آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اویل پرشر

nima875

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-06
10
13
اویل پرشر2

سلام دوست من .از لطف شما متشکرم کمتر کسی از اویل پرشر استفاده میکند و من دیاگرام نصب را برای اطمینان از صحت کار خودم لازم دارم همانطور که میدانید دو خروجی در پایین وبالا ی اویل کنترل پرشر قرار دارد که لوله مسی قسمت پایین به کمپرسور وصل و لوله مربوط به بالا به کلید های اند لو متصل میشود و هشدار قطع کمبود روغن توسط های اند لو انجام میشود ممنون میشوم که اگر ایراد یا موردی فراموش شده یاد آوری کنید .

آخرین ویرایش:

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام من در رابطه با نصب سیستمهای خنک کننده فعالیت میکنم وسوالی در این زمینه از حضورتون دارم روش نصب کلید .های اند لو واویل پرشر وتنظیم انها نیاز به کمک شما دارم .با تشکر

کنترل کننده ها نقش مهمی در سلامت سیستم دارند.

کنترل کننده فشار بالا:

یک کنترل کننده حد می باشد که در زمان بالا رفتن فشار سیستم از رنج تنظیم شده قطع میکند و راه اندازی مجدد این کنترل کننده مستلزم فشار دادن کلید ریست می باشد. لوله این کنترل کننده رو روی کمپرسور سمت دیس چارج وصل می کنند.

کنترل کننده فشار پایین:

برای جلوگیری از کار کردن کمپرسور در زمان کمبود مبرد استفاده میشود.لوله این کنترل کننده رو روی کمپرسور سمت ساکشن وصل می کنند.

کنترل فشار روغن:

کنترل کننده فشار روغن که از دو لوله که یکی روی دهش پمپ روغن و دیگری روی ساکشن کمپرسور نصب می شود تشکیل شده. که برای اطمینان پیدا کردن از روغن کاری صحیح سیستم استفاده می شود.

رنج و تنظیمات کنترل کننده ها بستگی به نوع سیستم و طراحی اونها دارند.

موفق باشی

بالا