آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مطرح کردن سوالات و مشکلات مادربرد ۞ قسمت دوم ۞

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

taghi_ar

کاربر
2010-07-28
18
38
مشكل با مادربرد Axper مدل XP-P4SM533

سلام خدمت اساتيد و همكاران گرامي
مشكل بنده با يك مادربرد كمياب است كمپاني سازنده Axper و مدل مادربردXP-P4SM533
اين مادربرد خيلي خوب كار ميكرد و بعد از ديفالت كردن سي موس از داخل صفحه ستاپ بايوس ديگه بالا نيومد
علائمي كه نشون ميده يكي بيپ ممتده كه بعد از 5 ثانيه كه روشن ميشه شروع ميكنه و علامت دوم هم روي ديباگره كه كد C1C0 ميزنه كه البته ديباگر من ديسپلي 4 كاراكتري داره عكس مادربرد و دبياگر هم ضميمه شده
قبلا از همكاري صميمانه دست اندركاران زحمت كش اين سايت سپاسگذاري ميكنم و از خدا براتون آرزوي توفيق دارم
اگر توضيحات يا عكس ها گويا نيست بفرماييد بيشتر بگم

taghi_ar

کاربر
2010-07-28
18
38
عكس ها رو اينجا آپلود كردم axper

ظاهرا سايت اجازه آپلود عكس رو در خودش به صورت ضميمه نميده يا من بلد نيستم اينكارو بكنم
عكس ها رو اينجا گذاشتم:

آخرین ویرایش:

taghi_ar

کاربر
2010-07-28
18
38
051020106792.jpg

آخرین ویرایش:

taghi_ar

کاربر
2010-07-28
18
38
باسلام
دوست عزيز من هم چندين بار بااين مشكل برخوردكرده ام وعلت كارنكردن آنها اينكه ولتاژ لازم به آنه نميرسد و باتعويض پاور حل ميشود

دوست گرامي بنده به اين مشكل برخوردم و به اين ترتيب حل شد
1- از داخل ستاپ سي موس شما يو اس بي 2 ها رو غير فعال كن اينطوري يكمي سرعت خوندن و نوشتن يو اس بي كم ميشه ولي در خيلي از موارد اشكالي كه شما گفتي حل ميشه
2- سيستمي كه دچار اين مشكل شده رو 10 دقيقه از برق بكش كامل از پريز خارج باشه در خيلي از موارد اينطوري قضيه حل شده
3- بگرد دنبال يك اتصال كوتاه تو جك هاي يو اس بي گاهي اين مشكل بوده

موفق باشي

karimnezhad

کاربر vip
کاربر
2009-11-11
97
85
سلام خدمت اساتيد و همكاران گرامي
مشكل بنده با يك مادربرد كمياب است كمپاني سازنده Axper و مدل مادربردXP-P4SM533
اين مادربرد خيلي خوب كار ميكرد و بعد از ديفالت كردن سي موس از داخل صفحه ستاپ بايوس ديگه بالا نيومد
علائمي كه نشون ميده يكي بيپ ممتده كه بعد از 5 ثانيه كه روشن ميشه شروع ميكنه و علامت دوم هم روي ديباگره كه كد C1C0 ميزنه كه البته ديباگر من ديسپلي 4 كاراكتري داره عكس مادربرد و دبياگر هم ضميمه شده
قبلا از همكاري صميمانه دست اندركاران زحمت كش اين سايت سپاسگذاري ميكنم و از خدا براتون آرزوي توفيق دارم
اگر توضيحات يا عكس ها گويا نيست بفرماييد بيشتر بگم
-------------------------------------------------------------
احتمال زیاد با این کد هایی که میده مشکل از رم و گرافیکه و از روی بوقی که گفتین احتمال زیاد به رم میره اگه از سالم بودن رم مطمئنید اعلام کنین که ببینیم مشکل از چی میتونه باشه در ضمن اگه اسلاتای رم و پایه رمو یه شستشو بدین بد نیست این لینک جزئیات مینتونه واسه اطلاعات بیشتر :
http://www.axper.com/product/motherboard/MB_XP-P4SM533.htm

taghi_ar

کاربر
2010-07-28
18
38
-------------------------------------------------------------
احتمال زیاد با این کد هایی که میده مشکل از رم و گرافیکه و از روی بوقی که گفتین احتمال زیاد به رم میره اگه از سالم بودن رم مطمئنید اعلام کنین که ببینیم مشکل از چی میتونه باشه در ضمن اگه اسلاتای رم و پایه رمو یه شستشو بدین بد نیست این لینک جزئیات مینتونه واسه اطلاعات بیشتر :
http://www.axper.com/product/motherboard/MB_XP-P4SM533.htm

