آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: بهترین مرکز آموزش تعمیرات هارد در تهران

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
با سلام خدمت دوستان من میخواستم آموزش تعمیرات هارد و همچنین کار با pc3000 و کلا یک آموزش کامل هارد در تهران آموزش ببینم چون میخوام از شهرستان بیام میخواستم از تجربیات دوستان استفاده کنم و ببینم آیا کسی اطلاع داره کجا بهتره و واقعا یاد میدن

با تشکر

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
دوست عزیز از شما بعیده این حرف
بعد از این همه فعالیت تو انجمن
شما برید بازار - یک سری آموزش های هارد وجود دارن که خیلی کمک میکنه و شاید این آموزش ها تو هیچ آموزش گاهی درس داده نشه
دستگاه Pc3000 در دسترس دارید یا نه ؟

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
دوست عزیز از شما بعیده این حرف
بعد از این همه فعالیت تو انجمن
شما برید بازار - یک سری آموزش های هارد وجود دارن که خیلی کمک میکنه و شاید این آموزش ها تو هیچ آموزش گاهی درس داده نشه
دستگاه Pc3000 در دسترس دارید یا نه ؟

دوست عزیز ندانستن هیچ عیبی ندارد من خودم تا حدودی تعمیر هارد انجام میدم اما میخوام با دستگاههای جدید و ریکاوری پیشرفته انجام بدم آموزش هارد هم که فرمودید من چیزی پیدا نکردم توی بازار که کاربردی باشه ولی شنیدم چند جا هست که آموزش کامل تعمیر هارد میدن نمیدونم تا چه حد درست باشه برای همین این بحث شروع کردم من PC3000 ندارم اما میخوام با آموزش بخرم

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام من چند جا رفتم براي آموزش ولي باور كنيد اين اطلاعاتي كه تواين سايت كسب كردم هيچ جا بهم نگفتند چون نمي خواهند ديتاشون رو كسي بدونه فقط پول مي گيرند شما اشتباه من وتكرار نكنيد شما هر مشكلي داشتيد دوستان واساتيد راهنماييت مي كنند نيازي نيست بريد هزينه الكي كنيد بهترين آموزشگاه همين سايت خودمون هستش موفق باشيد

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با سلام خدمت دوستان من میخواستم آموزش تعمیرات هارد و همچنین کار با pc3000 و کلا یک آموزش کامل هارد در تهران آموزش ببینم چون میخوام از شهرستان بیام میخواستم از تجربیات دوستان استفاده کنم و ببینم آیا کسی اطلاع داره کجا بهتره و واقعا یاد میدن

با تشکر
با درود خدمت شما
دوست گرامی فقط یادتان باشد اگر میخواهید pc3000 بخرید حتما جنس اصلی آن را تهیه کنید
برای خرید و آموزش هم میتونید به ***** مراجعه فرمایید ***** البته جاهای دیگر هم هستند که میتونید توی اینترنت سرچ بدید این آموزشگاها زیاد با هم فرقی ندارد و در یک سطح خاصی آموزش میدهند
فقط مسئولیتش با خود شماست بنده تا حالا با این آموزشگاها سر و کار نداشتم
موفق باشید

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
آیا قیمت pc3000 رو دارید ؟ قیمتش خیلی بالاست حدود 15 تومن
به نظرتون مشتری برای ریکاوری میتونه چقدرهزینه کنه ؟
ایا براتون میصرفه

قیمت دستگاه روسی pc3000 فکر کنم کمتر از این مبلغ باشه شما مطمئن هستید چون این مبلغ به صرفه نیست

ehsangh7

کاربر
2012-02-26
53
152
بچه ها اول سلام به همگی من تجربه 3 چهار میلیون تومن هزینه کردن در باب آموزش تعمیرات پی سی .لپ تاپ .و ... رو دارم
که فقط بهم یه سر رشته دادن همین باید خودت بری دنبالش.
من خودم سه چهار آموزشگاه آموزش دیدم دوستانم در شهرهای دیگه به تهران اومدن و آموزش دیدین هیچ کودوم راشی نبودن برگشن.
میخوام یه مثال براتون بزنم مثلا آموزش مادر برد : اولش صد تا دویس تومن بابت الکترونیک ازت میگیرن بعد الکترونیک نحوه تست دیود خازن و ترانزیستور و چندتا قطعه دیگه که تو یه سرچ ساده تو گوگل میشه همشو گیر اورد .
میرسه مادربرد میگن هرکدوم قطعات خرابه عوض کنید و چند تا نکات دیگه که تا آخر عمرتون تو تعمیرات بدردتون نمیخوره
خودتون بیشتر میتونید یاد بگیرید از همین سایتا

hossein_g

کاربر
2012-04-16
64
163
بچه ها اول سلام به همگی من تجربه 3 چهار میلیون تومن هزینه کردن در باب آموزش تعمیرات پی سی .لپ تاپ .و ... رو دارم
که فقط بهم یه سر رشته دادن همین باید خودت بری دنبالش.
من خودم سه چهار آموزشگاه آموزش دیدم دوستانم در شهرهای دیگه به تهران اومدن و آموزش دیدین هیچ کودوم راشی نبودن برگشن.
میخوام یه مثال براتون بزنم مثلا آموزش مادر برد : اولش صد تا دویس تومن بابت الکترونیک ازت میگیرن بعد الکترونیک نحوه تست دیود خازن و ترانزیستور و چندتا قطعه دیگه که تو یه سرچ ساده تو گوگل میشه همشو گیر اورد .
میرسه مادربرد میگن هرکدوم قطعات خرابه عوض کنید و چند تا نکات دیگه که تا آخر عمرتون تو تعمیرات بدردتون نمیخوره
خودتون بیشتر میتونید یاد بگیرید از همین سایتا
کاملا موافقم ..الکترونیک پایه رو قوی کن بعدش هم از تجربیات اساتید این سایت استفاده کن ..مطمئن باش توی آموزشگاهها هیچ خبری نیست !! بیشتر شعاره تا عمل!!پولتو هم پس انداز کن ..به قرآن ما حتی شابلون هم ندیدیم چه برسه دستگاهای bga و..فقط الکی یه توضیح دادن !!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا