آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: قطع شدن ناگهانی عقربه های کیلومتر و دورشمار در پراید انژکتور مدل 85 صبا

amirfour

کاربر
2012-08-27
1
1
با سلام خدمت دوستان عزیز

پراید ۱۳۱ مدل ۹۰ دارم مشکل من فقط در شبها که چراغ های ماشین را روشن می کنم اتفاق می افتد صفحه کیلومتر فقط تمامی عقربه های در یک لحظه میاد پایین و دوباره بر می گرده سرجاش و مسافت طی شده هم صفر می شود نه ماشین ریپ می زنه نه چیزه دیگه .

لطفا من را کمک کنید چون واقعا خسته شدم شاید بالای ده باطری ساز یا کیلومتر ساز و مکانیک رفتم و هیچکس مشکل تشخیص نمیده.

پاسخ : پراید انژکتور مدل 85 صبا

دوست عزیز اخطار دریافت کردید. عنوان شما ناقص و اشتباه است. شما اصلا مشکل خودتون رو در عنوان مشخص نکرده بودید که من برای شما اصلاح کردم.
دوستی که از بیرون تاپیک سوال شما را می خواند از کجا بفهمد مشکل چیست؟ فقط نوشتید پراید....
لطفا قوانین را مطالعه فرمایید. لینک تاپیک آموزش نحوه نوشتن عنوان صحیح:
http://www.irantk.ir/irantk54912
سلام خسته نباشید
با تعویض سنسور کیلومتر مشکلت حل میشه موفق باشی

محراب یاری

کاربر
2023-06-30
1
2
کرمانشاه
با سلام من پرایده ۹۵دارم آمپر آب و بنزین و سرعت وگاز باهم صفرمیشه و بعد وصل میشه ولی قسمتی که زده ماشین چندتا کار کرده اصلا قطعی نداره
اتصال بدنه با شمع و وایر هم عوض شده ولی باز همین مشکل هست دزدگیر رو ماشین نصبه آیا ربطی داره؟ رهنمایی کنید ممنون

سینا۱۲۳۶۳

کاربر
2023-08-23
1
1
اندیمشک
سلام من عیب اینوپیداکردم اقادلیلش ازقطعی ونرسیدن برقه فیوزاولی سمت چپ ردیف دوم یک سیمی هم اومده وصل شده از بیرون به یکی از پایه های فیوزکه نمیدونم این چیه اقافیوزشل شده مال من تکونش دادم همه عقربه هااومدن بالا.به نظرم هرکی این مشگل روداشت فقط نبایدهمینوچک کنه بلکه ممکنه ازسوختن فیوزهای کالسکه ای هم میتونه این مشگل روبه وجودبیاره وحتی قطع سیم داخل این مسیر

Mahdidn

کاربر
2024-01-19
1
0
تهران
با سلام اساتید گلم :پراید انژکتور ۸۵ دارم در حین حرکت در سرعتهای مختلف عقربه های سرعت و دور موتور ناگهان متوقف شده و چراغ چک روشن میشود بعد از مدتی کوتاه دوباره به کار می افتد وچک هم خاموش میشود یشت چراغ گاهی خاموش می شود .راهنمایی بفرمایید قبلا سپاسگزارم

بالا