با سپاس از وقتي كه براي پاسخ اختصاص داديد انشالله جبران كنيم
جهت وضوح بيشتر مطلب عرض كنم كه كليه قطعاتي كه به اين مادربرد متصل هستند شامل رم ،سي پي يو ،وي جي اي و پاور جداگانه تست شدن و بي عيب بودن
در مورد تست حرارتي المان هاي روي برد بايد عرض كنم كليه آنها را لمس كردم و حرارت غير متعارف نشان ندادند ولي اين دو الماني كه روي تصوير دورشون خط قرمز كشيدم بعد از اينكه مادربرد 5 دقيقه روشن بود (درحالي كه مدام بوق ممتد ميزند) اگر انگشت را براي بيش از 15 ثانيه روي هر كدام نگه دارم احساس داغي و سوزش غير قابل تحمل ميشود
ضمنا گرافيك اين مادربرد آن بورد است

051020106794.jpg

آخرین ویرایش:

raspina12

کاربر
2010-06-17
40
120
سلام یه مادر برد دارم که بوت نمی شه و دیباگر کد 25 می زنه که مفهوم کد:
(Interrupt vector loading in progress)هست.کسی می دونه معنی این کد چیه و کجارو باید تست کنم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: haydeh

karimnezhad

کاربر vip
کاربر
2009-11-11
97
85
با سپاس از وقتي كه براي پاسخ اختصاص داديد انشالله جبران كنيم
جهت وضوح بيشتر مطلب عرض كنم كه كليه قطعاتي كه به اين مادربرد متصل هستند شامل رم ،سي پي يو ،وي جي اي و پاور جداگانه تست شدن و بي عيب بودن
در مورد تست حرارتي المان هاي روي برد بايد عرض كنم كليه آنها را لمس كردم و حرارت غير متعارف نشان ندادند ولي اين دو الماني كه روي تصوير دورشون خط قرمز كشيدم بعد از اينكه مادربرد 5 دقيقه روشن بود (درحالي كه مدام بوق ممتد ميزند) اگر انگشت را براي بيش از 15 ثانيه روي هر كدام نگه دارم احساس داغي و سوزش غير قابل تحمل ميشود
ضمنا گرافيك اين مادربرد آن بورد است

اونایی که اشاره کردید ماسفت هستند اگه میتونید اونارو تست کنید که سالم باشن نباید همه پایه ها به هم راه بدن البته اینی که گفتم یه چیز کلی بود اگه یکی از موارد خرابی که زیاد پیش میاد همین ماسفت ها هستن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: haydeh

karimnezhad

کاربر vip
کاربر
2009-11-11
97
85
سلام یه مادر برد دارم که بوت نمی شه و دیباگر کد 25 می زنه که مفهوم کد:
(Interrupt vector loading in progress)هست.کسی می دونه معنی این کد چیه و کجارو باید تست کنم.
"بارگذاری بردار وقفه در حال پیشرفت است" این ترجمه گوگل ترنسلیته !!! حالا این بردار وقفه چیه نمیدونم ! کسی میدونه بگه !
بنظر من مشکل میتونه از بایوس باشه البته حدس میزنم فقط اگه میتونی یکم اطلاعات بیشتر بده

raspina12

کاربر
2010-06-17
40
120
"بارگذاری بردار وقفه در حال پیشرفت است" این ترجمه گوگل ترنسلیته !!! حالا این بردار وقفه چیه نمیدونم ! کسی میدونه بگه !
بنظر من مشکل میتونه از بایوس باشه البته حدس میزنم فقط اگه میتونی یکم اطلاعات بیشتر بده
اقا دمت گرم،معنیش که درسته ولی خوب واسه تعمیر باید سراغ کدوم قسمت رفت؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا