آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشاوره جهت خرید لپتاپ تا رنج ۲ میلیون تومن

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,478
اهواز
من هم گفتم که خیلی خوش فروشه و در صورت خرابی گارانتی خوبی داره و وسایلش تو بازار فراوانه
لینکی که شما گذاشتید گرافیک وحشتناکی داره
AMD Radeon HD 8730M 2048 MB UpTo 4096 MB
قیمتش هم 2200000 هستش
با این گرافیک پدر باطری در میاد
ولی اونی که من برا شما نوشتم گرافیگش 7670 هستش که تا چند سال به طور عالی ساپورتت میکنه
شما این رو بخر
اگه ناراضی بودی با همون قیمت ازت میخرمش

imMohsen

کاربر
2013-01-10
148
958
Karaje Moghadas

سلام.بنده هم نظر خودمو میگم!به عنوان ی تعمیر کار که اکثر لپ تاپ هایی که در ایران هست رو تعمیر کردم .فقط و فقط توشیبا رو بهت پیشنهاد میکنم البته اگه گیر بیاد.مارک های عالی با عمر بسیار بالا زیاد هست.متاسفانه ما ایرانی ها فقط و فقط دهن بین هستیم.ایسوس اچ پی آشغال!و... فقط اینا رو می بینیم.هیچ شرکت گارانتی کننده ای لپ تاپ خوب(جنس خوب )وارد نمی کنن!!چرا!!!بخاطر سود کمشون. لپ تاپ های خوب و اصل شرکت سازنده سود خیلی کمی دارن!لپ تاپ های عالی مثل توشیبا و msi و...... وارد نمیکنن(خیلی کم).اگر هم لپ تاپ خوبی دیدی بدون اون شخص خودش از خارج کشور آورده.

اتفاقا بنده هم به شخصه عاشق لپتاپ‌های توشیبا هستم و واقعا برند قدیمی‌ و معروف و خوبی‌ هست. اما هم تنوع توشیبا تو ایران کمه، هم قیمتا نسبتا بالاست.

imMohsen

کاربر
2013-01-10
148
958
Karaje Moghadas
من هم گفتم که خیلی خوش فروشه و در صورت خرابی گارانتی خوبی داره و وسایلش تو بازار فراوانه
قیمتش هم 2200000 هستش
ولی اونی که من برا شما نوشتم گرافیگش 7670 هستش که تا چند سال به طور عالی ساپورتت میکنه
شما این رو بخر

آخه این مدل لپتاپ کانفیگ‌های خیلی‌ زیادی داره، گیر میاد هر کنفیگی که بخوای؟ یا نه؟

حالا باتری مهم نیس، اگر این گرافیک بهتره این رو بخرم

imMohsen

کاربر
2013-01-10
148
958
Karaje Moghadas
قیمتش هم 2200000 هستش
شما این رو بخر

آخه این مدل لپتاپ کانفیگ‌های خیلی‌ زیادی داره، گیر میاد هر کنفیگی که بخوای؟ یا نه؟

حالا باتری مهم نیس، اگر این گرافیک بهتره این رو بخرم

Mahdi D.A.M

کاربر vip
vip
کاربر
2012-12-14
187
800
استان تهران
راجع به لپتاپهای ASUS و SONY شک نکنید .چون مادر بردشون رو خودشون تولید میکنن ولی مارکهای دیگه مثل Dell معلوم نیست کجا تولید شده . از لحاظ امنیت هم برندهای خوبی هستند. البته سونی کمی گرون تر هست.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
به نظر من اینجوری دنبالش نباش. چون اکثر لپ تاپها از نظر کیفیت تو یک مایه هستند چون همه چینی و به نظر من بیکیفیت هستند. من لپ تاپهای خیلی گرون و به نامی برای مشتری خریدم و آخرش کلی اذیتم کرده مثل همین HP که هنوز داهر اذیتم میکنه و الآن نزدیک 4 میلیون قیمتش هست!!

و برعکسشم بوده یعنی لپ تاپ ارزون دادم مشتری راضی بوده! میشه گفت بیشتر تفاوت قیمتها روی امکاناات میچرخه و اسم برند تا کیفیت!

حالا اگر نظر من رو بخوای اینجوری همیشه لپ تاپ بخر. ببین چه قطعاتی می خوای بعد برو همه لپتاپها رو نگاه کن هر کدوم قیمتش مناسب بود و قطعات که میخوای داشت بردار. برندش رو هم اصلا نگاه نکن! مگه دیگه برندش بی نام و نشون باشه. مگر نه تمام برندهای مشهور تو یک مایه هستند.

