیم دوستان گلم ما در قبال هم مسئولیم مهر و محبت و صداقت را فراموش نکنیم در کنار اینها میتوانیم به پیشرفت در علم و انسانیت دست یابیم

راستی عزیزان یک مطلب دیگر اینکه آرشیو بایوس سایت کامل نمیباشد دوستانی که بایوس تست شده rom یا bin دارند در بخش های مربوطه قرار دهند که در این مورد هم خودکفا شویم
مطالب های گوناگون بسیار است ما باید حواسمان به همه چی باشد
یک مطلب کوچولو هم مونده و این است که از تمام عزیزان به خاطر غیبتم پوزش میخواهم مسائلی پیش آمد که نتونستم بیام دفتر و سایت .
مطلب دیگر : دوستانی که لینک زیر را مطالعه نکردند لطفا تمام صفحات را مطالعه نمایند
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=25836
موفق باشید

macadres

کاربر
2013-02-20
58
307
قدرجون
WWW.GOOGLE.COM
آقا سلام خسته نباشید واقعا اگر دوستان زحمت بکشند و از دوستانی که این دوره ها را رفتند جزوات آن ها را بخرند و در انجمن بگذارند عالی می شه حالا چرا تا به حال اتفاق نیافتاده نمی دونم.
مثلا اگر کسی دوره تعمیرات هارد را رفته مثلا خانه سخت افزار و غیره بگویند که داریم و بعد همه بچه ها با هم خریدش می کنیم و در انجمن بگذاریم اگر مسیول انجمن یک فکری برای این کار بکنه خیلی بازده بیشتر می شه.

سخن اخر دستشون درد نکنه خیلی زحمت کشیدند

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا