آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

قصد خرید پرگرامر ایزی جیتگ دارم

hbt57

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
2020-08-31
192
126
درود دوستان عزیز
بنده یه پرگرامر ایزی جیتک خواستم بگیرم واسه ایسهای emmc اگه ممکنه دوستان یه برند خوب معرفی کنند که متکامل باشه و چند نمونه ایسی ساپورت بکنه که دیگه مجبور نباشم پرگرامر عوض کنم
و اگه ادرس دارید که بتونیم از اونجا خرید کنیم برام ارسال کنید
منتظر نظر دوستان عزیز هستم

چگيني

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-05-19
551
1,094
درود دوستان عزیز
بنده یه پرگرامر ایزی جیتک خواستم بگیرم واسه ایسهای emmc اگه ممکنه دوستان یه برند خوب معرفی کنند که متکامل باشه و چند نمونه ایسی ساپورت بکنه که دیگه مجبور نباشم پرگرامر عوض کنم
سلام
پروگرامر RT809H مناسب است.

موفق باشید

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,681
176,842
iRanTK.iR
سلام
پروگرامر RT809H مناسب است.

موفق باشید

دروو بر شما

دوست عزیز ایشون برای پروگرام کردن آی سی eMMC احتیاج به پروگرامر دارند .

پروگرامر RT809H هر چند پروگرامر خوبی هست اما امکانات کاملی برای کار با آی سی های eMMC مثل باکس های موبایلی ندارد .

برای کار کردن روی آی سی های eMMC بهترین گزینه همون باکس های موبایلی هستند .

باکس EasyJtag Plus با سوکت ایمیل ایکس Easy Friend گزینه مناسبی برای اینکار هست .

این باکس با این سوکت از تمام نمونه های این تیپ آی سی ها بدون محدودیت پشتیبانی می کند .

در صورتیکه قصد پروگرام نمونه های UFS را داشته باشید باید سوکت این نمونه ها را هم تهیه کنید ، البته من تا به حال روی تلویزیون ها از این نمونه آی سی ها ندیدم .

ضمنا در پروگرامر RT809H برای هر نمونه آی سی eMMC باید یک نوع سوکت تهیه کنید .

باکس دیگری که امکانات خوبی دارد باکس UFI هست .

گذاشتن لینک وب سایت داخل انجمن ممنوع هست .

میتونید داخل گوگل جستجو کرده و وب سایت مورد نظرتون برای خرید رو پیدا کنید .

در صورتیکه سوالی داشتید پیام خصوصی بدید .

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,681
درود دوستان عزیز
سلام
اگه نو داری میگیری که همون پلاسه ولی اگه خواستی کارکرده برداری اصلا سمت مدل معمولی نرو که هم سرعتش خیلی کمه ، هم آفتاب لب بومه انگار

بعدم بستگی داره به مدلایی که سمت شما فراوونه و بیشتر برا تعمیر میاد برات

با این همه به نظرم برا هارد شما بری پیشه چند نفر که فقط هارد میزنن بپرسی نتیجه بهتری میگیری
چون دردسرای خاص خودشو داره و حتما باید کسی باشه که تجربه بالایی داره
قیمت بالای هاردای ufs -زحمت تهیه دامپ- برگشتی شدن کارا و . . .

spider1

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2013-01-05
306
342
yahoo.com
درود دوستان عزیز
مهندس .باکس خوب بخای بگیری همون ایزی جیتک پلاس وباکس Ufi هست .
من خودم ufi دارم خیلی هم از سرعت ودقت این باکس راضیم .قیمت مناسب هم داره نسبت به ایزی.وهم استفاده راحت .همه emmc وemcp ها رو ساپورت میکنه .به نظر من ufi خیلی سرتر وقدرتمندتر از ایزی هست .
موفق باشید .

چگيني

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-05-19
551
1,094
دروو بر شما

دوست عزیز ایشون برای پروگرام کردن آی سی eMMC احتیاج به پروگرامر دارند .

پروگرامر RT809H هر چند پروگرامر خوبی هست اما امکانات کاملی برای کار با آی سی های eMMC مثل باکس های موبایلی ندارد .

برای کار کردن روی آی سی های eMMC بهترین گزینه همون باکس های موبایلی هستند .

باکس EasyJtag Plus با سوکت ایمیل ایکس Easy Friend گزینه مناسبی برای اینکار هست .

این باکس با این سوکت از تمام نمونه های این تیپ آی سی ها بدون محدودیت پشتیبانی می کند .

در صورتیکه قصد پروگرام نمونه های UFS را داشته باشید باید سوکت این نمونه ها را هم تهیه کنید ، البته من تا به حال روی تلویزیون ها از این نمونه آی سی ها ندیدم .

ضمنا در پروگرامر RT809H برای هر نمونه آی سی eMMC باید یک نوع سوکت تهیه کنید .

باکس دیگری که امکانات خوبی دارد باکس UFI هست .

گذاشتن لینک وب سایت داخل انجمن ممنوع هست .

میتونید داخل گوگل جستجو کرده و وب سایت مورد نظرتون برای خرید رو پیدا کنید .

در صورتیکه سوالی داشتید پیام خصوصی بدید .
سلام
پروگرامر EasyJtag Plus بیشتر تو کار تعمیر موبایل استفاده میشه،آیا برای بر مین تلوزیون هم قابل استفاده هست؟
همسایه نزدیکم که تعمیرگاه موایل داره از EasyJtag Plus استفاده میکند و خیلی هم راضی است.

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,681
176,842
iRanTK.iR
سلام
پروگرامر EasyJtag Plus بیشتر تو کار تعمیر موبایل استفاده میشه،آیا برای بر مین تلوزیون هم قابل استفاده هست؟
همسایه نزدیکم که تعمیرگاه موایل داره از EasyJtag Plus استفاده میکند و خیلی هم راضی است.

درود مجدد

دوست عزیز تلویزیون‌های هوشمند جدید همه از آی سی eMMC استفاده می کنند .

ali hoshmand

کاربر vip
کاربر
2014-01-27
221
272
با سلام اگه کارتون زیاد نیست و با emcp و emmcکار میکنید ایزی جیتگ معمولی که من دست دوم دارم اگه کارتون زیاده ایزی جیتگ پلاس با سوکت ایمیت xکه سوکت ufs جدا باید تهیه کنید

ali hoshmand

کاربر vip
کاربر
2014-01-27
221
272
سلام
با سلام پروگرمر های موبایل بسیار دقیق هستن و با کمی تغییر در بسیاری از مشاغل کاربرد دارند برای مثال باکس ریف اولین باکسهای پروگرم بود که برای کار موبایل ساخته شد که در مواردی برای پروگرم ایسی های فضا پیما استفاده شد البته خیلی قدیم

چگيني

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-05-19
551
1,094
درود مجدد

دوست عزیز تلویزیون‌های هوشمند جدید همه از آی سی eMMC استفاده می کنند .
سلام
تشکر،اطلاعات کامل EMMC را دارم،پرسیده بودم پروگرامر EasyJtag Plus در مین برد تلویزیون قابل استفاده هست یا خیر؟
تصویر پورت EasyJtag Plus پیوست است.

پیوست‌ها

• 347.1 کیلوبایت بازدیدها: 61
بالا