مثلا رمش م یخوای هشت باشه مانیتورش 16 اینچ باشه یا 15 و گرافیکش Gforce GT 550 باشه یا Ati 8770 m و بلو ری داشته باشه ، عددهاش جدا سمت راست باشه ، بک لایت داشته باشه ، هاردش یک ترابایت باشه و ..... بعد ببین کدوم مدل نزدیک ترین قطعات به خواسته های شما داره و با پول شما میشه خریدش. یکی یکی از خواسته هات که اولویت کمتری داره کم کن تا برسی به قیمت مورد دلخواهت.

من اینجوری میخرم همیشه

imMohsen

کاربر
2013-01-10
148
958
Karaje Moghadas
حرف شما عزیزان درسته، میدونی‌ شاید چون اینجا فروم تعمیر کارا هست و اکثر دوستان که نظر دادن لپتاپ‌ها رو باز کردن شاید از دید کیفیت ساخت بیشتر نظر میدن، اما واقعا اون دوستمون راست میگفت که توشیبا کلا یه چیز دیگس !

یا مثلا آقا مهدی میگه که سونی و ایسوز مادربردش تولید خودشونه، ولی‌ مثلا من خودم به شخصه دل خوشی‌ از برندی مثل Acer ندارم، چرا؟ چون که اصولا لپتاپ‌های ارزون قیمت و کم کیفیت می‌زنه، و الان شما هر باتری سازی که دستگاه دیاگ داره بری، میبینی‌ لپتاپ ایسر گذشته !
:nevreness:

مسعود نصوحی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2009-02-22
913
5,889
مبارکه اصفهان
درودبه نظر من برو سراغ lenovoمن یکیشو باز کردم دیزاین خیلی خوبی داره و همچنین ضخامت بردش از بقیه بیشتره و توش از قطعات اصلی استفاده شده ولی چون هنوز تو بازار اسم و رسم نداره قیمتش مناسبه.LENOVO G580E (I5-3210/4/500/15.6"/GF 610-1G)

imMohsen

کاربر
2013-01-10
148
958
Karaje Moghadas
درودبه نظر من برو سراغ lenovoمن یکیشو باز کردم دیزاین خیلی خوبی داره و همچنین ضخامت بردش از بقیه بیشتره و توش از قطعات اصلی استفاده شده ولی چون هنوز تو بازار اسم و رسم نداره قیمتش مناسبه.LENOVO G580E (I5-3210/4/500/15.6"/GF 610-1G)

آخه قیمت هاش تو بازار جهانی‌ هم کمتر از برند‌های دیگس. چه دلیلی‌ داره؟

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
حرف شما عزیزان درسته، میدونی‌ شاید چون اینجا فروم تعمیر کارا هست و اکثر دوستان که نظر دادن لپتاپ‌ها رو باز کردن شاید از دید کیفیت ساخت بیشتر نظر میدن، اما واقعا اون دوستمون راست میگفت که توشیبا کلا یه چیز دیگس !

یا مثلا آقا مهدی میگه که سونی و ایسوز مادربردش تولید خودشونه، ولی‌ مثلا من خودم به شخصه دل خوشی‌ از برندی مثل Acer ندارم، چرا؟ چون که اصولا لپتاپ‌های ارزون قیمت و کم کیفیت می‌زنه، و الان شما هر باتری سازی که دستگاه دیاگ داره بری، میبینی‌ لپتاپ ایسر گذشته !
:nevreness:
سلام.خوبی؟من خودم ی لپ تاپ توشیبا مدل qosmio f50-108 دارم که تولید 2008 هست.با قطعات زیر
cpu:p8400
ram:4gb
v.g.a:9700 gts

با لپ تاپ دل 5010 با قطعات :

i7
8gb
ati 5650 1gbup to 4 gb
مقایسشون کردم توی بازی speeping dogs که لپ تاپ دل فریم کم می آورد اما روی توشیبا با 80 فریم به بالا اجرا میشد.و گرافیک توشیبا هم 512 هست.لازم به ذکره که جفتشون ویندوز 7 64 بیت و اخرین نسخه درایور ها رو روشون نصب کردم!خیلی تست ها ازشون گرفتم توی رندر کردن فیلم و تبدیل فایل های حجیم توی همه موارد توشیبا سر تر بود!اگه خواستی تا لپ تاپ های موحود در ایران رو بررسی کنم و ی مدل با مبلغ شما بهت معرفی کنم.موفق باشید

بالا