آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشاوره جهت خرید لپتاپ تا رنج ۲ میلیون تومن

pars tech

کاربر
2013-01-12
10
19
سلام من به عنوان یک دارنده مرکز خدمات لپ تاپ به شما فوجیتسو زیمنس (ساخت آلمان و ژاپن) و توشیبا رو پیشنهاد میکنم ولی اگه خدمات طلایی میخواید که شامل باطری و شارژر و نوسانات برق هم هست بهتره که فوجیتسوAH532با گارانتی طلایی بهین تکنولوژی بخرید وصلا ایسوس-اچ پی و دل نخرید AH532 i5 G21:cpu:i5 ivy ram:4G 12800 hdd:500 anti shok vga:GT620 1G up too2.8 led:15.6 ساخت آلمان با گارانتی طلایی بهین تکنولوژی

آخرین ویرایش:

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
سلام.زنده باشید دوست عزیز. جناب pars tech با شما کاملا موافقم.جدید ترین محصول شرکت زیمنس با نام uh90 رو با صفحه نمایش لمسی 3200*1800 معرفی کرد.

5.jpg

pars tech

کاربر
2013-01-12
10
19
سلام من به عنوان یک دارنده مرکز خدمات لپ تاپ به شما فوجیتسو زیمنس (ساخت آلمان و ژاپن) و توشیبا رو پیشنهاد میکنم ولی اگه خدمات طلایی میخواید که شامل باطری و شارژر و نوسانات برق هم هست بهتره که فوجیتسوAH532با گارانتی طلایی بهین تکنولوژی بخرید وصلا ایسوس-اچ پی و دل نخرید

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
سلام من به عنوان یک دارنده مرکز خدمات لپ تاپ به شما فوجیتسو زیمنس (ساخت آلمان و ژاپن) و توشیبا رو پیشنهاد میکنم ولی اگه خدمات طلایی میخواید که شامل باطری و شارژر و نوسانات برق هم هست بهتره که فوجیتسوAH532با گارانتی طلایی بهین تکنولوژی بخرید وصلا ایسوس-اچ پی و دل نخرید
سلام دوست عزیز
حداقل دو تا دلیل برام بیار که ایسوز و دل و اچ پی به درد نمی خورن تا من یکی قانع بشم

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
سلام
من جایی کار میکنم که حدود 100 تا لپ تاپ داریم تقریبا 60 تا سونی و 40 تا توشیبا
جالب اینه که بیشتر خرابی ها مال سونی بوده.
هر لپ تاپی میخری فقط حواست باشه چیپ گرافیکش AMD ATI نباشه که اگه یه وقت مشکل پیدا کنه واویلاست.

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
سونی ارهههههه
ولی من منتظر نظر این دوستمون هستم که میگه این سه مارک رو نگیرید
با اینکه بیش از هفتاد و پنج درصد بازار دست این سه مارک و ایسر هستش
وقتی تعداد بالایی فروخته میشه حتما هم تعداد خرابیشون بالا میره
شما وقتی 40 تا توشیبا بفروشی شاید 5 تا 8 تا مرجوعی بشه
ولی وقتی 5000 تا دل بفروشی شاید 300 تا 400 تاش مرجوع بشن

