آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل با آمپر بنزین کوییک مدل 1401

poya68

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-22
239
567
با درود دوستان

کوییک مدل 1401 دارم از اولش که گرفتم آمپر بنزین را اشتباه نشون میداد حتی در حین بنزین زدن بهم گفتم که چندبار این کار را انجام بدی درست میشه و فایده نداشت پمپ بنزین را هم باز بردم دادم باز کردم اما فایده ای نداشت مثلا فرض کنید 200 کیلومتر رفتم اما هنوز آمپر به وسط هم نرسیده.

مشکل از چی میشه باشه ممنون میشم راهنمایی کنید؟

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,517
شوش شهر دانیال نبی (ع)
سلام دوست عزیز مشکلی نداره چون بنزین معمولی میزنی آمپر درست عمل نمیکنه این آمپر ها برای بنزین یورو4 طراحی شدند مقدار رسانایی بنزین معمولی با یورو 4 متفاوت است و چون بر اساس اهم اندازه گیری مشود خطا میدهد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: poya68

rezanew

کاربر
2023-12-05
1
0
تهران
سلام
منم ساینا s دارم .
همین مشکل را دارم موقع پر کردن بنزین امپر بنزین خیلی دیر به قسمت می رود یعنی بعد از یک ساعت رانندگی مداوم.
من نمی دانم بنزین آیا یورو 4 است یا نه اما نوشته یورو 4 جایگاه.
لطفاً راهنمایی کنید

aref.ghanbari

کاربر
2024-02-23
1
1
اهواز
سلام
منم کوویک ۴۰۱ دارم متاسفانه مشکل امپر بنزین داره
پمپ بنزین اوکی کار میکنه اما آمپر روی صفحه کیلومتر اصلا مقدار واقعی نشون نمیده و از روی کیلومتر طی شده بنزین میزنم خیلی رو اعصاب هست واقعا
لطفا دوستان کسی میدونه راهنمایی کنه

ebijo0o0n

کاربر
2024-01-14
3
2
اصفهان
سلام
منم کوویک ۴۰۱ دارم متاسفانه مشکل امپر بنزین داره
پمپ بنزین اوکی کار میکنه اما آمپر روی صفحه کیلومتر اصلا مقدار واقعی نشون نمیده و از روی کیلومتر طی شده بنزین میزنم خیلی رو اعصاب هست واقعا
لطفا دوستان کسی میدونه راهنمایی کنه
شما باید بری با دستگاه تی ان ام ایسیو ماشین رو برنامه ی امپر فیکس دانلود کنن روش و مشکلت حل میشه کوییک ها این مشکل رو دارن داخل برنامه ایسیو حجم باک اشتباه تعریف شده برای همین کاذب نشون میده با یه دانلود اصلاحیه برطرف میشه چیز خاصی نیست

Ali.Salehi81

کاربر vip
vip
کاربر
2019-07-03
42
47
سلام دوست عزیز مشکلی نداره چون بنزین معمولی میزنی آمپر درست عمل نمیکنه این آمپر ها برای بنزین یورو4 طراحی شدند مقدار رسانایی بنزین معمولی با یورو 4 متفاوت است و چون بر اساس اهم اندازه گیری مشود خطا میدهد
سلام مگه سیستم اندازه گیری اندازه بنزین به صورت شناوری نیست ؟؟ یا جدیدا از روش های دیکه ای استفاده میشه .

Bahador00

کاربر
2024-04-21
1
0
شهریار
سلام من کوییک صفر خریدم مشکل آمپر بنزین داره پایین گیر کرده بردم باطری سازی با عمویش ور رفت بعضی اوقات شانسی اکنون میخورد ولی در کل امور درست نشد هر کی می‌دونه مشکلش چیه راهنماییم کنه اینم شمارم 09038370335

بالا