peugeot206

کاربر vip
vip
کاربر
2010-12-11
77
263
سلام دوست عزیز
به نظر من MSI سری CX رو بخری خوبه
I3/4/750/2G هست 1860ت
I5/8/750/2G هست 2350ت
به چند دلیل من MSI رو پیشنهاد میدم مخصوصا اگر در شهرستان هستی
1-MSI فقط با یک گارانتی که اونم ماتریس هست ارائه میشه و گارانتی متفرقه - قاچاقی - بدون گارانتی که عموما فروشنده ها میگن گارانتی بین الملل و کلی کف میکنی میخری و اگر خراب شد میگن بردار ببر چین برات درست کنن نداره تو کارش
2-MSI خودش تولید کننده بورد هست و هر مثل سایر لپتاپها هر سری از کارش رو نمیده به یکی بورد براش طراهی کنه یکی دیگه اسمبل کنه و ... و از ابتدا تا انتها کار خودشه
3-مدت زمان گارانتیش 400 روزه که نسبت به گارانتی های یکساله زمان بیشتری هست
4-قیمتش تو سایت خود ماتریس اعلام میشه و قیمت در سراسر ایران یکسان هست مگر بخوای قسطی چکی بخری که اونم شرایط خاص خودش رو داره
5-الان تمام لپ تاپ ها و پی سی های MSI با تکنولوژی MILITARY ساخته میشن که تکنولوزی ساخت قطعات الکترونیک نظامیه که عمر زیاد و مقاومت زیاد دارن
6-چون گارانتی و وارداتش در انحصار ماتریس هست قطعات هم خودش وارد میکنه و تمام قطعاتی که بعدا مورد نیازت ممکنه بشه اصلی هست و اینطور نیست مثلا بخوای LCD عوض کنی بگن بهت 150 تومنی هست 220 تومنی هم هست 300 تومنی هم هست و اگر گیر تعمیرکار بی انصاف بیوفتی شما هرکدوم رو که خریدی همون 150تومنی ببنده برات:confusion:
7-این گزینه در ایسوس و لنوو و ... رعایت نمیشه: در لپ تاپهای MSI از سی پی یو های اینتل سری M و QM استفاده میشه با فرکانسهای 2.5-3.5 گیگاهرتز که دارای قدرت پردازش بالایی هستند ولی در اکثر سایر لپ تاپها از سری های U که کم مصرف هستند با فرکانسهای 1.5-2.5 گیگا هرتز استفاده میشه. و گاها میشه که یک I3 از MSI از I5 برند ASUS سرتره!
8-اکثر لپ تاپها با گرافیکها مانور حافظه میدن مثلا 2 گیگ 4گیگ 1گیگ ولی بیت ریت هر گرافیک مهمه + GPU در برند MSI از پردازشگرهای قوی به همراه بیت ریت های بالا مثل 128 بیت استفاده میشه که قدرت پردازش گرافیک بالاست و اینه که تاثیر در گرافیک داره نه اون حافظه رمی که رو گرافیکه!!!
9- شرکت ماتریس درحال ساخت و مونتاژ کارخانه ساخت لپ تاپ در ایران هست و در 3 فاز قراره که راه اندازی بشه فاز اول شامل فقط مونتاژ قطعات لپتاپ هست فاز دوم شامل مونتاژ و ساخت بدنه و قطعات تزریقی هست و فاز سوم ساخت و مونتاژ بورد هم شامل میشه و آینده روشنی برای این برند قابل مشاهده است
10-MSI دارای رنج وسیعی از قیمت برای سلایق مختلف هست الان که من لیست قیمت جلوم گذاشتم تا قیمتهای امروز رو بررسی کنم از 1/495/000ت مدل CX61p-3550M/4/500/intel موجود شرکت هست(البته سری های ارزانتر هم داره که الان موجود نیست) تا قیمت 15/135/000ت که مدل
GT70 WS - I74700QM/32G D3/3*128G SSD+1TB/K4100M 4G/Blue ray/17"FHD/9cell/+game mouse+bag
من خودم نماینده فروش ام اس آی و ایسوز هستم و سایر برندها مثل سونی و لنوو و دل و توشیبا و فوجیتسو و ... هم میفروشم
برای اطلاعات بیشتر به این سایتها سر بزنی بد نیست:
صفحه اصلی-ماتریس

چرا msi بخریم؟ چرا نوت بوک msi؟ | MSI Notebook

خرید آگاهانه پردازنده نوت‌بوک

شاد باشید

peugeot206

کاربر vip
vip
کاربر
2010-12-11
77
263
سلام دوستان
یک مورد دیگه یادم اومد ذکر کنم!!!
درمورد فوجیتسو هست که عیب بسیار بزرگیه و اون اینه که سایت رسمی فوجیتسو با IP ایران اگه وارد بشی اجازه دانلود درایور بهت نمیده و حتما باید با نرم افزارهایی که IP شما رو تغییر به یک کشور دیگه میده وارد بشی تا بتونی دانلود کنی و این عیب بسیار بزرگیه بنظر من
درصورتی که ایسوس اینطور نیست!

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست عزیز لپ تاپ خواستی بخری به خدمات پس از فروشش دقت کن که اونم بیشتر مربوط به مدل های del/hp/asusهست ولی من بیشتر lenovo سری z رو معرفی میکنم که کیبرد آنتی واتر و هاردش آنتی شوک می باشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehran.gh

farzad120

کاربر vip
کاربر
2012-10-17
84
290
با این راهنمایی ها تمامی برندها خوب شدن که!!! یه چیزی رو باید ملاک قرار داد،هر برندی معایب و مزایای خودش رو داره،چیزی که کامل باشه نداریم،پس تمامی برندها خوبن مگر اینکه خلافش ثابت بشه:44000000:

بالا